Kokius slapukus naudojate savo svetainėse?

Kaip ir kitose svetainėse, slapukus naudojame duomenims saugoti ir Jus paskui atpažinti iš Jūsų kompiuterio, planšetinio kompiuterio ar mobiliojo telefono, kai kitą kartą apsilankysite mūsų svetainėje. Mes laikome savo slapukus ir leidžiame savo patikimiems partneriams laikyti savo sekimo slapukus.

 

„Stena Line“ naudoja vadinamąjį „aiškaus sutikimo dėl slapukų naudojimo modelį. Tai reiškia, kad nebus nustatomi jokie slapukai, kol nesuteiksite mums galimybės juos nustatyti. 

 

Duodami sutikimą Jūs taip pat sutinkate, kad būtų tvarkomi šiuose slapukuose saugomi asmens duomenys. Asmens duomenys tvarkomi remiantis Jūsų asmeninių interesų ir mūsų teisėtų interesų pusiausvyra. Mūsų teisėtas interesas tvarkyti Jūsų asmens duomenis yra suteikti Jums gerą naudojimosi mūsų svetaine patirtį, o mūsų komercinis interesas – gauti informacijos apie mūsų svetainės lankytojus.

 

Jūsų atsakymas dėl sutikimo išsaugomas slapuke, kuris atnaujinamas kas 12 mėnesių. Tuomet Jūsų sutikimo vėl prašysime, kai apsilankysite mūsų svetainėje naudodamiesi tuo pačiu kompiuteriu ir naršykle.

 

Mes naudojame slapukus, kad gautume informacijos apie tai, kokiuose puslapiuose lankotės ir kokia eilės tvarka. Ši informacija kartais derinama su mūsų partnerių informacija. Taip galime grupuoti vartotojus, kurie panašiai domisi mūsų siūlomomis kelionėmis. 

 

Tai leidžia mūsų partneriams rodyti skelbimus, kurie, mūsų manymu, gali Jus sudominti ar būti aktualūs, kai lankotės kitose svetainėse ar socialiniuose tinkluose. 

 

Naudojame pažangų e. privatumo sprendimą, kuris įrodo, kad gerbiame savo naudotojų privatumą, ir atitinka ES Slapukų direktyvos ir BDAR reikalavimus. Jei norite koreguoti „Stena Line“ svetainės slapukų nuostatas,  spustelėkite svetainės apačioje esantį mygtuką „Slapukai“. Tai suteikia Jums išplėstinę mūsų svetainės slapukų nustatymo galimybę, papildančią jau esančias naršyklėje nustatymo galimybes.