Keltas į Daniją – puikus būdas išvykti!

Keliaukite su „Stena Line“ keltu iš Švedijos į Daniją ir mėgaukitės kitokiomis atostogomis.

 

Ši nedidelė šalis pilna išskirtinių vietų – atraskite dykumas, atšiaurų kraštovaizdį, žalias banguojančias kalvas, užburiančius miestelius, kosmopolitinius miestus ir jaudinančius lankytinus objektus – Danijoje rasite viską. Joje daug kultūros objektų, gardaus maisto ir nuostabių pakrančių, be to, ji žinoma visame pasaulyje dėl savo dizaino, architektūros ir modernios šiaurietiškos virtuvės.

 

Jei ieškote pertraukos mieste, Kopenhaga gali pasiūlyti viską, ko geidžia jūsų širdis. Šis miestas yra viena iš seniausių Europos sostinių, tad pasižymi neįtikėtinais architektūriniais lobiais, parkais, gurmaniškais restoranais ir daugybe kitų lankytinų objektų. Būtinai apsilankykite „Tivoli“ soduose. Šis parkas yra žavus dieną, tačiau naktį, apšviestas tūkstančių lempučių, jis išties magiškas – nepraleiskite šios pasakiškos atmosferos. 

 

Orhusas yra antras pagal dydį miestas Danijoje, tačiau jis pasižymi neįtikėtinu jaukumu. Šis istorija persmelktas miestas yra pilnas nuostabių lankytinų vietų ir turistų atrakcijų, „Michelin“ žvaigždėmis apdovanotų pietavimo patirčių bei puikių galimybių apsipirkti. Skagenas, šiauriausias Danijos miestelis, pasižymi smėlėtais paplūdimiais, tradiciniais geltonais nameliais, neįtikėtinais kraštovaizdžiais ir bruzdančiu kultūriniu gyvenimu.

 

Jokia kelionė į Daniją neapsieina be kelionės į originalųjį Legolendą.  „Legoland® Billund“ yra pirmasis „Legoland“® parkas, kuriame galite apžiūrėti sumažintas žymių pastatų kopijas, pasijusti tarsi kaubojus Laukiniuose Vakaruose, šūkauti tarsi piratas ar pasijusti princese nuostabioje pilyje – „Legoland“® yra tikras svajonių išsipildymas įvairaus amžiaus vaikams, tačiau visi, kada nors patyrę „LEGO“® magiją, ją iškart pamilo. Net ir suaugusieji! 

 

„Reef“ viešbučio & vandens parkas Frederikshaune – tai visai šeimai tinkamas unikalus vandens atrakcionų parkas, kurį iš „Stena Line“ keltų terminalo galite pasiekti pėsčiomis. Mėgaukitės bangų baseinais, vandens čiuožyklomis, muzika ir pro palmių lapus prasiskverbiančiu lengvu vėjeliu tropiniame 32 laipsnių karštyje! Plaukiokite, laipiokite ir ieškokite po vandeniu paslėptų lobių arba eikite tiesiai į mineralinių vandenų vonias ir mėgaukitės nusipelnytu poilsiu.

 

Nesvarbu, ar esate nuostabių vaizdų ieškantis jaudulio mėgėjas, ieškote trumpo atsipūtimo mieste, ar kitokių atostogų visai šeimai – Danijoje rasite viską, ko norite!

Keliaukite su „Stena Line“ keltu iš Švedijos į Daniją ir mėgaukitės kitokiomis atostogomis.

 

Ši nedidelė šalis pilna išskirtinių vietų – atraskite dykumas, atšiaurų kraštovaizdį, žalias banguojančias kalvas, užburiančius miestelius, kosmopolitinius miestus ir jaudinančius lankytinus objektus – Danijoje rasite viską. Joje...

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Pasirinkite maršrutą...

Mėgaukitės kelione į Daniją

Nuo 91.11€, į vieną pusę, automobilis ir vairuotojas

Uostai

Frederikshauno uostas yra šiaurės rytinėje Jutlandijos pusiasalio pakrantėje, Danijos šiaurėje. Jį lengva pasiekti automobiliu važiuojant E45 greitkeliu, o nuo terminalo iki viešojo transporto stotelės vos 20 minučių kelio pėsčiomis. 

 

Atkreipkite dėmesį: terminalo nedarbo valandomis arba „Stena Vinga“ keltu galima vykti tik automobiliais. Pėstieji keleiviai į tuos reisus neleidžiami. 

Danijos rytinėje Jutlandijos pusiasalio pakrantėje esantis Greno uostas yra 16 kelio pabaigoje, todėl jį lengva pasiekti automobiliu. Puikus susisiekimas viešuoju transportu – iki viešojo transporto stotelių nuo terminalo galima nueiti pėsčiomis.

 

Svarbi informacija: Pėstieji negali keliauti iš Greno.

Pasirinkti kelionės tikslai

Pasirinkite maršrutą...

Mėgaukitės kelione į Daniją

Nuo 91.11€, į vieną pusę, automobilis ir vairuotojas

Klientų aptarnavimo skyrius

Turite klausimų arba reikia su Jūsų rezervacija susijusios pagalbos? Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru arba raskite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus mūsų DUK skiltyje.