Pasiekite Lenkiją keltu – pirmyn į kelionę!

Išskirtinė vieta!

 

Šioje gražioje šalyje, kuri oficialiai vadinasi Lenkijos Respublika, gausu gražių miestų, įspūdingų kraštovaizdžių ir jūros peizažų. Tai viena svetingiausių vietų visoje Europoje. Išplaukite su mumis iš Karlskrunos Švedijoje ir Gdynė bus Jūsų pirmoji stotelė šioje nepakartojamoje kelionėje.

 

Lenkijai niekas neprilygsta vaizdingais maršrutais. Nesvarbu, ar jums labiau patinka vairuoti, ar žygiuoti pėsčiomis, yra šimtai kilometrų pakrantės, kurią galėsite ištirti – čia rasite ir vienus įspūdingiausių paplūdimių pasaulyje. Gdynė yra populiari turistų lankoma vietovė vasarą ir turi vieną geriausių paplūdimių šalyje.

 

Ir, nors Lenkija dažnai laikoma lygumų šalimi, joje stūkso nemažai kalnų, įskaitant Tatrus, Karpatus, Beščadų Sudetus ir Šventojo Kryžiaus kalnus. Iš jų labiausiai žinomi Tatrai driekiasi per Lenkiją ir Slovakiją, o aukščiausia viršūnė yra Gerlachas. Zakopanės miestas įsikūręs kalnų papėdėje Pietų Lenkijoje ir yra populiariausias kurortas vasarą tarp alpinistų ir žygeivių, o žiemą – slidininkų ir snieglentininkų. Iš čia keltuvu ir funikulieriumi galite patekti į Kasprovo viršūnę ir Gubaluvką. Zakopanė taip pat žinoma dėl unikalios architektūros – gražių medinių namelių, daugiausia pastatytų praėjusio amžiaus sandūroje, ir neįtikėtino turgaus, kuriame galite paragauti regioninių patiekalų.

 

Galbūt nustebsite išgirdę, kad Lenkijoje yra vienintelė dykuma Vidurio Europoje. Blenduvo dykuma, esanti tarp Krokuvos ir Katovicų, dar žinoma kaip Lenkijos Sachara. Čia galite jodinėti, leistis į žygį ar tiesiog nusifotografuoti – yra pažintinių takų, iškylų ​​zonų ir apžvalgos bokštų, iš kurių galėsite užfiksuoti tobulą kadrą.

 

Lenkijoje yra ne mažiau kaip 16 pasaulio paveldo objektų, kai kuriuos galima pamatyti Krokuvoje, Varšuvoje, Veličkoje ir Belovežo girioje. Lankydamiesi Lenkijoje, daugelis žmonių taip pat keliauja į Aušvicą-Birkenau – tai memorialas ir muziejus, kuris domina istorikus, humanitarus ir visus, norinčius geriau suprasti pokario Europą ir pasaulį. 

 

Lenkijoje taip pat stovi viena didžiausių pilių pasaulyje – Malborko pilis, kuri yra netoli Gdansko ir yra dar viena iš Lenkijos UNESCO pasaulio paveldo vietų.

 

Važinėdami po Lenkiją galėsite susipažinti su daugybe nuostabių miestų. Visuose yra įspūdingos architektūros ir triukšmingų miesto aikščių, tačiau kiekvienas iš jų siūlo skirtingą Lenkijos skonį. Šiandien Varšuva yra didžiulis metropolis, kuriame lenkų kultūra susilieja su pasauline įtaka, todėl jame suderinamos geriausios abiejų savybės. Tai didžiausias Lenkijos miestas, tačiau Jums patiks senamiesčio ramybė su bažnyčia ir pilimi.

 

Gurmanai galės išmėginti kitokio pobūdžio Lenkijos naminių patiekalų virtuvę! Sotūs ir mėsingi lenkiški delikatesai yra koldūnai, vadinami „pierogi“, troškinys „bigos“, dešra „kielbasa“, rūkytas sūris „oscypek“ ir lenkiškos spurgos „paczki“. Taip pat pastebėsite, kad Lenkijoje tikrai nebrangu valgyti mieste, apsipirkinėti ir apsistoti nakvynei – su vienu zlotu galima nuveikti išties nemažai! 

Išskirtinė vieta!

 

Šioje gražioje šalyje, kuri oficialiai vadinasi Lenkijos Respublika, gausu gražių miestų, įspūdingų kraštovaizdžių ir jūros peizažų. Tai viena svetingiausių vietų visoje Europoje. Išplaukite su mumis iš Karlskrunos Švedijoje ir Gdynė bus Jūsų pirmoji stotelė šioje nepakartojamoje kelionėje...

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Keliaukite su „Stena Line“

Mėgaukitės kelione į Lenkiją

Nuo 83.2€, į vieną pusę, automobilis ir vairuotojas

Uostai

Map showing the routes to and from Poland

„Stena Line“ Gdynės uostas yra Lenkijos šiaurės rytuose, apie 40 km į šiaurę nuo Gdansko. Uostą lengva pasiekti S6 greitkeliu ir viešuoju transportu.

 

Pastaba pėstiesiems ir keliaujantiems: dėl vykstančių statybos darbų Karlskrunoje, pėstieji ir dviračiais vykstantys keleiviai tarp mūsų terminalo ir kelto vežami autobusu. Atvykstantiems į Karlskruną iš Gdynės išlaipinimo procesas gali užtrukti iki 1 valandos. Atsižvelkite į tai planuodami kelionę. Dviračius į keltą ir iš jo nugabens mūsų įgula, o atvykus juos bus galima pasiimti terminale. Atsiprašome už nepatogumus.  

Pasirinkti kelionės tikslai

Keliaukite su „Stena Line“

Mėgaukitės kelione į Lenkiją

Nuo 83.2€, į vieną pusę, automobilis ir vairuotojas

Klientų aptarnavimo skyrius

Turite klausimų arba reikia su Jūsų rezervacija susijusios pagalbos? Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru arba raskite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus mūsų DUK skiltyje.