Aplankykite „LEGOLAND® Billund Resort“ pramogų parką

Nuostabiame Danijos Jutlandijos pusiasalio centre Jūsų laukia nindzių, princesių, laukinių gyvūnų ir žaidimų pasaulis. Atogrąžų oazė čia šildo net ir šalčiausią žiemą, o pasivažinėjimai kalneliais ir pakilimai iki dangaus nepaliks abejingų – visa tai Jūsų šeimos laukia Bilundo pramogų parke „LEGOLAND®“

 

Rezervuokite kelionę keltu bei apgyvendinimą su „Sembo“.

 

Vaizdingu maršrutu iš Greno ar Frederikshauno uosto greitai pasieksite Bilundą – „LEGO®“ gimtinę ir penkis populiariausius Danijos traukos objektus vienoje nuostabioje vietoje. Bilunde rasite „LEGOLAND®“ teminį parką, vaizduotę skatinantį kaladėlių namą „LEGO® House“, tropikų tematikos kurortą „Lalandia“, gamtos nuotykių parką „WOW Park“ ir Givskudo zoologijos sodą.

 

Bilundą verta aplankyti dėl bet kurio iš šių objektų – tai tikras svajonių išsipildymas bet kokio amžiaus žmonėms. Keliaukite „Stena Line“ keltais ir patirkite dar daugiau nuostabių įspūdžių.

 

Skaitykite daugiau apie garsiausius Bilundo objektus ir pasiruoškite mėgautis penkiais fantastiškais potyriais vienoje nepamirštamoje vietoje.

 

„LEGOLAND® Billund“

Pagrindinis traukos objektas, be abejo, yra pats „LEGOLAND®“ – milžiniškas „LEGO®“ rinkinių pasaulis ir pramogų parkas. Čia yra daugiau nei 30 atrakcionų, išdėstytų devyniose teminėse fantazijų zonose. Tai vieta, kur pramogų parko įspūdžiai susijungia su begaline vaizduote ir sužavi kiekvieną.

 

Skaitykite daugiau apie „LEGOLAND®“.

 

„LEGO® House“

„LEGO® House“ yra 2017 m. pastatytas ultra modernus kūrybiškų žaidimų pasaulis, kuriame Jūsų laukia 25 milijonai kaladėlių, kad sukurtumėte savo šedevrą. Kaladėlių name yra šešios patirčių zonos, devynios stogo terasos, interaktyvusis restoranas ir dar daug daugiau.

 

Skaitykite daugiau apie „LEGO® House“.

 

Kurortas „Lalandia®“

Pačiame Bilundo centre įsikūręs atogrąžų rojaus kurortas Lalandia® siūlo įvairiausias paslaugas: prabangius kambarius paplūdimio viešbutyje, puikų maistą ir didžiausią Skandinavijoje vandens parką „Aquadome“ su vandens čiuožyklomis, olomis, nuotykių baseinais ir kitomis pramogomis. Žiemos pramogų pasaulyje „Winter World“ rasite boulingą, mini golfą ir čiuožyklą. Čia kartu su šeima galėsite žaisti, puotauti ir atsipalaiduoti.

 

Skaitykite daugiau apie „Lalandia®“.

 

Parkas „WOW Park“

Tankiuose miškuose netoli Bilundo įsikūręs „WOW Park“ yra milžiniška ir įspūdinga žaidimų aikštelė. Šiame parke galėsite pabuvoti aukštai virš žemės ir po ja – visiems šeimos nariams patiks net 14 m aukštyje kabančiais tiltais karstytis tarp medžių viršūnių ir atrasti čia įrengtus namelius, o paskui visu greičiu nusileisti žemyn į požeminius tunelius. Šiam parkui apibūdinti vien žodžio „Wow“ neužtenka.

 

Skaitykite daugiau apie „WOW Park“.

 

Givskudo zoologijos sodas „Zootopia“

 

Vos už 20 minučių kelio esančiame Givskudo zoologijos sode pamatysite tai, kas pažadins jūsų tikrąją laukinę prigimtį. Čia gyvena raganosiai, zebrai, liūtai, žirafos ir kiti egzotiniai žvėrys, su kuriais galėsite susipažinti iš labai arti. Zoologijos sodą galima apžiūrėti pėsčiomis arba automobiliu. Na, o jei apsilankysite dinozaurų parke, pasisaugokite jame tykančių priešistorinių būtybių – čia senovės istorija persipina su moderniaisiais laikais.

