Pamatykite ir nuveikite daugiau, plaukdami keltu į Airiją!

Kur laukia šiltas pasitikimas...

 

Keliaudami į Airiją apsilankykite viename labiausiai liaupsinamų Europos brangakmenių – Emeraldo saloje. Šalis, pagarsėjusi savo turtinga istorija ir apipinta legendomis. Nesvarbu, kokiu tempu mėgaujatės gyvenimu, – Airijoje kiekvienas ras ką nors įdomaus. Atraskite judrius ir kosmopolitinius Dublino ir Golvėjaus miestus, sužinokite apie vienus įtakingiausių literatūros ir muzikos personažų ir patirkite, ką reiškia legendinis airiškas svetingumas.

 

Dublinas, Airijos sostinė, yra veiklos ir kultūros meka. Atraskite garsųjį barą „Temple Bar“ – vieną populiariausių turistų lankomų vietų mieste. Šis kvartalas, kuriame gausu įmantrių parduotuvių, kavinių ir tradicinių barų, yra tiesiog privalomas visiems lankytojams.

 

Pasilepinkite porterio „Black Stuff“ pinta ir leiskitės į ekskursiją po visame pasaulyje garsią „Guinness“ alaus daryklą. Susipažinkite su „Guiness“ istorija ir pasimėgaukite pinta bare „Gravity Bar“, iš kurio atsiveria panoraminiai vaizdai į miestą. Kalbama, kad Airijoje ragaujamas „Guiness“ alus yra dar gardesnis. Na, o jei norėsite dar daugiau įspūdžių, pasimėgaukite pinta su savo atvaizdu. Tai įsiminsite ilgam!

 

Jei mėgstate literatūrą, kodėl neužsukus į Švenčiausiosios Trejybės kolegiją ir neapžiūrėjus garsios Kelso knygos ekspozicijos. Tai – devintojo šimtmečio rankraštis, kuriame įamžintos keturios Jėzaus Kristaus gyvenimo evangelijos. Kelso knyga – tai didžiausias Airijos kultūros turtas ir žymiausias pasaulyje viduramžių rankraštis. Parodoje taip pat siūloma apsilankyti Ilgajame kambaryje (Long Room) – vienoje gražiausių pasaulio bibliotekų, kurioje saugoma 200 000 seniausių Švenčiausiosios Trejybės kolegijos knygų!

 

Palikite Dublino šurmulį ir keliaukite toliau. Atraskite žaliuojančius Airijos laukus, besidriekiančius ištisus kilometrus. Pasisemkite nepamirštamų įspūdžių Klero grafystėje ir išvyskite kvapą gniaužiančius Mohero uolų vaizdus. Mėgaukitės gaivinančiais vandenyno purslais kelyje „Wild Atlantic Way“ bei Arano salų vaizdais. 

 

Užsimaukšlinkite karūną, nes vienas dalykas, kurio Airijoje niekada nepritrūks, yra pilys. Išvyskite didingą Karaliaus Džono (King John’s Castle) pilį Limerike, Kilkenio pilį (Kilkenny Castle), išbandykite savo sakalų dresavimo įgūdžius Ašfordo pilyje (Ashford Castle) ir paleiskite į dangų sakalus kaip tikras profesionalas! Apsilankykite Blarnio pilyje (Blarney Castle) ir pabučiuokite Blarnio akmenį, kuris padovanos Jums iškalbos meną. Jis gali Jums praversti!

 

Aplankykite Belfastą Šiaurės Airijoje ir susipažinkite su garsiausio pasaulyje laivo istorija muziejuje „Titanic Belfast“ arba šokite į juodos spalvos taksi automobilį ir leiskitės į ekskursiją po miestą. Paskui pasimėgaukite gardžiais patiekalais viename iš daugelio miesto restoranų.  O kodėl nesėdus į automobilį ir nesurengus įspūdingos kelionės palei „Causeway“ pakrantę, skaičiuojant, kiek vietų galite aptikti iš „Sostų karų“? Arba, jei jaučiatės iš tiesų drąsūs, kodėl nekirtus „Carrick-A-Rede“ virvinio tilto, nutiesto 30 m virš uolų aukštyje? Žemyn išdrįs pasižiūrėti ne kiekvienas! 

 

Airija garsėja ne tik kultūra, istorija ir nuostabiomis vietomis, bet ir savo turtinga maisto kultūra. Kad ir ko trokštumėte, daugybė restoranų ir kavinių pamalonins jūsų gomurį.

 

Ir nepamirškite apsipirkti! Nuo centrinėje gatvėje įsikūrusių tinklinių parduotuvių iki nepriklausomų krautuvėlių – čia jūsų laukia daug įspūdingų radinių. Apsilankykite „Kildare Village“ ir išleiskite mažiau, įsigydami firminių prekių už fantastiškas kainas. 

 

Šalis, kurioje galima puikiai praleisti laiką bet kuriuo metų laiku. Apsilankykite Airijoje ir mėgaukitės nepamirštamomis atostogomis, kupinomis prisiminimų ir daugybės naujų lankytinų vietų.

Kur laukia šiltas pasitikimas...

 

Keliaudami į Airiją apsilankykite viename labiausiai liaupsinamų Europos brangakmenių – Emeraldo saloje. Šalis, pagarsėjusi savo turtinga istorija ir apipinta legendomis. Nesvarbu, kokiu tempu mėgaujatės gyvenimu, – Airijoje kiekvienas ras ką nors įdomaus. Atraskite judrius ir...

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Pasirinkite iš 5 maršrutų

Mėgaukitės kelione į Airiją

Nuo 249 € į vieną pusę, automobilis ir vairuotojas

Uostai

Map showing the routes to and from Ireland
Map showing the routes to and from Ireland
Map showing the routes to and from Ireland
Map showing the routes to and from Ireland

Belfasto uostas (VT4) yra patogioje vietoje, netoli greitkelių tinklo, prie M2 greitkelio 1 sankryžos, iš kurios lengva pasiekti Belfasto centrą ir kitus Airijos miestus.

Belfasto uostas (VT2) yra patogioje vietoje, netoli greitkelių tinklo, prie M2 greitkelio 1 sankryžos (Fort Viljamo žiedinės sankryžos), tad iš jo lengva pasiekti visas Airijos vietoves.

Dublino uostas yra specialiai skirtas „Stena Line“ superkeltams. „Stena Line“ Dublino keltų terminalas yra už 6 km į rytus nuo Dublino centro. Visuose pagrindiniuose keliuose, vedančiuose į uostą, yra daug nurodomųjų ženklų.

„Rosslare Europort“ yra N25 kelio pabaigoje, Roslero uoste, ir yra aiškiai pažymėtas visuose kelio ženkluose, vedančiuose į uostą. Uostas yra už 20 min. kelio nuo Veksfordo, 1 val. 20 min. kelio nuo Voterfordo, 1 val. 45 min. kelio nuo Kilkenio, 2 val. 15 min. kelio nuo Dublino ir 3 val. kelio nuo Korko.

 

Rosleras yra nedidelis kaimelis, kuriame yra prekybos centras, bankas, viešbučių, svečių namų, užeigų ir restoranų.

Pasirinkti kelionės tikslai

Pasirinkite iš 5 maršrutų

Mėgaukitės kelione į Airiją

Nuo 249 € į vieną pusę, automobilis ir vairuotojas

Klientų aptarnavimo skyrius

Turite klausimų arba reikia su Jūsų rezervacija susijusios pagalbos? Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru arba raskite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus mūsų DUK skiltyje.