Kokie mokesčiai, įmokos ir rinkliavos taikomi ir kada?

Visos nuolaidos ar taškai suteikiami pagal bilieto kainą prieš taikant bet kokius mokesčius ir rinkliavas. Toliau pateikiami įvairūs taikomi mokesčiai.

 

Mokesčiai

Mokesčiai taikomi, o kaina priklauso nuo to, ar keliaujate transporto priemone, ar pėsčiomis. Vaiko mokestis sudaro 50 % mokėtinų suaugusiojo išlaidų.

 

Aplinkosaugos mokesčiai

Laivybos pramonei siekiant tapti dar ekologiškesne ir draugiškesne aplinkai, 2020 m. pradžioje buvo nustatyta nauja sieros kiekio degaluose riba. Tai yra pasaulinis reglamentas, kurį Tarptautinė jūrų organizacija (IMO) taiko visai laivybai visame pasaulyje. Šio reglamento tikslas - žymiai ir palaipsniui sumažinti sieros išmetimą visose tarptautinės laivybos srityse. 0,5 proc. sieros riba reiškė, kad visiems regiono keltų operatoriams teko padidinti degalų sąnaudas ir (arba) investuoti į laivyną, kad nuo 2020 m. sausio 1 d. būtų pereita prie mažai sieros turinčių degalų arba lygiaverčio sprendimo. Kadangi dėl naujosios direktyvos padidėjusios veiklos sąnaudos nepriklauso nuo „Stena Line", siekiant sumažinti papildomas išlaidas, buvo įvestas aplinkos teršimo mokestis. 

Atkreipkite dėmesį, kad mokesčiai gali keistis, priklausomai nuo degalų kainų pokyčių. Tokiu atveju stengsimės pranešti apie tai, kiek galima greičiau. 

 

Paslaugos mokestis

Šis mokestis taikomas užsakant kelionę (bilietą) telefonu arba uoste. Užsakant internetu, šio mokesčio mokėti nereikės. 

 

Pakeitimo mokestis

Šis mokestis taikomas keičiant bet kurio reiso išvykimo laiką, dieną ar maršrutą. Taip pat bus apmokestintas bet koks kainos skirtumas.

 

Pakeitimo mokesčiai netaikomi šiems bilieto koregavimams

• Keleivio duomenų pakeitimai

• Automobilio duomenų pakeitimai (registracijos numeris)

• Kajučių, maitinimo arba „Stena Plus“ pridėjimas prie užsakymo

 

Ne internetu atliekamo pakeitimo mokestis

Be to, už bet kokius telefonu arba asmeniškai uoste atliktus bet kokio užsakymo, kurį galima pakeisti mūsų svetainėje, pakeitimus bus taikomas pakeitimo mokestis. 

 

Atšaukimo mokestis

Gali būti taikomi atšaukimo mokesčiai, tačiau jie priklauso nuo Jūsų bilieto tarifo

 

Atostogos viešbutyje ir apgyvendinimas be maitinimo:

Rezervaciją galima keisti nemokamai, jeigu ji buvo padaryta per 7 dienas nuo pradinės užsakymo datos, su sąlyga, kad tai padaryta likus ne mažiau kaip 40 dienų iki išvykimo.