Lojalumo klubo privatumo taisyklės

1.                     Įžanga

 

Mes, „Stena Line Scandinavia AB“, registracijos numeris 556231-7825 („Stena Line“), esame Jūsų asmens duomenų tvarkytojas. Šiose privatumo taisyklėse visi įvardžiai „mes“ ir jų formos bei numanomi kreipiniai reiškia „Stena Line“. Mūsų kontaktinė informacija pateikta šių privatumo taisyklių pabaigoje. Mes gerbiame Jūsų privatumą ir esame įsipareigoję apsaugoti Jūsų asmens duomenis.

 

Mūsų lojalumo klubai, „Extra Blue“ narystė, „Extra Gold“ narystė ir „Business Traveler“ klubas, kartu vadinami Lojalumo klubu (‑ais).

 

Toliau nurodytos interneto svetainės vadinamos mūsų interneto svetainėmis:

 

stenaline.se, stenaline.dk, stenaline.no, stenaline.fi, stenaline.pl, stenaline.lv, stenaline.lt, stenaline.ee, stenaline.ru, stenaline.pl, stenaline.cz, stenaline.de, stenaline.nl, stenaline.fr, stenaline.co.uk, stenaline.ie, stenaline.it, stenaline.es, stenalinetravel.com, wyjazdygrupowe.pl, szwecjazklasa.pl, blog.stenaline.se, blog.stenaline.dk, blog.stenaline.no, blog.stenaline.pl, blog.stenaline.co.uk, blog.stenaline.ie, blog.stenaline.nl, blog.stenaline.de.

Mūsų svetainės ir kitos bendravimo priemonės (el. paštas, telefonas, kontaktinis asmuo, socialiniai tinklai, pokalbių kanalas ir popierinės formos), kurias naudojate narystei Lojalumo klube, toliau vadinamos mūsų Lojalumo klubo paslaugomis.

 

2.                     Šių privatumo taisyklių taikymo sritis

 

Šios privatumo taisyklės taikomos tvarkant Jūsų asmens duomenis, jeigu esate vieno iš mūsų Lojalumo klubų narys ir naudojatės mūsų Lojalumo klubo paslaugomis. Šiose privatumo taisyklėse pateikiama informacija apie tikslus, kuriais tvarkome Jūsų asmens duomenis, su kuo jais dalijamės ir kokias teises turite savo asmens duomenų atžvilgiu.

 

Informacija apie tai, kaip mes tvarkome kitų klientų ir svetainės lankytojų asmens duomenis, pateikta „Stena Line“ Privatumo taisyklėse, skirtose registruotiems klientams ir svetainės lankytojams.

 

Informaciją apie tai, kaip tvarkome slapukus, rasite mūsų Slapukų taisyklėse.

 

Informacijos apie stebėjimą, vykdomą vaizdo kameromis mūsų laivuose, uostuose, terminaluose ir biuruose bei su tuo susijusį asmens duomenų tvarkymą rasite „Stena Line“ Stebėjimo kamerų naudojimo taisyklėse.

 

3.                     Kokių kategorijų asmens duomenis mes tvarkome?

 

„Stena Line“ tvarko šių kategorijų asmens duomenis:

 

a)        vardas ir pavardė;

b)        gimimo data;

c)        lytis;

d)        kontaktiniai duomenys (adresas, telefono ir (arba) mobiliojo telefono numeris, el. pašto adresas);

e)        „Loyalty Club“ narystės informacija – narystės tipas („Extra Blue“, „Extra Gold“ arba „Business Traveller“), nario numeris, narystės trukmė, dabartinės narystės trukmė ir jos taškų likutis;

f)         slaptažodis;

g)        operacijų istorija (data, operacijos tipas, operacijos duomenys, uždirbti taškai);

h)        užsakymų istorija;

i)         interneto svetainės informacija pagal Jūsų IP adresą;

j)         informacija apie naršyklę (naršyklės versija);

k)        Jūsų darbovietė ir pareigos (verslo keliautojams „Business Traveller“).

