Deris (Londonderis)

Sužinokite, kuo ypatingas Deris (Londonderis)!

 

Jei dar niekada jame nesilankėte, Jums jis patiks! Jei buvote, jau žinote, kuo Deris (Londonderis) skiriasi nuo kitų Jungtinės Karalystės miestų: žmonėmis.

 

Miestas išsidėstęs šiek tiek atokiau nuo turistų pamėgtų vietų, tačiau lengvai pasiekiamas automobiliu iš Belfasto ar Dublino (mėgaukitės gražiais vaizdais neskubėdami, juk tai yra atostogų automobiliu teikiamo džiaugsmo dalis). Mes žinome, kad jis Jums patiks: tai mažas ir kompaktiškas miestelis, kuriame gausu įdomybių ir pramogų, tad nuobodžiauti neteks!

 

Istorijos entuziastų ir kultūros mėgėjų laukia įsimintina diena, mat už kiekvieno kampo jų laukia įspūdžiai. Ir taip kiekvieną dieną, nes galite rinktis iš siūlomų ekskursijų. Viena populiariausių – „Derio merginos“ – ekskursija apie visų pamėgtas miesto gyventojas, kurias visame pasaulyje išgarsino šis serialas „Channel 4“ paslaugų televizijos tinkle. Taip pat ekskursijose pasakojama dramatiška istorija, kaip šis miestas tapo legendiniu mūsų dienų Deriu. Visa tai su nuostabiu vietiniu akcentu pasakoja neįtikėtinai įdomūs personažai, pažįstantys visus šio miestelio užkaborius.

 

Paskelbtas pirmąja JK kultūros sostine dar 2013 metais, šis miestas tiesiog pulsuoja menu. Kai kurie žmonės čia atvyksta vien dėl tapybos ant sienų – jos čia yra visur, ir viską galima apžiūrėti pėsčiomis. Dieną, neskubiu žingsniu, galite apeiti viso miesto sienas, o vakare atsipalaiduoti teatre „Millennium Forum“, siūlančiame pačias įvairiausias pramogas, nuo komedijų iki pantomimų.

 

Dar niekur kitur nematėme tokios atviros ir įtraukios kultūros scenos. Tuo galima įsitikinti kiekvieną spalį, kai miestas virsta pasaulio Helovino sostine – šiurpuliukai bėgios po kūną! – kai visi išeina į gatves ir tampa neįtikėtino reginio dalimi.

 

Gatvėse ir prekybos centruose įsikūrę visi žinomiausi prekių ženklai, tačiau jei ieškote ko nors ypatingo, tiesiog privalote apsilankyti „Independent Derry“! Šis kūrybingas kolektyvas buria vietos gamintojus ir tiekėjus bei siūlo pirkėjams įvairių nuolaidų ir dovanų – spustelėkite nuorodą ir prieš kelionę atsisiųskite programėlę.

 

Jei jau prakalbome apie nepriklausomus žmones, lankydamiesi čia taip pat turėsite progos įsitikinti, kad šis miestas yra kūrybingos ir skanios virtuvės oazė, kurioje kiekvienas ras ką nors sau nepriklausomai nuo biudžeto ir skonio – ar tai būtų smagūs pietūs su šeima, romantiška vakarienė, gatvės maistas ar gurmaniški patiekalai, skirti pasiimti į namus. Šiaurės Airija garsėja kokybišku ir šviežiu maistu, o šis miestas yra maisto kultūros epicentras, į kurį kasdien plūsta šviežias maistas iš laukų ir vandens gelmių.

 

Kelionė į Derį (Londonderį) taps puikia proga pasižvalgyti po Šiaurės Vakarų regioną – leiskitės į kelionę rytų kryptimi vaizdingu šiaurinės pakrantės maršrutu. Tai – visame pasaulyje išgarsėjęs maršrutas, vingiuojantis per Milžinų kelią (Giant’s Causeway) ir kitas žavias pajūrio vietoves. Stabtelėkite Portraše ir paragaukite ledų ragelyje ar pažaiskite golfą visame pasaulyje žinomame golfo klube „Royal Portrush“, kuriame vyks 148-asis atvirasis čempionatas. Jei nuspręsite vykti vakarų kryptimi, pajudėsite Laukinio Atlanto kelio (Wild Atlantic Way) link.

 

Taigi dėl visų šių grožybių kelionė į Derį (Londonderį) gali tapti įspūdingos kelionės automobiliu pradžia! Plaukite į Belfastą arba Dubliną, kad galėtumėte pradėti savo kelionę automobiliu.

Sužinokite, kuo ypatingas Deris (Londonderis)!

 

Jei dar niekada jame nesilankėte, Jums jis patiks! Jei buvote, jau žinote, kuo Deris (Londonderis) skiriasi nuo kitų Jungtinės Karalystės miestų: žmonėmis.

 

Miestas išsidėstęs šiek tiek atokiau nuo turistų pamėgtų vietų, tačiau lengvai...

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Pasirinkite maršrutą...

Mėgaukitės kelione į Airiją

Nuo 165.00€, į vieną pusę, automobilis ir vairuotojas

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

City Hotel Derry

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

22 The Square

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

Da Vinci's Hotel Derry

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

The Lawrence

Pasirinkite maršrutą...

Mėgaukitės kelione į Airiją

Nuo 165.00€, į vieną pusę, automobilis ir vairuotojas

Atrasti daugiau kelionės krypčių

Klientų aptarnavimo skyrius

Turite klausimų arba reikia su Jūsų rezervacija susijusios pagalbos? Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru arba raskite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus mūsų DUK skiltyje.