Kaip sumokėti likusią užsakymo sumą?

Kelionė į Prancūziją ir iš jos

Jei sumokėjote depozitą už kelionės maršrutą Rosleras – Šerbūras, likusią sumą turite sumokėti kredito arba debeto kortele likus 42 dienoms iki kelionės pradžios. Užstatas negrąžinamas.

 

Kelionė į Švediją ir iš jos

Mūsų švediškose internetinėje svetainėje galite mokėti pagal pateiktą sąskaitą faktūrą ar išsimokėtinai bendradarbiaudami su „Captum Group AB“. Kad galėtumėte mokėti sąskaita faktūra arba dalimis, turite būti ne jaunesni kaip 18 metų, registruoti Švedijoje ir patvirtinti kredito patikra, kuri atliekama pirkimo metu.  

 

Sąskaitos. Apmokant pagal sąskaitą faktūrą, bus taikomas 39 Švedijos kronų (SEK) sąskaitos mokestis. Sąskaita išsiunčiama el. paštu užsakymo metu nurodytu adresu. Sąskaita išsiunčiama iš karto po užsakymo ir jos apmokėjimo terminas yra 14 dienų. Taikomos sąlygos ir taisyklės.  

 

Išsimokėtinai: Jei pirkdami kelionę pasirinksite šį mokėjimo planą, tada bus taikomas mėnesinis 29 Švedijos kronų (SEK) administravimo mokestis. Šis mokestis bus nustatomas pagal Jūsų pasirinktą dalinį mokėjimo planą. Fiksuotas dalinis mokėjimas taikomas tik esamam pirkimui ir tik tol, kol laikomasi pasirinkto plano. Pasirinkus mokėti nedidelę sumą arba visai nemokėti, įmoka bus perkelta į lankstųjį dalinį mokėjimą. Dalinio mokėjimo sąskaita išsiunčiama el. paštu maždaug penktąją mėnesio dieną ir nurodomi visi pirkimai, kuriuos atlikote per mėnesį. Taikomos taisyklės ir sąlygos.