 

4.                     Iš kur gauname Jūsų asmens duomenis?

 

 „Stena Line“ renka Jūsų asmens duomenis tiesiogiai iš Jūsų, kai užsiregistruojate viename iš mūsų Lojalumo klubų, kai naudojatės mūsų Lojalumo klubo paslaugomis, kai užsisakote kelionę, kai atliekate operaciją, kurios metu gaunate nario taškų arba kai jais atsiskaitote.

 

„Stena Line“ taip pat renka asmens duomenis iš kelionių agentūrų, kurioms nurodėte pateikti mums savo asmens duomenis.

 

5.                     Kas atsitinka, kai nepateikiate mums savo asmens duomenų?

 

Narystė Lojalumo klube reikalauja pateikti mums 3 skyriuje nurodytus asmens duomenis, kad taptumėte ir liktumėte mūsų Lojalumo klubų nariu. Todėl, jeigu nepateiksite mums asmens duomenų, narystės Lojalumo klube pasiūlyti negalėsime.

 

6.                     Kokiais tikslais tvarkome Jūsų asmens duomenis ir koks yra to teisinis pagrindas?

 

„Stena Line“ tvarko Jūsų asmens duomenis toliau nurodytais tikslais. Kiekvienam tikslui privalome turėti teisinį pagrindą. Toks teisinis pagrindas gali būti: i) siekis vykdyti su Jumis sudarytos sutarties įsipareigojimus arba ii) „Stena Line“ / trečiosios šalies teisėtas interesas tvarkyti asmens duomenis, kuris nėra viršesnis už Jūsų interesą su tuo nesutikti. Teisinis pagrindas, kuriuo remiasi „Stena Line“, nurodomas po kiekvienu nurodytu tikslu.

 

( )         „Extra Loyalty Club“ narystės suteikimas

„Stena Line“ naudoja Jūsų vardą, pavardę, kontaktinius duomenis, Lojalumo klubo narystės informaciją, operacijų ir užsakymų istorijas, kad administruotų Jūsų narystę, uždirbtus ir panaudotus taškus bei narystės lygį ir teiktų sutartas Lojalumo klubo paslaugas, išdėstytas papildomose Lojalumo klubo veiklos nuostatose. Toks Jūsų asmens duomenų tvarkymas grindžiamas mūsų sutartiniais įsipareigojimais Jūsų atžvilgiu.

 

a)        „Business Traveller“ narystės suteikimas

„Stena Line“ naudoja Jūsų vardą, kontaktinius duomenis, Lojalumo klubo narystės informaciją, operacijų istoriją, užsakymų istoriją ir Jūsų darbdavio bei pareigų duomenis, kad administruotų Jūsų darbdavio narystę, surinktus ir panaudotus taškus bei narystės lygį ir teiktų mūsų pagal sutartį sutartas Lojalumo klubo paslaugas, kaip numatyta „Business Traveller“ narystės sutartyje. Toks Jūsų asmens duomenų tvarkymas yra pagrįstas mūsų teisėtais interesais.

 

b)        Mūsų Lojalumo klubo paslaugų teikimas

„Stena Line“ naudoją Jūsų vardą, pavardę ir kontaktinius duomenis, Lojalumo klubo narystės informaciją ir darbdavio bei pareigų duomenis, kad galėtų susisiekti su Jumis, kai naudojatės mūsų Lojalumo klubo paslaugomis. Toks Jūsų asmens duomenų tvarkymas yra pagrįstas mūsų teisėtais interesais.

