Keltas į Olandiją ir nuotykiai prasideda!

Olandiškas nuotykis

 

Savo menu, kanalais ir saulėgrąžomis garsėjanti Olandija turi labai daug ką pasiūlyti savo svečiams. Palyginti mažoje šalyje galite mėgautis tyrinėdami triukšmingus miestus, kuriuose gausu skanaus maisto ir kultūros, arba galite žengti žingsnį į gamtą ir atrasti kvapą gniaužiančius kraštovaizdžius – ir visa tai pasiekiama vos už dviejų valandų kelio.

 

Olandijoje gausu meno kūrinių, o šios šalies meno muziejai yra vieni didžiausių pasaulyje. Kad ir kokį meną mėgtumėte – klasikinį ar šiuolaikinį – Olandijoje rasite visko. Van Gogo muziejuje apžiūrėkite keletą kultinių Vincento van Gogo paveikslų ir daugiau sužinokite apie menininką, kurio palikimas įkvėpė ištisas kartas. Amsterdamo „Rijksmuseum“ yra pagrindinis nacionalinis muziejus, kuriame pristatomas Olandijos menas ir istorija nuo viduramžių iki šių dienų. Tarp eksponatų apžiūrėkite Rembranto paveikslą Nakties sargyba ir Jano Vermejerio paveikslą Pienininkė. Naudingas patarimas – prieš apsilankymą nusipirkite bilietą internetu, kad nereikėtų gaišti laiko eilėse ir galėtumėte daugiau laiko skirti grožėjimuisi menu!

 

Pažinkite vienos garsiausių Europos rašytojų pasaulį ir aplankykite Anos Frank muziejų, kuriame jos įkvepiančią istoriją pasakoja nuotraukos, vaizdo įrašai ir originalūs to laikotarpio daiktai.

 

Pailsėkite nuo muziejų ir investuokite į apsipirkimą, nesvarbu, ar tai būtų ryškios AmsterdamoRoterdamo ar Arnhemo parduotuvės, kur rasite mados parduotuvių, tinkančių visiems skoniams ir, svarbiausia, biudžetams! Dauguma Arnhemo parduotuvių dirba kiekvieną pirmąjį mėnesio sekmadienį. Užsukite į „Modekwartier“ (dar vadinamą mados rajonu) ir atraskite mados bei aksesuarų parduotuvių lobyną.

 

Leiskitės į pasakiškus nuotykius „Efteling“ pramogų parke. Šis pasakų motyvais sukurtas parkas, puikiai tinkantis įvairaus amžiaus žmonėms, „Stebuklų pasaulyje“ lankytojus priima nuo 1952 m. Nuo to laiko jis virto šiuolaikišku teminiu parku.

 

Mėgstantiems skaniai pavalgyti kiekvienas miestas siūlo fantastiškų restoranų ir restoranėlių, kuriuose galima paragauti daugybę gardžių patiekalų. Hagoje įsikūręs „Callas“ yra „Michelin“ žvaigždutėmis įvertintas restoranas, kuriame patiekiamas puikus maistas. Jei keliaujate, išbandykite kroketus iš pardavimų automato! Taip, tai tiesa, užsukite į bet kurį greitojo maisto franšizės tinklo restoraną „Febo“ ir pasimėgaukite karštu užkandžiu iš automato! Taip pat būtina paragauti „Oliebollen“ - tai tiesiogine prasme „aliejiniai rutuliukai“ - skrudinti saldūs koldūnai su vaisiais, apibarstyti cukraus pudra. Skanumėlis!

 

Jei norite šiek tiek pasipuikuoti, aplankykite kai kuriuos kvapą gniaužiančius nacionalinius parkus, kuriuos gali pasiūlyti Olandija. Iš smėlio kopų sudarytas „Loon ir Drunen“ nacionalinis parkas yra didžiausia smėlio kopa Vakarų Europoje, kurioje gyvena įvairių rūšių laukiniai gyvūnai bei augalai, klestintys unikalioje aplinkoje. Bendraukite su „Meinweg“ nacionalinio parko, kuriame gyvena daugiau nei 100 rūšių paukščių, driežų, elnių ir įvairiausių spalvų drugelių, gyventojais. Ieškantys greitesnio tempo gali išbandyti jėgos aitvarus Teršelinge arba buriavimą Fryzijoje.

 

O kai kraštovaizdis lygus ir atstumai nedideli – koks geresnis būdas tyrinėti Olandiją, jei ne ant dviejų ratų? Dviračių nuomos paslaugos teikiamos visoje šalyje.

 

Netoli Roterdamo ir Dordrechto (seniausio Olandijos miesto) atraskite didingus Kinderdijk vėjo malūnus ir pamatykite, kaip olandai daugiau nei 1000 metų valdė vandenį. Tokį reginį tikrai verta pamatyti!

 

Užsisakykite kelionę į Olandiją šiandien ir įsitikinkite, kokią istoriją, kultūrą, eklektišką miesto ir kaimo patirtį ji gali pasiūlyti. 

Olandiškas nuotykis

 

Savo menu, kanalais ir saulėgrąžomis garsėjanti Olandija turi labai daug ką pasiūlyti savo svečiams. Palyginti mažoje šalyje galite mėgautis tyrinėdami triukšmingus miestus, kuriuose gausu skanaus maisto ir kultūros, arba galite žengti žingsnį į gamtą ir atrasti...

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Keliaukite su „Stena Line“

Mėgaukitės kelione po Nyderlandus

Nuo 114.20€, į vieną pusę, automobilis ir vairuotojas

Uostai

Map showing the routes to and from Holland

Mūsų uostas Hukvan Holande (Hook of Holland) yra įsikūręs Olandijos vakarinėje pakrantėje, netoli Roterdamo (30 km), Hagos (20 km) ir Amsterdamo (85 km).

Pasirinkti kelionės tikslai

Keliaukite su „Stena Line“

Mėgaukitės kelione po Nyderlandus

Nuo 114.20€, į vieną pusę, automobilis ir vairuotojas

Klientų aptarnavimo skyrius

Turite klausimų arba reikia su Jūsų rezervacija susijusios pagalbos? Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru arba raskite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus mūsų DUK skiltyje.