Klaipėda

Klaipėda: kai būni pajūry, daugybę ko nuveikt gali!

 

Toliau nuo žymių turistinių maršrutų esanti Klaipėda yra nenustygstantis uostamiestis su charakteringais XVIII a. mediniais vokiškojo stiliaus pastatais. Čia užklystantiems keliautojams Klaipėda yra tarpinė stotelė ir apsistojimo vieta lankantis Kuršių nerijoje – vienoje geriausiai saugomų Europos paslapčių…

 

Dešimties minučių kelionė keltu ir iš žemyninės Klaipėdos dalies persikelsite į Smiltynę. Ji taip pat priklauso Klaipėdai, tačiau dabar esate Kuršių nerijos – 100 km ilgio smėlio juostos, kuri driekiasi į pietus link Karaliaučiaus srities – šiauriniame smaigalyje. Nerija yra vienas iš keturių Lietuvoje esančių UNESCO paveldo objektų, kuriame stūkso vienos didžiausių Europoje smėlio kopų, įspūdingi pušynai ir pribloškiantys Baltijos jūros vaizdai. Čia rasite ir žavių miestelių – vos už valandos kelio automobiliu yra Nida – paskutinis Lietuvos miestas važiuojant link Rusijos sienos. Čia būsite sužavėti šviesių medinių namų, kuriuose įsikūrę restoranai ir svečių namai; būtinai turite užlipti ant Parnidžio kopos – didžiausios visame pusiasalyje.

 

Prieš grįždami į Klaipėdą sustokite Lietuvos Jūrų muziejuje ir delfinariume, kad pasigrožėtumėte pingvinais, pilkaisiais ruoniais ir jūrų liūtais. Muziejuje yra beveik 100 000 eksponatų, perteikiančių Baltijos jūros įvairovę, tradicinė žvejo sodyba ir keli puikiai išsilaikę žvejybos laivai. Mūsų mėgstamiausia vieta yra delfinariumas, kuriame galite susitikti su Juodosios jūros delfinais afalinomis, o galbūt net pamatyti mokomąjį pasirodymą. Čia galima sužinoti daug ką naujo!

 

Grįžę į pagrindinę Klaipėdos dalį patyrinėkite senamiestį, kuriame pamatysite žavių medinių pastatų ir neoklasikinį Dramos teatrą pačioje grįstos Teatro aikštės širdyje. Ji gerokai skiriasi nuo kitų Lietuvos miestų: galėtume pasakyti, kad jei Kauną ir Vilnių galima apibūdinti kaip kultūros ir kūrybos centrus, Klaipėda yra tikra ramybės oazė. Miestas pasižymi atpalaiduojančia atmosfera ir būdingu lėtu gyvenimo tempu, kuris idealiai tinka norint atsipalaiduoti ir pailsėti.

 

Kadangi Klaipėda taip pat yra nedidelis miestas, jį lengva apžiūrėti. Jeigu mėgstate vaikščioti, čia Jums patiks. Patyrinėkite Friedricho pasažą ir jo mažus kiemelius su kavinėmis, restoranais ir parduotuvėmis. Jeigu Jums pasiseks, pataikysite į gyvos muzikos pasirodymą. Pasivaikščiokite palei upę Danės parke, kuriame rasite žveją, undinėlę ir spynomis nukabinėtą Meilės medį. Naktį miesto pasivaikščiojimo vietos atgyja, o upės pakrantė tampa ypatingai žavi.

 

Verta apsilankyti ir Klaipėdos skulptūrų parke, kuriame stovi nuostabi rusų ortodoksų cerkvė, o 700 metų miesto istoriją papasakos Mėmelio pilies griuvėsiai.

 

Klaipėda taip pat puikiai tinka atpalaiduojančiai šeimos išvykai. Dėl dinozaurų galvas pametusiems vaikams patiks Radailių Dinozaurų parkas, kuriame jie galės nusifotografuoti šalia savo mėgstamų gigantų, pakasinėti iškasenų ir apsilankyti 5D kinoteatre. Būdami Radailiuose nepraleiskite Apversto namo – iliuzijų muziejaus, kuris tiesiog pakerės jauniausius ir ne tokius jaunus lankytojus!

Klaipėda: kai būni pajūry, daugybę ko nuveikt gali!

 

Toliau nuo žymių turistinių maršrutų esanti Klaipėda yra nenustygstantis uostamiestis su charakteringais XVIII a. mediniais vokiškojo stiliaus pastatais. Čia užklystantiems keliautojams Klaipėda yra tarpinė stotelė ir apsistojimo vieta lankantis Kuršių nerijoje –...

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Pasirinkite maršrutą...

Mėgaukitės kelione į Lietuvą

Nuo 99 € į vieną pusę, automobilis, vairuotojas ir sėdima vieta

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

Hotel Euterpe

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

Memel Hotel

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

Hotel Euterpe

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

Dunetton self check-in Hotel

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

VICTORIA Hotel Klaipėda

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

LUNA Self Check-in Hotel Klaipeda

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

Klaipeda Inn

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

Klaipeda Aurora

Pasirinkite maršrutą...

Mėgaukitės kelione į Lietuvą

Nuo 99 € į vieną pusę, automobilis, vairuotojas ir sėdima vieta

Atrasti daugiau kelionės krypčių

Klientų aptarnavimo skyrius

Turite klausimų arba reikia su Jūsų rezervacija susijusios pagalbos? Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru arba raskite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus mūsų DUK skiltyje.