 

c)        Lojalumo klubo paslaugų tobulinimas

Naudojame Jūsų vardą, pavardę, kontaktinius duomenis, interneto svetainės informaciją pagal Jūsų IP adresą, informaciją apie naršyklę, Lojalumo klubo narystės informaciją bei operacijų istoriją siekdami pagerinti savo Paslaugas (ištaisyti klaidas, greitai ir paprastai nustatyti bei išspręsti pokalbių interneto svetainėje nesklandumus, pakeisti sąsają, kad galėtumėte lengvai susipažinti su ieškoma informacija, ar akcentuoti aktualius pasiūlymus mūsų interneto svetainėje) ir, kad gautume statistinius duomenis apie tai, kaip naudojatės mūsų Paslaugomis. Tą darome analizuodami, kaip naudojatės mūsų Paslaugomis. Asmens duomenys, kuriuos naudojame savo Paslaugoms pagerinti, yra apibendrinami, kiek tai įmanoma. Toks Jūsų asmens duomenų tvarkymas yra pagrįstas mūsų teisėtais interesais.

 

d)        Netinkamo naudojimosi Lojalumo klubo paslaugomis prevencija

Jei reikia, galime naudoti vardus, pavardes, kontaktinius duomenis ir nario numerius (kiek taikytina kiekvienu konkrečiu atveju), kad užkirstume kelią piktnaudžiavimo ir sukčiavimo atvejams. Toks Jūsų asmens duomenų tvarkymas yra pagrįstas mūsų teisėtais interesais.

 

e)        Pasiūlymų, nuolaidų ir atnaujinimų teikimas, atsižvelgiant į tai, ką pirkote

Vardą, pavardę, kontaktinius duomenis ir Lojalumo klubo narystės informaciją galime naudoti, kad teiktume Jums pasiūlymus, nuolaidas ir atnaujinimus, atsižvelgiant į Jūsų pirkinius ir Lojalumo klubo narystę. Toks Jūsų asmens duomenų tvarkymas yra grindžiamas mūsų teisėtais interesais.

 

f)         Tiesioginė rinkodara

Mes naudojame vardą, pavardę, kontaktinius duomenis, Lojalumo klubo narystės informaciją tiek, kiek teikiate mums tokius asmens duomenis, kai naudojotės mūsų Lojalumo klubo paslaugomis, kad galėtume siųsti Jums naujienlaiškius, pasiūlymus, aktualią informaciją apie savo Lojalumo klubo paslaugas. Visa tai siunčiame paštu, SMS žinutėmis, el. paštu arba kitomis elektroninės komunikacijos priemonėmis. Toks Jūsų asmens duomenų tvarkymas yra grindžiamas mūsų teisėtais interesais.

Jūs turite teisę bet kada atsisakyti tiesioginės rinkodaros pranešimų, kaip aprašyta 6 dalies f–g punktuose. Tokiu atveju „Stena Line“ nebegalės Jums siųsti tiesioginės rinkodaros pranešimų.

 

g)        Skundų nagrinėjimas bei gynyba ir (arba) teisinių reikalavimų pareiškimas

Kiekvienu konkrečiu atveju asmens duomenis naudojame tik tiek, kad galėtume išnagrinėti skundus ir apginti ir (arba) pareikšti teisinius reikalavimus. Toks tvarkymas yra grindžiamas mūsų teisėtais interesais.

 

7.                     Su kuo dalijamės Jūsų asmens duomenimis?

 

Siekdama pirmiau nurodytų tikslų, „Stena Line“ gali dalytis Jūsų asmens duomenimis su šiais gavėjais:

 

( )         „Stena Rederi AB“;

a)        „Stena Line Travel Group AB“;

b)        „Stena Line Ltd.“;

c)        „Stena Line Irish Sea Ferries Ltd.“

d)        „Stena Line BV“;

e)        „Stena Line GmbH & CO. KG“;

f)         „Stena Line Danmark A/S“;

g)        „Stena Line Polska sp. z o.o.“;

h)        UAB „Stena Line“;

i)         SIA „Stena Line“;

j)         reklamos ir tikslinės rinkodaros platformomis, pvz., „Google“ ir „Facebook“;

k)        paslaugų teikėjais, su kuriais dirbame, kad galėtume teikti paslaugas, pvz., interneto, pašto, analitikos, IT, renginių organizavimo ir kitais paslaugų teikėjais;

