Kas yra komercinė transporto priemonė?

Komercinės transporto priemonės turi būti užsakomos kaip krovininis transportas per krovinių skyrių ir susideda iš šių sudedamųjų dalių:

• visos transporto priemonės, kuriomis vežamos komercinės prekės arba įranga, bet kurioje reiso atkarpoje;

• visos transporto priemonės viršijančios „Stena Line“ standartines transporto priemonių kategorijas.

• visos komerciniam naudojimui skirtos transporto priemonės, velkančios priekabą, kurių bendras ilgis viršija anksčiau nurodytus ilgius.

• visos transporto priemonės, kuriose yra pavojingų prekių.

• visos Airijos Respublikoje registruotos transporto priemonės, kurios Airijos automobilių mokesčių tikslais klasifikuojamos ir apmokestinamos kaip komercinė krovininė transporto priemonė. PVM, jei taikomas, bus taikomas 7 m ar ilgesnėms transporto priemonėms.

 

Greitojo įlaipinimo ir išlaipinimo paslaugos furgonams / arklių furgonams, kurių ilgis viršija 7 metrus, nėra teikiamos. Norėdami gauti daugiau informacijos apie krovinių gabenimo kainas ir užsakymo būdą, skambinkite telefonu 0845 070 4000 (minutės kaina priklauso nuo šalies, į kurią skambinate ir operatoriaus, kurio paslaugomis naudojatės) arba parašykite el.laišką: freightbooking.uk.roi@stenaline.com

 

Maršrutai Kenrajenas – Belfastas ir Liverpulis – Belfastas:

Furgonai / arklių furgonai, nepriklausomai nuo jų dydžio, vežantys krovinius ar įrangą komerciniais tikslais (išskyrus prekes, kurių bagažo vertė mažesnė nei 873 svarai į Šiaurės Airiją arba 1500 svarų į Didžiąją Britaniją), ir kai reikalinga HMRC prekių judėjimo nuoroda (GMR), turi būti užsakomi per mūsų krovinių skyrių telefonu 0845 070 4000. Jei reikalinga PVM sąskaita faktūra, taip pat reikia rezervuoti per krovinių skyrių.

Galimi nekomercinių transporto priemonių tipai

Furgonai iki 7 m (netaikomas PVM)

Furgonai iki 8 m (taikomas PVM)

Furgonai / arklių furgonai iki 10 m (taikomas PVM)

Furgonai / arklių furgonai iki 1 m (taikomas PVM)

 

Maršrutai Holihedas – Dublinas ir Fišgardas – Rosleras:

Airijoje komerciškai registruoti furgonai / arklių furgonai ir furgonai / arklių furgonai, neatsižvelgiant į jų dydį, gabenantys prekes ar įrangą komerciniais tikslais (išskyrus bagažo prekes, kurių vertė mažesnė nei 260 eurų į Airiją arba 1 500 svarų į Didžiąją Britaniją) ir kuriems reikalingas Airijos išankstinis pranešimas apie įlaipinimą (PBN), reikia užsisakyti per mūsų krovinių skyrių telefonu 0845 070 4000. Jei reikalinga PVM sąskaita faktūra, taip pat reikia rezervuoti per krovinių skyrių.

Galimi nekomercinių transporto priemonių tipai

Furgonai iki 7 m (netaikomas PVM)

Furgonai iki 8 m (taikomas PVM)

Furgonai iki 10 m (taikomas PVM)

Furgonai iki 12 m (taikomas PVM)

 

Maršrutas Rosleras – Šerbūras:

Jei transporto priemonės yra ilgesnės nei 7 m arba aukštesnės nei 2,6 m, arba jei gabenate prekes ar įrangą komerciniais tikslais, turite užsisakyti bilietą per mūsų krovinių skyrių, paskambinę numeriu 0845 070 4000.

Galimi nekomercinių transporto priemonių tipai

Furgonai iki 7 m (netaikomas PVM)

 

Greitojo įlaipinimo ir išlaipinimo paslaugos, pasirinkus mūsų „Premium“ bilieto kainą, teikiamos ne visuose maršrutuose keliaujant su furgonais ar arklių furgonais, kurių ilgis viršija 7 m.