Haga

Karališkasis nuotykis!

 

Haga, – tai kur kas daugiau nei politika. Ar žinojote, kad tai vienintelis Šiaurės jūros pakrantės miestas su paplūdimiu? Pasimėgaukite judriu miesto gyvenimu, apžiūrėkite meno ir kultūros objektus, aplankykite dizainerių krautuvėles, o tada sėskite į tramvajų ir 20 minučių mėgaukitės jūros dvelksmu važiuodami Ševeningeno paplūdimiu.

 

Kaip ir Amsterdame, Hagoje gausu fantastiškų meno galerijų ir muziejų. Muziejus „Mauritshuis“ nėra didelis, tačiau jame atrasite daug įdomybių, tarp jų ir kultinį Jano Vermejerio paveikslą „Mergina su perlo auskaru“. Rekomenduojame apsilankyti karališkosios šeimos rūmuose, kuriuose nuolat rengiamose „Escher“ parodose eksponuojami optinių iliuzijų kūrėjo Maurits Cornelis Escher darbai; čia galėsite ir patys sukurti optinę iliuziją! Meno muziejuje „Den Haag“ prarasite laiko pojūtį – čia pamatysite septynis senovinius kambarius, didžiausią pasaulyje Mondriano kolekciją, Claude Monet ir Pablo Picasso meno kūrinius, šiuolaikinius darbus ir dar daug įdomybių.

 

Hagos Denneweg ir Frederitkstraat gatvės, – tai aukštosios mados parduotuvių meka, todėl čia puikiai laiką praleis mėgstantys apsipirkti. Taip pat galite pasimėgauti išskirtiniais pietumis viename iš daugelio nuostabių Hagos restoranų ir pasivaikščioti po Hofkwartier alėjas, kuriose gausu parduotuvių ir puikių kulinarinių patirčių.

 

Jokia kelionė į Hagą neapsieina be apsilankymo Taikos rūmuose – viename labiausiai fotografuojamų miesto pastatų. Tarptautinis Teisingumo ir Arbitražo teismai – tik dvi iš šiame pastate įsikūrusių institucijų. Galite užsisakyti ekskursiją su gidu ir susipažinti su jo istorija bei architektūra. Ekskursijos su gidu rengiamos ne visais savaitgaliais, todėl planuodami kelionę pasitikslinkite jų darbo grafiką.

 

Didžiausiame Europos lauko turguje Hagoje yra daugiau kaip 500 prekystalių – čia galite įsigyti maisto produktų, gėlių, drabužių ir kompiuterinių prekių.

 

Hagoje, kaip ir daugelyje kitų Nyderlandų miestų, yra kanalų. Pasirinkite ekskursiją laivu arba išsinuomokite valtį. Jei jums pasiseks aplankyti šį miestą rugpjūčio mėnesį, nepraleiskite progos sudalyvauti kasmetiniame festivalyje „Jazz in the Canal“, kuriame muzikantai groja vandens scenose ir kanalų pontonuose.

 

Vienas didžiausių Hagos privalumų – galimybė patogiai per vieną dieną patirti miesto ir paplūdimio teikiamus džiaugsmus. Pasivaikščiokite netoli miesto esančiu Ševeningeno paplūdimiu ir prieplauka arba praleiskite laiką aktyviai – išbandykite banglenčių sportą ar paskraidykite lynais. 

 

Atraskite Nyderlandų magiją – apsilankykite interaktyviame pramogų parke „Madurodam“. Čia rasite stulbinančių garsių pastatų miniatiūrų, vėjo malūnų ir gėlių laukų bei atrakcionų. Taip pat rekomenduojame aplankyti pramogų parką „Drievliet“, kuriame rengiami pasirodymai ir galima pašėlti visai šeimai skirtuose atrakcionuose. „Drievliet“ darbo grafikas nereguliarus, todėl planuodami kelionę pasitikrinkite.

 

Įtemptą dieną užbaikite apsilankymu Hagos bokšte. Tai vienas aukščiausių pastatų mieste. 40-ame aukšte esančiame bare „Skybar“ galėsite pasimėgauti gėrimais ir pasigrožėti panoraminiais miesto vaizdais.

 

Hagoje ištisus metus galima lankytis įvairiuose turguose ir festivaliuose, todėl planuodami kelionę pasidomėkite, kur ir kada verta nuvykti!

 

Tai miestas, kuriame gausu kultūros, istorijos ir kvapą gniaužiančių įspūdžių. Užsisakykite kelionę į Hagą ir pasinerkite į išskirtinio meno, architektūros ir nuostabių kraštovaizdžių pasaulį, kuris paliks neišdildomų įspūdžių prisiminimus! 

Karališkasis nuotykis!

 

Haga, – tai kur kas daugiau nei politika. Ar žinojote, kad tai vienintelis Šiaurės jūros pakrantės miestas su paplūdimiu? Pasimėgaukite judriu miesto gyvenimu, apžiūrėkite meno ir kultūros objektus, aplankykite dizainerių krautuvėles, o tada sėskite į tramvajų ir...

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Keliaukite su „Stena Line“

Mėgaukitės kelione po Nyderlandus

Nuo 131.20€, į vieną pusę, automobilis ir vairuotojas

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

Mercure City Den Haag Central Hotel

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

Best Western Plus Plaza Den Haag City Center

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

De Salon van Fagel

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

Novotel Den Haag City Centre

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

La Paulowna Boutique Hotel

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

Hotel Des Indes

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

Kingkool The Hague City Hostel

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

The Velvet Lodge

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

Carlton Ambassador Hotel

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

Park Centraal Den Haag, part of Sircle Collection

Keliaukite su „Stena Line“

Mėgaukitės kelione po Nyderlandus

Nuo 131.20€, į vieną pusę, automobilis ir vairuotojas

Atrasti daugiau kelionės krypčių

Klientų aptarnavimo skyrius

Turite klausimų arba reikia su Jūsų rezervacija susijusios pagalbos? Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru arba raskite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus mūsų DUK skiltyje.