Užsisakykite augintiniams pritaikytą kajutę

Kiekvienas šeimos narys nusipelno atsipalaiduoti ir pasimėgauti kelione, net ir Jūsų augintiniai. Augintiniams pritaikytas kajutes galima užsisakyti reisuose tarp Liverpulio, Holihedo, Fišgardo ir Šerbūro, kad galėtumėte keliauti kartu su visa šeima.

 

Mūsų patogios augintiniams pritaikytos kajutės įrengtos atsižvelgiant į augintinių ir jų šeimininkų poreikius. Čia užteks vietos išsitiesti, atsipalaiduoti ir pasimėgauti kelione, o jūsų augintiniai visą laiką galės būti šalia.

 

Skaitykite toliau ir sužinokite daugiau apie augintiniams pritaikytas kajutes ir mūsų taisykles Airijos jūra keliaujantiems su augintiniais. Laukiame visų Jūsų atvykstant.

Augintiniams pritaikytos kajutės – DUK

Mūsų augintiniams pritaikytas kajutes galima užsisakyti šiuose reisuose ir keltuose:

 

  • Šerbūras–Rosleras: „Stena Vision“ ir „Stena Horizon“ keltai
  • Liverpulis–Belfastas: „Stena Edda“ ir „Stena Embla“ keltai
  • Holihedas–Dublinas: „Stena Adventurer“ ir „Stena Estrid“ keltai
  • Fišgardas–Rosleras: „Stena Nordica“ keltas

 

Augintiniams pritaikytų kajučių nesiūlome reise Kenrajenas–Belfastas. Augintiniai neįleidžiami į „Stena Superfast“ kajutes. Nuo 2023 m. gegužės mėnesio reisuose Kenrajenas–Belfastas ketiname atverti specialią zoną augintiniams.

Vienoje kajutėje galima gabenti iki 2-jų augintinių. Vienam užsakymui augintinių skaičius taip pat ribojamas iki dviejų. Be to, augintinius kelionės metu galima laikyti specialiuose voljeruose / narvuose (jei kelte tokie yra) arba palikti transporto priemonėje, jei keliaujate automobiliu ir kelte tai leidžiama.

 

Jei ketinate keliauti be automobilio su daugiau kaip 2-iem augintiniais ir esate užsisakę kajutę, tačiau papildomiems augintiniams vietos voljere ar narve iš anksto neužsisakėte, deja, keliauti negalėsite.

 

Jei kelte voljerai neįrengti ir narvai nesiūlomi, o transporto priemonėje palikti augintinius draudžiama, keliauti, deja, negalėsite, o užsakymo pakeitimas kainuos papildomai.

Augintiniams pritaikytos kajutės yra standartinės 2-jų arba 4-ių vietų kajutės, kuriose rasite vonios kambarį su tualetu, praustuvu, dušu, jose yra rankšluosčiai ir dušo gelis (skirti naudoti tik žmonėms) bei televizorius.

 

Be to, linoleumo danga išklotose kajutėse rasite vandens ir palučių Jūsų augintiniams. 

Siekdami užtikrinti higienišką aplinką guolių ar dubenų ėdalui augintiniams NESIŪLOME. Jei norite sau ir augintiniams užtikrinti komfortą, pasiimkite jų guolius, dubenėlius, maišelius išmatoms surinkti ir kitas reikalingas priemones.

Į augintiniams pritaikytas kajutes ir voljerus įleidžiame šunis, kates, triušius, jūrų kiaulytes, žiurkėnus ir šeškus. Vienoje kajutėje galima gabenti iki 2-jų augintinių.

 

Triušiai, jūrų kiaulytės, žiurkėnai ir šeškai visos kelionės metu turi būti saugiose nešyklėse ir jiems būtina iš anksto užsakyti vietas voljere arba augintiniams pritaikytą kajutę. Kelionės metu augintinių iš nešyklių išimti negalima.

Augintiniams pritaikytas kajutes galima užsisakyti internetu arba susisiekus su mūsų klientų aptarnavimo centru. Tokių kajučių ir vietų voljere kiekis ribotas, todėl užsakyti rekomenduojame kuo anksčiau.

Augintiniams skirtų kajučių kiekis kiekviename kelte yra ribotas ir jos turi didelę paklausą, todėl visiems keleiviams patariame jas rezervuoti iš anksto. Jei kelionės dieną dar turėsime laisvų augintiniams pritaikytų kajučių, galėsite papildyti užsakymą prieš pat kelionę.

