Laiminga moteris bėgioja paplūdimyje
Laiminga moteris bėgioja paplūdimyje

Klientų klubo „Extra“ nariams 25 € nuolaida

Pasinaudokite mūsų riboto laiko pasiūlymu

 

Ieškote pigesnės kelionės į užsienį? Dabar klientų klubo „Extra“ nariams, reisams į Švediją arba Vokietiją, automobilio ir jo vairuotojo bilietą siūlome įsigyti su nuolaida. Ir tai dar ne viskas. Ši nuolaida taikoma kelionei į abi puses, todėl sutaupysite dvigubai.

 

Jei norite pasinaudoti šia galimybe, paprasčiausiai prisijunkite prie savo klientų klubo „Extra“ paskyros ir užsisakykite kelionę. Dar neturite narsytės? Kad pasinaudotumėte šiuo pasiūlymu ir už kiekvieną pirkimą iš „Stena Line“ uždirbtumėte taškų, kuriuos galėsite panaudoti sekančioms kelionėms įsigyti, užsiregistruokite nemokamai mūsų klientų klubo narystei!

 

Nuolaida taikoma kelionėms nuo 2023 m. gegužės 19 d. iki 2023 m. birželio 15 d. Kad pasinaudotumėte pasiūlymu, bilietus turite užsisakyti 2023 m. gegužės 11–18 d. Laukiame Jūsų atvykstant į mūsų keltą! 

Pasinaudokite mūsų riboto laiko pasiūlymu

 

Ieškote pigesnės kelionės į užsienį? Dabar klientų klubo „Extra“ nariams, reisams į Švediją arba Vokietiją, automobilio ir jo vairuotojo bilietą siūlome įsigyti su nuolaida. Ir tai dar ne viskas. Ši nuolaida taikoma kelionei į...

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Pasinaudokite klientų klubo „Extra“ naryste ir sutaupykite.

Užsisakykite kelionę su nuolaida šiandien.

25 € nuolaida vieno automobilio ir vairuotojo bilieto kainai, „Extra“ nariams 

Nepražiopsokite šio išskirtinio pasiūlymo!

Taisyklės

  • Nuolaida taikoma „Economy“, „Flexi“ ir „Premium“ tarifams (automobilis + 1 keleivis). Bilietų kiekis ribotas.
  • Nuolaida taikoma „Extra“ klientų klubo nariams, keliaujantiems automobiliu (automobilis + 1 keleivis). Norint pasinaudoti pasiūlymu, „Extra“ narys turi būti vienas iš keleivių. Papildomiems keleiviams nuolaidos netaikomos.
  • Pasiūlymas galioja šiems maršrutams: Nineshamnas–Ventspilis, Liepoja–Travemiundė ir Nineshamnas–Hankas.
  • Nuolaida galioja užsakymams pateiktiems 2023 m. gegužės 11–18 dienomis
  • Nuolaida galioja kelionėms nuo 2023 m. gegužės 19 d. iki 2023 m. birželio 15 d.
  • Kajutėms, maitinimo ir kitoms paslaugoms kelte nuolaida netaikoma.
  • Nuolaida taikoma tik bilietams, užsakytiems su transporto priemonėmis: standartiniam lengvajam iki 6 metrų ilgio ar kemperiui / mini autobusui (iki 12 metrų ilgio).
  • Į bilieto kainą įskaičiuoti uosto ir ekologiniai mokesčiai. Nuolaida taikoma bilieto kainai be mokesčių.
  • Nuolaida taikoma, jei užsakymo metu panaudojamas specialus pasiūlymo kodas DOW23E ir nurodomas galiojančios klientų klubo „Extra“ narystės numeris. Prisijunkite prie „Extra“ klientų klubo paskyros ir gaukite nuolaidą.
  • Šis pasiūlymas negalioja su kitais pasiūlymais, nuolaidomis ar akcijomis. Taip pat juo negalima pasinaudoti jau pateikus užsakymą.

Visiems užsakymams taikomos „Stena Line“ Taisyklės ir sąlygos. Norėdami sužinoti daugiau, perskaitykite Taisykles ir sąlygas. Taisyklės ir sąlygos

Pasinaudokite klientų klubo „Extra“ naryste ir sutaupykite.

Užsisakykite kelionę su nuolaida šiandien.

25 € nuolaida vieno automobilio ir vairuotojo bilieto kainai, „Extra“ nariams 

Klientų aptarnavimo skyrius

Turite klausimų arba reikia su Jūsų rezervacija susijusios pagalbos? Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru arba raskite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus mūsų DUK skiltyje.