Keliaukite keltu - Lietuva laukia!

Susipažinkite su kitokiu kraštovaizdžiu Lietuvoje!

 

Lietuva nėra didelė šalis, bet ji yra tikras mažas brangakmenis. Čia galima daug ką pamatyti bei nuveikti, o šalies svetingumas tikrai beribis – būtent tai, ko reikia po kelionių lygumomis ir miškais, ežerais ir pievomis. Kaip ir Latvijoje, Lietuvoje yra balto smėlio paplūdimių, kurie labai populiarūs vasarą. Tačiau vienas geografinis objektas, kurį galima rasti tik Lietuvoje ir kuriuo ji dalijasi su Karaliaučiaus sritimi, yra Kuršių nerija…

 

Šiaurinė pribloškiamai gražios Kuršių nerijos dalis priklauso Lietuvai, nors su ja nėra susijungusi, todėl, norint joje apsilankyti, reikia nedidelį atstumą keltu persikelti iš Klaipėdos į Smiltynę. Rekomenduojame keltis automobiliu, kad galėtumėte aplankyti kiek galima daugiau 100 km ilgio pusiasalio, arba nuvažiavus į Nidą išsinuomoti dviratį. Nidoje yra Parnidžio kopa, nuo kurios atsiveria nuostabus vaizdas. Dėl savo unikalios ekosistemos ir neįtikėtino gamtos grožio Kuršių nerija yra Pasaulio paveldo objektas.

 

Nidoje yra ir Thomaso Manno kultūros centras – labiausiai lankomas muziejus Lietuvoje. Tai įžymiojo vokiečių rašytojo memorialas ir kultūros bei mokslo renginių vieta, skatinanti gražią kaimynystę, humanizmą ir kosmopolitiškumą.

 

Klaipėda yra uostamiestis, kurio senamiestyje žaviai dera XVIII a. amžiaus vokiškojo stiliaus pastatai mediniais rėmais ir neoklasikinis Dramos teatras, kuriame ištisus metus vyksta koncertai. Akmenimis grįsta Teatro aikštė yra tobula vieta pasižmonėti, nes būtent čia gražiomis dienomis susirenka minios miestiečių. Klaipėdoje taip pat yra populiarus Lietuvos jūrų muziejus, vienintelis toks Baltijos šalyse, kuriame rasite daugiau nei 100 000 gyvūnų ir eksponatų, įskaitant pingvinus ir delfinariumą.

 

Lietuvos sostinė Vilnius įsikūręs šalies pietryčiuose. Jame yra didžiausias barokinio stiliaus senamiestis Rytų Europoje ir viskas, ko Jums prireiks patogiai viešnagei šiame istoriniame mieste, pasižyminčiame unikalia šiuolaikine atmosfera.

 

Vos truputį į vakarus ir beveik Lietuvos viduryje yra Kaunas – 2022 m. Europos kultūros sostinė. Tai bus nuostabūs metai miestui, parengusiam turiningą 52 savaičių kultūrinį meno renginių kalendorių, skirtą pažymėti naujos kūrybiškumo eros pradžią. Jeigu kada ir būtų geriausias laikas susipažinti su Kaunu, tai būtent dabar!

 

Lietuva yra populiari ir tarp gurmanų, kurie čia atvyksta išbandyti unikalių skonių ir aromatų. Kepta duona – patiekalas, gautas pakepus garsiąją ruginę duoną, yra šaunus baro užkandis. Cepelinai arba didžkukuliai yra tobulas maistas sočiai pavalgyti; be to, rekomenduojame gatvės kioske arba kepyklėlėje įsigyti kibinų, kurie puikiai tiks užkandai. Lietuva yra tikras rojus sūrio mėgėjams. Dar pridėkite vietinį medų ir gausite dievišką derinį. O jeigu esate smaližius, turite paragauti šakočio – tradicinio lietuvių ir lenkų kepinio, kepamo sluoksniais ant iešmo.

Susipažinkite su kitokiu kraštovaizdžiu Lietuvoje!

 

Lietuva nėra didelė šalis, bet ji yra tikras mažas brangakmenis. Čia galima daug ką pamatyti bei nuveikti, o šalies svetingumas tikrai beribis – būtent tai, ko reikia po kelionių lygumomis ir miškais, ežerais ir...

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Pasirinkite maršrutą...

Mėgaukitės kelione į Lietuvą

Nuo 69 € į vieną pusę, automobilis, vairuotojas ir sėdima vieta

Uostai

Map showing the routes to and from Latvia
Map showing the routes to and from Latvia

Ventspilio oro uostas yra senojoje miesto dalyje, šalia Ventos upės, nuo miesto centro nutolęs daugiau nei kilometrą. Į šį uostą lengva nuvažiuoti automobiliu, važiuojant greitkeliu E22, o tarpmiestiniai autobusai atvyksta į Ventspilio autobusų stotį, iš kurios į oro uostą pėsčiomis nueisite vos per 7 minutes.

Liepojos uostą lengva pasiekti važiuojant A9 keliu iš Latvijos rytinės dalies ir A11 keliu iš pietinės dalies. Nuo Liepojos geležinkelio stoties iki uosto pėsčiomis nueisite per mažiau nei 30 minučių.

Pasirinkti kelionės tikslai

Pasirinkite maršrutą...

Mėgaukitės kelione į Lietuvą

Nuo 69 € į vieną pusę, automobilis, vairuotojas ir sėdima vieta

Klientų aptarnavimo skyrius

Turite klausimų arba reikia su Jūsų rezervacija susijusios pagalbos? Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru arba raskite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus mūsų DUK skiltyje.