Norvegija keltu kitokiai kelionei!

Sveiki atvykę į šalį, kurioje smagu keliauti automobiliu!

 

Jūs žinote, kad mums patinka keliauti automobiliu! Mes žinome, kad Jums patinka keliauti automobiliu! Ir nors visa Europa – nuo Airijos vakaruose iki Latvijos rytuose – siūlo neįtikėtinus vaizdingus maršrutus po įvairiausias vietoves, vargu ar kur kitur rasite tiek kokybiškų ir žemėlapyje jau sužymėtų maršrutų, tinkamų įveikti dviratėmis ar keturratėmis transporto priemonėmis, kiek Norvegijoje.

 

Norvegijoje yra ne mažiau nei 18 apdovanojimų pelniusių vaizdingų maršrutų, kuriuos drąsiai galima rekomenduoti. Tai – per 2 136 km išsidriekę gražiausi šalies keliai, vingiuojantys pakrante, kaimo vietovėmis, sausuma ir pajūriu, užburiantys įspūdingomis panoramomis ir kvapą gniaužiančiomis perspektyvomis. Norvegai sumaniai pasitelkė architektūros galimybes, kad keliautojams atsivertų kuo daugiau vaizdų – sunkio jėgą įveikiančias platformas ir virš įspūdingų krioklių nutiestus tiltus. Jei jau prakalbome apie krioklius: poilsio sustojimai yra labai svarbus kelionės automobiliu elementas, tikimės, kad jūs įvertinsite ir poilsio zonas, daugumoje jų rasite ir dizainerių suprojektuotų patogumų.

 

Meno instaliacijos yra nuostabi kelionių automobiliais po Norvegiją dalis, leidžianti patirtį gamtą naujais ir įkvepiančiais būdais.

 

Mūsų ir „National Geographic“ vienas mėgstamiausių vaizdingų maršrutų („Vienas iš 101 vaizdingiausio maršruto pasaulyje) yra Kystriksveien. Šis 650 km ilgio pakrantės maršrutas driekiasi Helgelando pakrante ir keliautojams siūlo stabtelėti prie dėmesio vertų objektų, pavyzdžiui, Riorviko pakrantės muziejaus ir Norvegijos geologinio nacionalinio paminklo – Lekos raudonosios salos. Pradėję kelionę Steincheryje Triondelage ir judėdami iš pietų į šiaurę atsidursite šiek tiek šiauriau už Šiaurės poliaratį esančioje Budėje – vidurnakčio saulės žemėje ir Nordlando administraciniame centre, kurio kultūros centrą Kulturkvartalet Stormen verta aplankyti. Be to, Budė paskelbta 2024 m. Europos kultūros sostine, tad, kad ir kokiu metu važiuosite, neprašausite!

 

Keliaudami šiuo maršrutu taip pat aplankysite žymiausią Norvegijos orientyrą – Torghatten kalną su skyle per vidurį! Arba galite apžiūrėti į UNESCO pasaulio paveldą įtrauktą Vegą – salyną, kurį sudaro 6 500 salų, daugelyje jų įsikūrę raudonų namelių žvejų kaimeliai.

 

Jei kelionės į Norvegiją neįsivaizduojate be Šiaurės pašvaistės, Trumsė turėtų būti jūsų sąrašo viršūnėje. Žinoma, pašvaistės niekas negali garantuoti, tačiau, jei Šiaurės pašvaistės zonoje atsidursite rugsėjo–balandžio mėnesiais, tikimybė, kad ją išvysite, yra didžiausia. Trumsėje taip pat yra daugiausia barų ir restoranų vienam gyventojui visoje šalyje.

 

Tai daugiau nei Oslas, nors ir žinome, kad sostinėje lankytojai yra labai šiltai sutinkami. Šis XXI a. šiuolaikinis miestas nuolat plečiasi – tai akivaizdžiai matyti pagal besikeičiančią miesto panoramą – ir jame visada galima atrasti naujų dalykų. Tai yra gamtos prieglobstyje įsikūręs miestas, kuriame tvyro atsipalaiduoti kviečianti atmosfera. Žmonės raginami nuolat būti gamtoje – visada galima ištrūkti į netoliese esantį mišką arba padidinti savo širdies ritmą slidinėjant ar leidžiantis lynais. Ir jei niekada nemanėte, kad Oslas yra gurmanų miestas, pagalvokite dar kartą. Miestas jau gali pasiūlyti gerokai daugiau skonių ir visiškai naujų kulinarinių patirčių – nuo gatvės maisto iki vakarienės prašmatniuose restoranuose.

 

Kaip sako Norvegijoje, „skål“!

Sveiki atvykę į šalį, kurioje smagu keliauti automobiliu!

 

Jūs žinote, kad mums patinka keliauti automobiliu! Mes žinome, kad Jums patinka keliauti automobiliu! Ir nors visa Europa – nuo Airijos vakaruose iki Latvijos rytuose – siūlo neįtikėtinus vaizdingus maršrutus po įvairiausias vietoves...

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Pasirinkite maršrutą per Švediją...

Mėgaukitės kelione į Norvegiją

Nuo 69 € į vieną pusę, automobilis, vairuotojas ir sėdima vieta

Uostai

Map showing the routes to and from Sweden
Map showing the routes to and from Sweden

Geteborge yra du „Stena Line“ terminalai: vienas skirtas vykti į Kylį (Vokietiją), o šis terminalas – į Frederikshauną (Daniją). Danijos terminalas yra toliau į rytus prie Jotos upės, netoli Masthugetso rajono. Kelią link terminalo nurodo ženklai E6 kelyje, jį taip pat galima pasiekti tramvajumi.

 

Atkreipkite dėmesį: terminalo nedarbo valandomis arba „Stena Vinga“ keltu galima vykti tik automobiliais. Pėstieji keleiviai į tuos reisus neleidžiami. 

Treleborgo uostas yra piečiausias uostas Švedijoje – tai vartai iš Skandinavijos į Vidurio Europą. Jį lengva pasiekti pėsčiomis iš Treleborgo centro arba autobusu, traukiniu ar automobiliu.

Pasirinkti kelionės tikslai

Pasirinkite maršrutą per Švediją...

Mėgaukitės kelione į Norvegiją

Nuo 69 € į vieną pusę, automobilis, vairuotojas ir sėdima vieta

Klientų aptarnavimo skyrius

Turite klausimų arba reikia su Jūsų rezervacija susijusios pagalbos? Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru arba raskite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus mūsų DUK skiltyje.