Kokie yra bilietų tipai?

Siūlome 3 pagrindinius bilietų tipus: „Economy“, „Flexi“, „Premium“. Galite pasirinkti skirtingą bilieto tipą kelionei pirmyn ir atgal.

 

„Economy“

 

Mūsų pigiausias bilietas tiks, jeigu Jūsų kelionės planai yra užtikrinti. „Economy“ bilietų tarifo sąlygos yra griežtesnės nei „Flexi“ ir „Premium“ tarifo.

 

Jeigu norite pakeisit „Economy“ bilietą, turėsite sumokėti pakeitimo mokestį ir sumokėti bet kokį bilieto kainos skirtumą. Atšaukus užsakymą pinigai nebus grąžinami. Pakeitimo mokestis vairuotojams (keliaujantiems su transporto priemone) –nuo 35 EUR už reisą, o pėstiesiems (keliaujantiems be transporto priemonės) –nuo 15 EUR už reisą.

 

„Flexi“

 

Bilietų tarifas „Flexi“ pasižymi patrauklia kaina ir didesniu lankstumu, jeigu prireiktų keisti planus.

 

Pakeitimo mokestis netaikomas, jeigu keičiate bilietą į „Flexi“ reisą, tačiau vis tiek turėsite sumokėti bet kokį bilieto kainos skirtumą. Jeigu atšauksite užsakymą likus ne daugiau kaip 24 valandoms iki išvykimo, Jums bus grąžinta 100 % sumos, atskaičius nedidelį atšaukimo mokestį – apie 6 EUR. Jeigu atšauksite užsakymą likus ne daugiau kaip 2 valandoms iki išvykimo, Jums bus grąžinta 50 % sumos, taip pat bus atskaitomas nedidelis atšaukimo mokestis.

 

„Premium“

 

Pagal įkainį „Premium“ siūlomos palankiausios sąlygos, didesnis lankstumas ir kiti privalumai.

 

Pakeitimo mokestis netaikomas, jeigu keičiate bilietą į „Premium“ reisą, tačiau vis tiek turėsite sumokėti bet kokį bilieto kainos skirtumą. Jeigu atšauksite užsakymą likus ne daugiau kaip 2 valandoms iki išvykimo, Jums bus grąžinta 100 % sumos, atskaičius nedidelį atšaukimo mokestį – apie 6 EUR. Taip pat suteikiami papildomi privalumai, kurie priklauso nuo maršruto:

 

Suteikiami papildomi privalumai, kurie skiriasi priklausomai nuo maršruto: galimybė naudotis „Stena Plus Lounge“ plaukiant Airijos jūros ir Haridžo – Huk van Holando maršrutais, nemokami pusryčiai arba suteikiama galimybė pasinaudoti skubiu įlaipinimu ir išlaipinimu. Šie privalumai suteikiami tam tikruose maršrutuose ir jie yra „Premium“ bilieto dalis.  Išsami informacija apie pageidaujamo maršruto „Premium“ bilieto lengvatas pateikiama pasirinkus bilieto tipą užsakymo metu.