Slidinėjimo atostogos Švedijoje arba Norvegijoje

Pasiimkite kepurę, akinius ir pirštines – Švedijos ir Norvegijos kalnai laukia nesulaukia! Patirkite tą jaudulį, kai su vėjeliu leidžiatės nuostabaus grožio slidinėjimo trasomis, nesvarbu, ar esate pradedantysis, ar profesionalas. O po to, atslinkus vakarui, nusimeskite slidžių batus, giliai įkvėpkite, atsipalaiduokite ir mėgaukitės laisvalaikiu po slidinėjimo. 

 

Sutaupykite 20 % kelto bilietui užsisakydami „keltą ir apgyvendinimą“ ir atminkite: užsakydami kelionę ir apgyvendinimą visada mokėsite mažiau! Mūsų partneris „Sembo“ siūlo nuostabių slidinėjimo krypčių, kurias galite rinktis Švedijoje ir Norvegijoje, nuo Idrės iki Saleno ir nuo Geilo iki Hafjelo.  Jums siūlomos apgyvendinimo vietos stilingos ir patogios, visos labai arti trasų.

 

Taigi, belieka susidėti į automobilį viską, ko reikia slidinėjimui ir pasiruošti plaukti iš Danijos mūsų maršrutais iš Frederikshauno į Geteborgą arba iš Grenos ir Halmstadą. Jūsų laukia nepamirštamas nuotykis!

 

Užsisakykite dabar su „Sembo“

Puikus slidinėjimas Švedijoje ir Norvegijoje

Rezervuokite keltą ir apgyvendinimą, naudodamiesi „Sembo“ paslaugomis

Sutaupykite iki 20 % pasinaudodami „Ferry + Accommodation“ pasiūlymu

Puikus slidinėjimas Švedijoje ir Norvegijoje

Rezervuokite keltą ir apgyvendinimą, naudodamiesi „Sembo“ paslaugomis

Išvykimas
Grįžimas

Klientų aptarnavimo skyrius

Turite klausimų arba reikia su Jūsų rezervacija susijusios pagalbos? Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru arba raskite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus mūsų DUK skiltyje.