Rebild Bakker nacionalinis parkas

Nuostabūs peizažai su netikėtu amerikietišku prieskoniu.

 

Danijos Jutlandijos pusiasalyje gausu neįtikėtinų gamtos stebuklų, o Rebild Bakker nacionalinis parkas yra vienas unikaliausių pasaulyje. 77-ių hektarų ploto gamtos rezervatą pasieksite automobiliu arba dviračiu, vaizdingomis vietovėmis nuvažiavę 25 km į pietus nuo Olborgo

 

Žemę viešajam naudojimui 1912 m. padovanojo čia įsikūrę danai ir amerikiečiai. Rebild Bakker tapo Danijos ir Amerikos kultūrų draugystės paminėjimo vieta. Ji geriausiai žinoma dėl čia rengiamo festivalio Rebildfesten – vienos didžiausių Amerikos nepriklausomybės dienos švenčių už JAV ribų. Kiekvienais metais liepos 4 d. į Rebild Bakker ji pritraukia daugybę danų ir lankytojų iš kitų šalių.

 

Šios viržiais apaugusios dykynės kraštovaizdžio spalvos neapsiriboja vien raudona, balta ir mėlyna. Nuo gilios Rold miško žalumos iki ryškių žydinčių viržių ir rudens spalvų – Rebild Bakker džiugins lankytojų akis ištisus metus. Šiame parke daug pasivaikščiojimo takų, kuriuos pamėgs žygeiviai ir dviratininkai, o žiemą – ir lygumų slidininkai. 

 

Pasiekite Sønderkol viršūnę, iškilusią 102 metrus virš jūros lygio, nuo kurios atsiveria nuostabus panoraminis Rebild Bakker laukinės gamtos, kalvų ir slėnių vaizdas. Norėdami pasigrožėti unikaliais geologiniais dariniais, aplankykite kalkakmenio karjerą, o išalkę užsukite į istorinį restoraną, kuriame tiekiamas puikus tradicinis maistas ir, žinoma, „fika“ su gardžiais daniškais pyragais.  
 

Rebild Bakker apylinkėse gausu puikių vietų, kurias verta aplankyti, įskaitant didingąją Rold girią. Vieną naujausių lankytinų vietų – REGAN Vest Šaltojo karo muziejų – greitai pasieksite automobiliu. Šis 60 metrų po žeme įkurtas bunkeris buvo skirtas pasislėpti nuo branduolinės atakos, o dabar jame lankytojai kviečiami susipažinti su istorija!

Nuostabūs peizažai su netikėtu amerikietišku prieskoniu.

 

Danijos Jutlandijos pusiasalyje gausu neįtikėtinų gamtos stebuklų, o Rebild Bakker nacionalinis parkas yra vienas unikaliausių pasaulyje. 77-ių hektarų ploto gamtos rezervatą pasieksite automobiliu arba dviračiu, vaizdingomis vietovėmis nuvažiavę 25 km į pietus nuo

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Pasirinkite maršrutą...

Mėgaukitės kelione į Daniją

Nuo 91.11€, į vieną pusę, automobilis ir vairuotojas

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

Comwell Rebild Bakker

Pasirinkite maršrutą...

Mėgaukitės kelione į Daniją

Nuo 91.11€, į vieną pusę, automobilis ir vairuotojas

Atrasti daugiau kelionės krypčių

Klientų aptarnavimo skyrius

Turite klausimų arba reikia su Jūsų rezervacija susijusios pagalbos? Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru arba raskite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus mūsų DUK skiltyje.