Rezervuokite vietą savo augintiniui!

Savo „Stena Superfast“ keltuose, kursuojančiuose tarp Belfasto ir Kernrajano, turime specialią keleiviams su augintiniais skirtą zoną. Ją rasite 7-ame denyje, o viena vieta augintiniui kainuoja tik 24 EUR. Galima užsakyti iki dviejų vietų augintiniams. Keleiviai čia gali nemokamai pasivaišinti kava ar arbata, taip pat yra ir vandens Jūsų augintiniams. Speciali zona talpina iki 30 keleivių ir iki 10 augintinių, kurie turi būti laikomi specialiose nešyklėse (iki 91 cm x 62 cm x 56 cm). Dabar keleiviai su savo augintiniais gali kartu atsipalaiduoti ir mėgautis kelione! Siekiant visiems užtikrinti saugumą ir komfortą, augintiniai viso reiso metu turi likti savo nešyklėse.

 

Nepamirškite vietą augintiniui užsakyti iš anksto! Visi keleiviai, pageidaujantys su savo augintiniu keliauti šioje specialioje zonoje, vietas privalo užsakyti prieš kelionę.

 

Skaitykite toliau ir sužinokite daugiau apie augintiniams pritaikytas zonas ir taisykles keliaujantiems su augintiniais Airijos jūros maršrutais. Laukiame Jūsų atvykstant.

Augintiniams skirta zona – DUK

Į kelionę augintinių zonoje galite pasiimti iki 2-jų augintinių. Jei norite pasiimti daugiau, papildomiems augintiniams turite iš anksto užsakyti narvus arba galite palikti juos transporto priemonėje. Jei keliaujate be transporto priemonės su daugiau nei 2 augintiniais ir užsisakėte vietas augintiniams skirtoje zonoje, papildomiems augintiniais privalote užsakyti narvus, kitaip jie keliauti negalės.

Į augintiniams skirtą zoną įleidžiame šunis, kates, triušius, jūrų kiaulytes, žiurkėnus ir šeškus. Į šią zoną galite pasiimti iki 2-jų augintinių. Visi augintiniai, nepriklausomai nuo jų dydžio, viso reiso metu privalo likti savo nešyklėse.

Taip. Augintiniams skirtos zonos tikslas – suteikti keleiviams ir jų augintiniams saugias iš anksto užsakomas vietas. Ji skirta įvairių rūšių ir veislių gyvūnams, todėl, siekiant užtikrinti visų keleivių ir jų augintinių saugumą, visi augintiniai reiso metu privalo likti savo saugiose nešyklėse ar narveliuose. Augintiniams skirta zona yra uždara ir Jūsų augintiniams svetima teritorija, kas gali sukelti įvairių nepatogumų, todėl šios taisyklės privalo laikytis visi keleiviai be išimčių.

Augintinių nešyklėms taikomi šie didžiausių gabaritų reikalavimai: 91 cm (ilgis) x 62 cm (aukštis) x 56 cm (plotis). Gyvūnai viso reiso metu privalo likti nešyklėse.

Taip, 7-ame denyje esame įrengę specialią erdvę augintinių savininkams, kurioje jie kartu gali pasivaikščioti. Šunis suaugusiems jų savininkams privaloma vedžioti už fiksuoto ilgio pavadėlio (ne ilgesnio nei 1,2 metro). Augintinių savininkams skirta zona yra pažymėta ženklais ir yra vienintelė vieta denyje, kur savininkai gali pasivaikščioti su savo augintiniais.

Jei jūsų augintinis nėra agresyvus ir niekada nesielgė agresyviai su žmonėmis ar kitais gyvūnais, jūsų augintiniui antsnukis nebūtinas.  Jei Jūsų augintinis agresyvus, jis privalo dėvėti antsnukį, nebent kelionės metu bus laikomas uždarytas nešyklėje, narve arba voljere.

Augintiniams skirta zona „Stena Superfast“ keltuose yra 7-ame denyje. Kai atvyksite, mūsų įgulos nariai parodys Jums kelią.

Vietą augintiniams skirtoje zonoje vos už 24 EUR galima užsakyti internetu arba per mūsų klientų aptarnavimo centrą. Šios vietos yra gana paklausios, todėl rekomenduojame užsakyti iš anksto. Jei vietos neužsakysite ir kelionės dieną laisvų vietų nebeliks, turėsite palikti savo augintinį transporto priemonėje arba specialiuose voljeruose.

Patekti į augintiniams skirtą zoną gali tik vietas joje užsisakę keleiviai, klaviatūroje prie įėjimo įvedę tik jiems žinomą rakto kodą. Šį kodą keleiviai gauna registruodamiesi reisui.

Taip. Šunis galima vestis į keltą, tačiau tik už fiksuoto ilgio pavadėlio (ne ilgesnio nei 1,2 metro). Prieš įeinant į augintiniams skirtą zoną augintinius privaloma patalpinti į saugiai uždaromas jų nešykles.

Siekiant užtikrinti keleivių ir jų augintinių saugumą, reikalaujame, kad augintinių savininkai niekuomet nepaliktų savo augintinių be priežiūros.

Taip, šunys vedliai ir pagalbininkai įleidžiami į augintiniams skirtą zoną ir visas kitas viešas mūsų keltų vietas.

Ne. Šunų pagalbininkų augintiniams skirtoje zonoje nereikia laikyti uždarytų nešyklėse. Pagalbiniai ir šunys vedliai įleidžiami į visas mūsų keltų viešas erdves ir keliaujant su „Stena Line“ nešyklių jiems nereikia.

Ne, 8-ame denyje augintiniams skirta zona buvo įrengta laikinai, kol neįrengėme pagrindinės zonos, skirtos keliaujantiems su savo augintiniais.

Ne. Augintiniams skirta zona įrengta išskirtinai tik mūsų „Stena Superfast“ keltuose, kursuojančiuose tarp Belfasto ir Kernrajano. Kituose mūsų keltuose, priklausomai nuo aplinkybių, siūlomos augintiniams pritaikytos kajutės, specialūs narvai ir voljerai, taip pat kai kuriuose keltuose augintinius leidžiama palikti transporto priemonėse. Tarp Roslero ir Šerbūro kursuojančiuose „Stena Vision“ keltuose siūlomos tik augintiniams pritaikytos kajutės, o specialių narvų ar voljerų nėra, be to, augintinius čia draudžiama palikti transporto priemonėse.

Ne. Augintiniams skirta zona yra numatyta tik asmenims keliaujantiems su savo augintiniais.