 

Augintiniams pritaikytas kajutes keleiviai turi užsisakyti iš anksto. Jei į keltą atvyksite neužsakę vietos augintiniui tam pritaikytoje kajutėje, turėsite patalpinti jį į voljerą arba narvą (jei kelte tokių yra) arba palikti transporto priemonėje, jei keliaujate automobiliu ir kelto taisyklės leidžia augintinius kelionės metu palikti automobiliuose. Tačiau, jei kelte laisvų vietų voljeruose arba narvuose neturėsime, o kelte nebus leidžiama augintinius kelionės metu palikti automobiliuose, deja, keliauti negalėsite.

 

Jei į keltą Jūsų neįleisime dėl to, kad nebūsite užsisakę augintiniams pritaikytos kajutės ar vietos augintiniui voljere / narve, turėsite užsakymą pateikti iš naujo ir palaukti kito reiso, kuriame dar yra laisvų augintiniams pritaikytų kajučių arba vietų voljeruose / narvuose. Tokiu atveju papildomai turėsite sumokėti užsakymo keitimo mokestį, bilietų kainų skirtumą ir mokestį už augintiniams pritaikytą kajutę arba vietą voljere / narve.

Siekiant užtikrinti augintinių ir keleivių saugumą, viešosiose vietose (t. y. ne Jūsų kajutėje) esantys šunys visos kelionės metu turi likti pririšti prie fiksuoto ilgio pavadėlio ir dėvėti antsnukį. Tai taikoma visoms kelto ir keltų terminalo zonoms, kuriose leidžiama būti su augintiniais, ir keltų autobusams.

Prieš išlipdami iš transporto priemonės turite pasirūpinti, kad Jūsų augintinis būtų saugioje nešyklėje (iki 80 cm x 52 cm x 52 cm) arba pririštas prie fiksuoto ilgio pavadėlio. Siekiant užtikrinti saugumą taip pat rekomenduojame pasirūpinti, kad augintiniai viešose vietose dėvėtų antsnukį.

Visose viešose keleivių zonose, įskaitant barus, restoranus ir parduotuves, keleivius su augintiniais įleidžiame tik jei tai yra šunys vedliai.

Jei Jūsų augintiniui sunku būti vienam, turėtumėte likti kartu. Jei Jums būtina išeiti iš kajutės, greitai sugrįžkite. Jei augintiniai negali nusiraminti, nepalikite jų vienų, nes jie gali pradėti triukšmauti, apgadinti kajutės įrangą ir trukdyti kitiems keleiviams.

Keltuose „Stena Adventurer“ (Holihedas–Dublinas) ir „Stena Nordica“ (Fišgardas–Rosleras) augintiniai visos kelionės metu privalo likti kajutėse. Šeimininkai privalo prižiūrėti savo augintinius ir pasirūpinti, kad kajutėje ir kitur kelte po jų liktų švaru.

 

Keltuose „Stena Edda“ (Liverpulis–Belfastas), „Stena Embla“ (Liverpulis–Belfastas), „Stena Estrid“ (Holihedas–Dublinas), „Stena Horizon“ (Šerbūras–Rosleras) ir „Stena Vision“ (Šerbūras–Rosleras) augintinius galima išvesti į kelto lauko denyje esančią augintiniams skirtą zoną. Joje augintiniai privalo likti pririšti prie fiksuoto ilgio pavadėlio ir dėvėti antsnukį. 

Jei keliaujate su augintiniu ir esate užsisakę augintiniams pritaikytą kajutę, nepriklausomai nuo to, kaip keliaujate – automobiliu ar pėsčiomis – taikoma įprasta registracijos į reisą procedūra.

Visoms augintiniams pritaikytoms kajutėms taikomi papildomi valymo reikalavimai ir specialūs augintiniams pritaikyti valymo sprendimai.

 

Mes prašome visų kajutės svečių prieš paliekant kajutę sutvarkyti augintinių paliktą netvarką.

Ne. Savininkams griežtai draudžiama maudyti augintinius kajutėse. Jei maudysite augintinį kajutės duše gali užsikišti nutekamojo vandens vamzdis – dėl to privalėsime kuriam laikui nutraukti naudojimąsi kajute, o Jūs turėsite padengti susijusius nuostolius.  

Taip, Jūsų augintinis turi atitikti visus skiepų ir vaistų nuo blusų reikalavimus.

Gyvūnams alergiški asmenys jokiais būdais netūrėtų užsisakinėti augintiniams pritaikytų kajučių.  

Bet kokią kajutės baldams, patalynei ar kitai įrangai padarytą žalą turi padengti už tai atsakingas keleivis. Ištrauka iš mūsų taisyklių: mes neprisiimame jokios atsakomybės už bet kokią žalą, kurią kelte gali sukelti Jūsų augintinis. Jūs sutinkate, kad jei dėl Jūsų augintinio kaltės įvyks koks nors incidentas, apie tai bus informuotos atsakingos institucijos. Tokiose situacijose Jums gali grėsti administracinė ar net baudžiamoji atsakomybė.