Mėgaukitės dienos kelione į Švediją

Leiskitės į dienos trukmės kelionę keltu iš Frederikshauno į Geteborgą pėsčiomis ar automobiliu.

 

Kanalais, medžių kupinomis alėjomis ir siauromis pėsčiųjų gatvelėmis garsus Geteborgas yra puikus miestas praleisti dieną. Jis garsėja menu ir istorija, tad galėsite rinktis iš daugelio galerijų ir muziejų, kuriuos galima aplankyti.  Norėtumėte apsipirkti? Leiskitės į parduotuvių kupinas gatves Södra Larmgatan, Vallgatan ir Kungsgatan.  Geteborgas tikrai patiks mėgstantiems gardžiai pavalgyti – būdami čia būtinai apsilankykite „Feskekôrka“ žuvų turguje. Galiausiai užsukite į visų pamėgtą žymųjį pramogų parką „Liseberg“, kuriame galėsite išbandyti linksmuosius kalnelius ir kitus atrakcionus.  „Liseberg“ verta pamatyti kalėdiniu laikotarpiu, mat tuo metu čia gausu įvairiausių renginių ir ore tvyro tikra šventinė aplinka su milijonais lempučių ir kalėdiniu turgumi.

 

Geteborgas Jūsų laukia – užsisakykite kelionę jau šiandien!

 

Jei Jums 16–17 metų ir keliaujate be tėvų, su savimi privalote turėti jų įgaliojimą (galioja ne visuose maršrutuose, todėl patariame susisiekti su klientų aptarnavimo centru).

Atraskite Geteborgą

Pasimėgaukite diena Švedijoje

Nuo 60 € /Automobilis+1

Nepraleiskite šio nuostabaus pasiūlymo!

Atraskite Geteborgą

Pasimėgaukite diena Švedijoje

Nuo 60 € /Automobilis+1

Išvykimas
Grįžimas

Klientų aptarnavimo skyrius

Turite klausimų arba reikia su Jūsų rezervacija susijusios pagalbos? Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru arba raskite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus mūsų DUK skiltyje.