Mastrichtas

Požemių garsai!

 

Apsilankykite Mastrichte. Čia būtinai atrasite jums idealiai tinkančias pažintines pramogas – ant žemės, ant vandens ar net požemiuose.

 

Vaikštinėdami po Mastrichtą tarp nuostabių bažnyčių ir kitų architektūros paminklų įsitikinsite, kad tai vienas seniausių Nyderlandų miestų. 

 

Mastrichto senamiestyje aplankykite akmenimis grįstas „Vrijthof“ skvero gatveles. Prisėskite ir pasimėgaukite nuostabia senojo miesto atmosfera viename iš daugybės restoranų. Nepamirškite paragauti žymiojo vaisių pyrago „Limburgse Vlaai“. Nepraleiskite progos pamatyti Maso upę kertantį ir seniausiu Nyderlanduose laikomą XIII-ojo a. tiltą „Sint Servaasbrug“.

 

Aplankykite XI a. Romos katalikų Dievo Motinos baziliką, kurios pagrindinis traukos objektas yra Jūros žvaigždės statula.

 

Skirkite dieną kelionei po Mastrichtą kruiziniu laivu ir pasinaudokite specialiu pasiūlymu aplankyti alaus daryklą ar vyninę. 

 

Jei jums patinka apsipirkinėti, jus tikrai nudžiugins daugybė Mastrichto parduotuvių, prekybos centrų ir specializuotų butikų, kuriuose rasite daug prabangių prekės ženklų. Taip pat galite išnaršyti Mastrichto turgus, kurie veikia kiekvieną savaitės dieną.

 

Pasiderėkite su prekeiviais sendaikčių turguje, kuris veikia nuo 10 iki 16 val., ar praleiskite valandų valandas tarp senovinių baldų, knygų bei garso įrašų. Jei jums pasiseks aplankyti Mastrichtą gruodžio mėnesį, galėsite pajusti šventinę jo dvasią Kalėdų mugėje, kuri veikia gruodžio 1–31 dienomis. Čia galėsite paragauti kalėdinių skanėstų, pačiuožinėti „Vrijthof“ aikštės čiuožykloje ir pasisukti apžvalgos ratu bei pasigrožėti įspūdinga šviesų jūra iš aukštai. 

 

Mastrichte galite apsilankyti daugybėje muziejų ir meno galerijų. „Centre Ceramique“ patiks tiems, kas nori sužinoti apie Limburgą ir Mastrichtą bei patyrinėti archeologinius radinius – Mastrichto keramiką ir stiklo dirbinius. Fotografijų muziejus „Fotomuseum aan het Vrijthof“ du kartus per metus rengia milžiniškas parodas, kuriose pristatomi žinomų fotografų darbai. 

 

Mastrichte įsikūrę vieni geriausių Nyderlandų restoranų, be to čia yra nuostabių vynuogynų; kai kurie iš jų siekia net Romos imperijos laikus. Galite pasidomėti jų istorija ir leistis į vyno degustacijos kelionę. Rekomenduojame aplankyti „Domein Holset“ vynuogyną ir kalvų fone pasimėgauti Limburgo vynu. 

 

Jei labiau mėgstate alų, užsukite į „Brouwerij Bosch“ – vieną iš Mastrichto alaus daryklų. Užsiregistruokite dviejų valandų ekskursijai, kurios metu pamatysite alaus gaminimo įrangą, suprasite gamybos procesą ir paragausite kelių nuostabių alaus rūšių. 

 

Būdami Mastrichte būtinai derinkite nuostabius vynus su neįtikėtinai gardžiais patiekalais. Net jei jūsų biudžetas ribotas, jus pradžiugins didelis restoranų ir juose siūlomų patiekalų pasirinkimas. Būtinai išbandykite „Zuurvlees“ – tradicinį jautienos troškinį, patiekiamą su traškiomis bulvytėmis ir obuolių padažu.  

 

O gal norite aplankyti Šv. Petro kalną ir patyrinėti daugiau nei 80 km ilgio urvus? Ekskursijoms galite užsisakyti gido paslaugas ir sužinoti, kaip šiuose tamsiuose tuneliuose gyveno pabėgėliai per karą, Mastrichto apgulties metu. Antrojo pasaulinio karo metu juose buvo slepiamas net Rembranto paveikslas „Nakties sargyba“. Pasivaikščiokite Mastrichto kazematuose – požeminių perėjimų tinklu, kuris miesto užpulties metu buvo naudojamas netikėtai užklupti priešą. 

 

Kelionė į Mastrichtą, – tai daug nuotykių, skanus maistas, nuostabi architektūra ir daugybė kilometrų požeminio pasaulio. 

Požemių garsai!

 

Apsilankykite Mastrichte. Čia būtinai atrasite jums idealiai tinkančias pažintines pramogas – ant žemės, ant vandens ar net požemiuose.

 

Vaikštinėdami po Mastrichtą tarp nuostabių bažnyčių ir kitų architektūros paminklų įsitikinsite, kad tai vienas seniausių Nyderlandų miestų. ...

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Keliaukite su „Stena Line“

Mėgaukitės kelione po Nyderlandus

Nuo 79.20€, į vieną pusę, automobilis ir vairuotojas

Keliaukite su „Stena Line“

Mėgaukitės kelione po Nyderlandus

Nuo 79.20€, į vieną pusę, automobilis ir vairuotojas

Atrasti daugiau kelionės krypčių

Klientų aptarnavimo skyrius

Turite klausimų arba reikia su Jūsų rezervacija susijusios pagalbos? Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru arba raskite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus mūsų DUK skiltyje.