 

8.                     Ar perduodame Jūsų asmens duomenis už ES / EEE ribų?

 

„Stena Line“ gali perduoti kai kuriuos Jūsų asmens duomenis toliau išvardytoms šalims, kurios yra už ES / EEE ribų. Jeigu Europos Komisija nėra nusprendusi, kad nurodyta šalis užtikrins tinkamą Jūsų asmens duomenų apsaugos lygį, mes pateiksime mūsų taikomų apsaugos priemonių aprašą arba teisinį pagrindą, kuriuo remiamės, norėdami užtikrinti, kad Jūsų asmens duomenys būtų perduodami pagal ES duomenų apsaugos teisės aktus.

 

Šalis: JK

Apsaugos priemonė: tinkamumo sprendimas (2021 m. birželio 28 d.)

 

Šalis: JAV

Apsaugos priemonė: Europos Komisijos sutarčių standartinės sąlygos, nustatytos asmens duomenų perdavimui (2010/87/ES) ir (2021/915/ES)

Nesivaržydami kreipkitės į mūsų Duomenų apsaugos pareigūną, jeigu norėtumėte gauti daugiau informacijos apie pirmiau minėtas apsaugos priemones. Kontaktiniai duomenys pateikti šių privatumo taisyklių 11 skyriuje.

 

9.                     Kiek ilgai laikysime Jūsų asmens duomenis?

 

TikslasAsmens duomenų tipasLaikymo laikotarpis
„Extra“ ir (arba) „Business Traveller“ narystės suteikimasVardas, pavardė, gimimo data, lytis, kontaktiniai duomenys, Lojalumo klubo narystės duomenys, slaptažodis, operacijų ir užsakymų istorija, darbdavys ir pareigosKol esate registruotas Lojalumo klubo narys
Lojalumo klubo paslaugų tobulinimasInterneto svetainės informacija pagal Jūsų IP adresą ir informacija apie naršyklę26 mėn. po pasinaudojimo mūsų Lojalumo klubo paslaugomis
Skundų nagrinėjimas bei gynyba ir (arba) teisinių reikalavimų pareiškimasAsmens duomenys, svarbūs vertinant skundus Lojalumo klubui arba ginantis ir (arba) reiškiant teisinius reikalavimusKol Jūsų asmens duomenys pagrįstai reikalingi gintis nuo teisinių ieškinių ir (arba) jiems pareikšti (paprastai tol, kol taikomi atitinkami teisiniai apribojimai)

 

10.                  Kokias teises turite?

 

Toliau pateikiama Jūsų teisių pagal ES duomenų apsaugos teisės aktus santrauka. Šiomis teisėmis galima naudotis nemokamai, išsiuntus el. laišką arba paprastą laišką šio dokumento pabaigoje nurodytais adresais. Taip pat galite pasinaudoti interneto svetainėje esančia užklausos forma.

 

Kaip Lojalumo klubo narys visada turite galimybę pašalinti arba pataisyti mūsų turimą informaciją apie Jus. Galite redaguoti savo duomenis spustelėję nuorodą „Mano profilis“, kai Svetainėje prisijungiate prie Lojalumo klubo. Visuose iš Lojalumo klubo gaunamuose el. laiškuose bus nuoroda į Jūsų asmeninį profilį, kuria galėsite naudotis, jeigu norėsite jį atnaujinti. Nedvejodami kreipkitės į mus, jeigu turite kokių nors klausimų dėl savo teisių (žr. kontaktinę informaciją šio dokumento pabaigoje).

 

„Stena Line“ visada įvertina, ar prašymas pasinaudoti šiomis teisėmis yra pagrįstas. Nė viena toliau nurodyta teisė nėra absoliuti. Gali būti taikomos išimtys.

