UŽSISAKYTI BILIETĄ
Dėmesio!

Koronaviruso/COVID-19 informacijos atnaujinimas


Nuo birželio 16 d. Vyriausybės sprendimu panaikinti apribojimai be svarbios būtinosios priežasties atvykti į Latviją. Nevakcinuotiems/nepersirgusiems asmenims, negalintiems pateikti skiepijimą/persirgimą įrodančio dokumento, būtina turėti ne anksčiau nei prieš 72 val. atlikto PGR arba ne anksčiau nei prieš 48 val. atlikto SARS-CoV-2 antigeno tyrimo neigiamą rezultatą. Tyrimų (testų) reikalavimai netaikomi vaikams iki 12 metų amžiaus.


Visi keleiviai taip pat privalo užpildyti formą www.covidpass.lv.


Nuo 2021.07.01 ES piliečiai, keliaujantys į Švediją, turi pateikti neigiamo Covid-19 testo rezultato įrodymus. Testas privalo būti atliktas ne anksčiau kaip prieš 72 valandas iki atvykimo į Švedijos Karalystę. Išimtys taikomos jau sirgusiems Covid-19 ar paskiepytiems asmenims, būtina turėti skaitmeninį pažymėjimą/patvirtinantį dokumentą.


Skaityti daugiau: https://www.stenaline.lt/aktuali-informacija


Iš Latvijos į Vokietiją

Maršrutu Liepoja – Travemiundė – Liepoja mes siūlome 10 reisų per savaitę keltais Stena Gothica ir Urd. Pasinaudokite keliavimo keltu privilegijomis – mėgaukitės sveiku miegu patogiose kajutėse ir tęskite savo kelionę Vakarų Europoje jau puikiai pailsėję!


Keltas Stena Vinga
Papildomos kelionės iš/į Vokietiją

Nuo 2021 m. balandžio 29 dienos keltu „Stena Vinga“ bus vykdomi papildomi reisai maršrutu Liepoja-Travemundė-Liepoja.


Papildomi reisai iš Liepojos į Travemundę:

  • išvykimai trečiadieniais 04:00 val.
  • išvykimai šeštadieniais 16:00 val.

Papildomi išvykimai iš Travemundės į Liepoją:

  • išvykimai ketvirtadieniais 21:00 val.
  • išvykimai sekmadieniais 21:00 val.

Keltai į Vokietiją ir Švediją
„Stena Line“ keltai maršrutu Ventspilis – Nineshamnas – Ventspilis išvyksta 24 kartus per savaitę, o maršrutu Liepoja – Travemiundė – Liepoja 10 kartų per savaitę.
Saugūs keltai ir pigūs keltų bilietai leis jaustis lyg plaukiojančiame viešbutyje, kur galėsite pailsėti ir pasiruošti tolimesnei kelionei.
Mūsų puslapyje rasite naudingą informaciją, keltų tvarkaraščius, galėsite peržiūrėti kainas ir įsigyti bilietus Jūsų pasirinktu maršrutu.

Payment

WEB mokėjimų apsauga
Mokėjimai atlikti kreditine kortele yra apsaugoti SSL sertifikatu. 
Šis sertifikatas užtikrina Jūsų duomenų apsaugą ir saugius pervedimus su GobalSign

GlobalSign