 

Skaitykite daugiau apie Givskudo zoologijos sodą.

 

Rezervuokite kelionę keltu bei apgyvendinimą su „Sembo“.

Nuostabiame Danijos Jutlandijos pusiasalio centre Jūsų laukia nindzių, princesių, laukinių gyvūnų ir žaidimų pasaulis. Atogrąžų oazė čia šildo net ir šalčiausią žiemą, o pasivažinėjimai kalneliais ir pakilimai iki dangaus nepaliks abejingų – visa tai Jūsų šeimos laukia Bilundo pramogų parke...

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 vieta, 5 puikūs traukos objektai

„LEGOLAND® Billund Resort“ pramogų parkas

Sutaupykite iki 20%

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

Hotel LEGOLAND®

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

LEGOLAND® Holiday Village

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

LEGOLAND Castle Hotel DENMARK

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

The Lodge Billund

LANKYTINOS VIETOS

 

„LEGOLAND®“  yra žymiausia traukos vieta Bilunde, tačiau šiame regione galima dar daug ką pamatyti ir nuveikti!

„LEGO®“ patirtis tęsiasi ir už „LEGOLAND®“ ribų. Kūrybinėje žaidimų aikštelėje „LEGO® House“ iš 25 milijonų kaladėlių galėsite sukurti asmeninį šedevrą. „Home of the Brick“ – tai kiekvieno vaizduotę sužadinsiantis didžiulis kūrybiškumo paminklas, kuriame rasite šešias įvairių patirčių terasas ir daugybę žaidimų aikštelių. Įsigykite bilietą svetainėje legohouse.com, jei norite užsitikrinti vietą ir sutaupyti!

Nors atvykę į Daniją tropikų rojaus įprastai nesitikime, tačiau čia jį rasite pramogų parke „Lalandia® Aquadome™“. Tai didžiausias Skandinavijoje vandens parkas su beprotiškais vandens kalneliais, atpalaiduojančiais urvais ir purslų baseinais bei galimybe atsipalaiduoti po svyrančiomis palmėmis ar pasikaitinti 30 °C temperatūroje bet kuriuo metų laiku. Čia galėsite pažaisti laipynių parke „Monky Tonky Land“, išbandyti boulingą, mažąjį golfą ar čiuožimą, o vakare pasimėgauti skaniais patiekalais restorane „Lalandia® Plaza“. „Lalandia®“ svečiams įėjimas į plaukimo ir žaidimų erdves nemokamas.

Tankiuose miškuose netoli Bilundo įsikūręs „WOW PARK“ parkas yra milžiniška ir įspūdinga žaidimų aikštelė. „WOW PARK“ parke galėsite pabuvoti aukštai virš žemės ir po ja – visiems šeimos nariams patiks kabančiais tiltais karstytis po medžių viršūnėse, net 14 m aukštyje, įrengtus namelius, o paskui visu greičiu nusileisti lynu ir atrasti požeminius tunelius. Šio parko plotas prilygsta 40 futbolo aikščių, tad jam apibūdinti vien žodžio „Wow“ neužtenka. 

„LEGOLAND®“ garsėja drakonais, piratais, princesėmis, „Unikitty“ kačiukais ir nindzėmis. Tačiau vos už 20 minučių kelio esančiame Givskudo zoologijos sode pamatysite tai, kas pažadins jūsų tikrąją laukinę prigimtį. Čia gyvena raganosiai, zebrai, liūtai, žirafos ir kiti egzotiniai žvėrys, su kuriais galėsite susipažinti iš labai arti. Zoologijos sodą galima apžiūrėti pėsčiomis arba autonomiškai valdomu automobiliu. Na, o jei apsilankysite dinozaurų parke, pasisaugokite jame tykančių priešistorinių būtybių – čia senovės istorija persipina su moderniais laikais. 

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

Hotel LEGOLAND®

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

LEGOLAND® Holiday Village

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

LEGOLAND Castle Hotel DENMARK

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

The Lodge Billund

1 vieta, 5 puikūs traukos objektai

„LEGOLAND® Billund Resort“ pramogų parkas

Sutaupykite iki 20%

Klientų aptarnavimo skyrius

Turite klausimų arba reikia su Jūsų rezervacija susijusios pagalbos? Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru arba raskite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus mūsų DUK skiltyje.