 

Be toliau nurodytų teisių, Jūs visada turite teisę priežiūros institucijai pateikti skundą dėl to, kaip „Stena Line“ tvarko Jūsų asmens duomenis.

 

( )        Teisė susipažinti su duomenimis. Jūs galite pateikti prašymą ir gauti savo asmens duomenų, kuriuos „Stena Line“ tvarko, kopiją, taip pat papildomos informacijos apie tai, kaip „Stena Line“ tvarko Jūsų asmens duomenis.

 

a)       Teisė taisyti duomenis. Jūs turite teisę ištaisyti ir (arba) papildyti savo asmens duomenis, jeigu jie yra netikslūs arba neišsamūs.

 

b)       Teisė šalinti duomenis. Jūs turite teisę prašyti, kad „Stena Line“ nedelsdama pašalintų Jūsų asmens duomenis visais šiais atvejais:

 

-       asmens duomenys yra nebereikalingi tam tikslui, kuriuo buvo iš pradžių surinkti arba kitaip tvarkomi;

-       Jūs atšaukiate savo sutikimą tvarkyti duomenis ir nėra jokio kito teisinio pagrindo tai daryti;

-       Jūs pagrįstai nesutinkate, kad Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi;

-       asmens duomenys buvo tvarkomi neteisėtai;

-       asmens duomenis privalu pašalinti laikantis teisinės prievolės.

 

c)        Teisė apriboti tvarkymą. Jūs turite teisę prašyti apriboti savo asmens duomenų tvarkymą visais šiais atvejais:

 

-       tikrinamas asmens duomenų tikslumas;

-       duomenys tvarkomi neteisėtai arba jų nebereikia duomenų tvarkymo tikslais, tačiau Jūs nenorite, kad juos pašalintų, ir prašote apriboti jų tvarkymą;

-       „Stena Line“ nebereikia asmens duomenų, tačiau Jums jų reikia, kad galėtumėte pagrįsti, pareikšti teisinius reikalavimus arba gintis nuo ieškinių;

-       Jūs nesutinkate, kad Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi, ir toks prieštaravimas yra tiriamas.

 

d)        Teisė į duomenų perkeliamumą. Tam tikromis aplinkybėmis Jūs turite teisę gauti savo asmens duomenis, kuriuos pateikėte „Stena Line“, kad galėtumėte juos perduoti kitam paslaugų teikėjui, jeigu asmens duomenų tvarkymas yra pagrįstas Jūsų sutikimu arba sutartimi.

 

e)        Bendra teisė pareikšti prieštaravimą. Jūs turite bendrą teisę bet kada nesutikti, kad Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi remiantis „Stena Line“ teisėtais interesais. Tada mes privalome įrodyti, kad turime įtikinamą teisinį pagrindą tvarkyti arba naudoti tokius duomenis, kad galėtume pagrįsti, pareikšti arba apginti savo teisinius interesus.

 

f)         Teisė pareikšti prieštaravimus dėl tiesioginės rinkodaros. Jūs turite teisę bet kada nesutikti, kad Jūsų asmens duomenys būtų naudojami tiesioginės rinkodaros tikslais. Tokiu atveju „Stena Line“ nebegalės naudoti Jūsų asmens duomenų šiais tikslais.

 

11.                  Kaip su mumis susisiekti?

 

Su mumis galite susisiekti toliau nurodytais būdais.

 

Pagrindinis biuras

Adresas: „Stena Line Scandinavia AB“, 405 19 Gothenburg, Sweden (Švedija)

Telefonas: +46 770 57 57 00

El. paštas: info.se@stenaline.com

 

Dėmesio! Esame paskyrę Duomenų apsaugos pareigūną, į kurį galite kreiptis visais su Jūsų asmens duomenų tvarkymu susijusiais klausimais. Su mūsų duomenų apsaugos pareigūnu galite susisiekti el. pašto adresu dpo@stenaline.com.