Trondheimas

Nuo miesto panoramos iki kraštovaizdžių.

 

Maždaug per 6 valandas automobiliu į šiaurę nuo Oslo pasieksite centrinėje Norvegijoje esantį Trondheimo miestą ir to paties pavadinimo fjordą, kupinus istorijos, nuotykių ir žavesio. Nuostabūs kraštovaizdžiai ir neapsakoma patirtis puikiai tiks nuostabiai savaitgalio kelionei ar šeimos atostogoms. 

 

Čia 1000-čio metų istorija dera su unikaliu šiuolaikiškumu. Mieste rasite šiauriausią pasaulyje gotikinę Nidaros katedrą ir istorinę Kristiansteno tvirtovę, pastatytą po didžiojo miesto gaisro 1681 m., iš kurios atsiveria nuostabūs vaizdai. O jei norite pabūti karališkoje aplinkoje, apsilankykite didingoje karališkojoje rezidencijoje Stiftsgårdene, kuri vasaros metu atvira turistams.

 

Kalbant apie modernumą, būtina išskirti šiuolaikišką ir šurmulingą Bakklandeto kvartalą su akmenimis grįstomis gatvelėmis, kuriomis galite vaikščioti arba važinėti išsinuomotu dviračiu. Čia taip pat yra pirmasis pasaulyje dviračių keltuvas „Trampe“, kuris nuo legendinio Senamiesčio tilto dviračius ir pėsčiuosius stačiu šlaitu pakelia iki istorinės tvirtovės. 

 

Restoranų ir parduotuvių gausi miesto aikštė Trondheim Torg prisipildo magijos atėjus kalėdinių mugių sezonui. Netoliese yra prekybos centras „Solsiden“, kuriame rasite populiarių mados pasaulio prekių ženklų ir gausų restoranų pasirinkimą.

 

Šiandien Trondheimas garsėja kaip viena geriausių vietų, kur galima iš tiesų pajusti Norvegijos skonius. Šiaurės skonių namais pramintas miestas yra puiki vieta maisto mėgėjams, nes čia išradingi šefai daug dėmesio skiria regioniniams ir sezoniniams ingredientams. Alaus mėgėjams siūlome aplankyti „Hammerhead“, „Austmann“ ar „E.C. Dahls“ alaus daryklas bei susipažinti su Norvegijos aludarių tradicijomis.

 

Trondheimas taip pat yra vartai į neįtikėtiną Norvegijos gamtos pasaulį – fjordą ir už jo ribų. Pereikite Ilabekkeną – žalumos ir upelių gausų pėsčiųjų taką, jungiantį miestą su Bymarka gamtos rezervatu. Jis prasideda netoli miesto centro ir baigiasi šalia Theisendammeno, vieno populiariausių Trondheimo ežerų, kur galėsite ir išsimaudyti.

 

Norėtumėte pajausti, ką reiškia būti kovotoju? Dalyvaukite penkių dienų programoje „Go Viking“ ir sužinosite, kaip išgyventi gamtoje, pasirūpinti maistu ir pasigaminti jį ant atviros ugnies. Jei norite trumpesnio ir paprastesnio iššūkio, rinkitės šeimoms puikiai tinkantį žygį į Gråkallen viršukalnę, nuo kurios galėsite pasimėgauti puikiais Trondheimo vaizdais, o žiemą, jei pasiseks, net ir Šiaurės pašvaiste.

 

Trondheimo mieste ir jo apylinkėse harmoningai dera senovė ir modernumas, gamta ir gyvas miesto šurmulys. Tai norvegiška patirtis, apie kurią visada svajojote. 

Nuo miesto panoramos iki kraštovaizdžių.

 

Maždaug per 6 valandas automobiliu į šiaurę nuo Oslo pasieksite centrinėje Norvegijoje esantį Trondheimo miestą ir to paties pavadinimo fjordą, kupinus istorijos, nuotykių ir žavesio. Nuostabūs kraštovaizdžiai ir neapsakoma patirtis puikiai tiks nuostabiai savaitgalio...

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Keliaukite per Geteborgą ir Treleborgą

Apsilankykite Trondheime

Nuo 80.11€, į vieną pusę, automobilis ir vairuotojas

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

Britannia Hotel

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

Clarion Hotel Trondheim

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

Scandic Nidelven

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

Radisson Blu Royal Garden Hotel Trondheim

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

Best Western Plus Hotel Bakeriet

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

Scandic Bakklandet

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

Chesterfield Hotel

Keliaukite per Geteborgą ir Treleborgą

Apsilankykite Trondheime

Nuo 80.11€, į vieną pusę, automobilis ir vairuotojas

Atrasti daugiau kelionės krypčių

Klientų aptarnavimo skyrius

Turite klausimų arba reikia su Jūsų rezervacija susijusios pagalbos? Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru arba raskite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus mūsų DUK skiltyje.