Rinkitės slidinėjimo atostogas Švedijoje arba Norvegijoje

Keliaukite keltu ir turėsite viską, ko reikia tobuloms slidinėjimo atostogoms

 

Kalnai laukia Jūsų šią žiemą, o kelionė „Stena Line“ yra puikus būdas pasiekti Švedijos ar Norvegijos kalnų šlaitus iš Danijos automobiliu.

 

Atsipalaiduokite kelte keliaudami iš Frederikshauno į Geteborgą arba iš Grenos į Halmstadą – Jūsų laukia vaizdingi keliai į gražiausias Švedijos vietas. Išmėginkite Saleno šlaitus arba rinkitės ilgą, tačiau itin įspūdingą kelionę į Orę, didžiausią Švedijos kalnų slidinėjimo kurortą. Taip pat galite pasukti šiaurėn, į Norvegiją, kur Trisilyje ras ką veikti bet kokio amžiaus slidininkai, o nuostabiame Strandos slidinėjimo kurorte Strandafjellet galbūt pavyks leistis nuo kalno lydimiems Šiaurės pašvaistės.

 

Pasiimkite akinius, slides, snieglentes – kas tik tilps į automobilį. Netaikomi jokie bagažo apribojimai, tad į nepamirštamą kelionę po vienus įspūdingiausių kalnų šlaitų Europoje galėsite pasiimti viską, ko prireiks.

Puikus slidinėjimas Švedijoje ir Norvegijoje

Keliaukite keltu

Kelkitės keltu ir pasiimkite visą slidinėjimo inventorių

Puikus slidinėjimas Švedijoje ir Norvegijoje

Keliaukite keltu

Išvykimas
Grįžimas

Klientų aptarnavimo skyrius

Turite klausimų arba reikia su Jūsų rezervacija susijusios pagalbos? Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru arba raskite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus mūsų DUK skiltyje.