Gdynė

Gdynė – tai nuostabi vieta!

 

Gdynėje yra visko: balto smėlio paplūdimiai, vaizdinga krantinė, įspūdinga modernistinė architektūra ir miesto scena, kurioje yra puikių vietų pavalgyti, atsigerti ir pašokti. Jei Lenkijoje lankotės pirmą kartą, Gdynė leis jums pajusti, ką gali pasiūlyti ši neįtikėtina šalis. Tai taip pat puiki vieta pradėti ar baigti kelionę.

 

Gdynė yra šiauriausias tripolio miestas, kuriame taip pat yra Sopotas ir Gdanskas. Tai ir vienas jauniausių Lenkijos miestų – mažiau nei prieš 100 metų Gdynė tebuvo mažas žvejų kaimelis. Miestas, kurį matote šiandien, daugiausia buvo pastatytas po Pirmojo pasaulinio karo, garsiausių architektų ir miestų planuotojų jis sumanytas kaip avangardinis „miestas iš jūros“. Tai vienas iš nedaugelio miestų centrų pasaulyje, suprojektuotų ir įgyvendintų modernistiniu stiliumi. Jei esate architektūros mėgėjas, būsite savo stichijoje!

 

Geriausias būdas pajusti miestą – pasivaikščioti ir pasimėgauti miesto jūrininkystės paveldu. Gdynės Jūrų legendų maršrutas yra populiarus tarp turistų ir apima eksponatus, kurių amžius siekia iki 300 metų. Čia prisišvartavęs Antrojo pasaulinio karo minininkas „ORP Blyskawica“ yra seniausias tokio tipo laivas pasaulyje. Taip pat galite aplankyti „Dar Pomorza“ – gražų aukštą lenkų laivą, pastatytą 1909 m. Gdynės prieplaukoje taip pat vyksta kasmetinis kino festivalis, suteikiantis miestui „Lenkijos Kanų“ pravardę. Tinkamai pasirinkite savo kelionės laiką ir galėsite pamatyti tikrų žvaigždžių!

 

Vis dėlto tikrasis Gdynės kalendoriaus akcentas yra kasmetinė Jūros šventė, vykstanti kiekvieną birželį. Kelionės laivu Gdansko įlankoje, naktinis jachtų paradas, ekskursijos laivais, parodos ir koncertai – tai išties puikus reginys!

 

Tai taip pat yra gamtos mylėtojų ir šeimų miestas. Skirkite laiko patyrinėti paplūdimio miško rezervatą prie Kepa Redlowska ir Orlowski uolos – daug kur galima pasivaikščioti ar net išsirengti į intensyvesnį žygį. Jei vaikštote su vaikais, Marševo miško botanikos sodas patrauks jų dėmesį įdomiais edukaciniais užsiėmimais ir sužadins susidomėjimą tvaria plėtra.

 

Paplūdimyje taip pat yra miesto žaidimų aikštė, o šeimos galės mėgautis vaizdais į Baltijos jūrą vienoje iš pakrantės kavinių ar restoranų. Graži prieplauka ir pėsčiųjų promenada suteikia daugiau galimybių pajudinti kojas. Mokslo muziejus „Experyment“ ir akvariumas suteikia galimybių praplėsti savo žinias – vaikams visa tai tikrai patiks!

 

Norint pasigėrėti geriausia miesto vaizdo panorama, verta užlipti į stačią kalvą Kamiena Guroje.    

 

Gdynės uoste daug žmonių paliko Lenkijos krantus, o Emigracijos muziejus tyrinėja emigrantų kelius ir džiaugiasi jų indėliu į pasaulį.  

 

Gdynė siūlo visą šiltą svetingumą, kuriuo garsėja Lenkija, bet jei Jus ypač domina autentiškos užkandinės, ieškokite Kulinarinio centro maršruto. Maršrutas, kurį sudarė žmonės, mėgstantys ruošti maistą, padės atrasti geriausią vietinę virtuvę.

Gdynė – tai nuostabi vieta!

 

Gdynėje yra visko: balto smėlio paplūdimiai, vaizdinga krantinė, įspūdinga modernistinė architektūra ir miesto scena, kurioje yra puikių vietų pavalgyti, atsigerti ir pašokti. Jei Lenkijoje lankotės pirmą kartą, Gdynė leis jums pajusti, ką gali pasiūlyti...

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Keliaukite su „Stena Line“

Mėgaukitės kelione į Lenkiją

Nuo 83.20€, į vieną pusę, automobilis ir vairuotojas

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

Hotel Gdynia Boutique

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

Sea Premium Apartments

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

Hotel Gdynia Boutique

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

Apartamenty Pomorski Park Technologiczny

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

Studio Natureza by 3City Rentals

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

Mercure Gdynia Centrum

Keliaukite su „Stena Line“

Mėgaukitės kelione į Lenkiją

Nuo 83.20€, į vieną pusę, automobilis ir vairuotojas

Atrasti daugiau kelionės krypčių

Klientų aptarnavimo skyrius

Turite klausimų arba reikia su Jūsų rezervacija susijusios pagalbos? Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru arba raskite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus mūsų DUK skiltyje.