Mėgaukitės dienos kelione į Švediją

Leiskitės į dienos kelionę keltu iš Frederikshauno į Geteborgą pėsčiomis arba automobiliu. Galėsite pasivaikščioti po miestą ar pavažinėti nuostabia Švedijos pakrante. Be to, keliaudami į Geteborgą ir iš jo mūsų keltais puikiai praleisite laiką.

 

Geteborgas garsus savo istoriniais kanalais, vingiuotomis gatvelėmis ir gausybe parkų bei sodų, todėl tai idealus miestas trumpoms atostogoms. Vaikštinėkite po garsiausias miesto galerijas ir muziejus, grožėkitės nuostabia architektūra ir viešuoju menu, mėgaukitės pasaulinio lygio virtuve, šviežiomis jūros gėrybėmis, tarptautinių skonių įvairove, gatvės maistu, kavinėmis ir ne tik.

 

Norite pasilepinti? Geteborgas yra tikras rojus mėgstantiems apsipirkti – nuo Hagos butikų iki daugybės dizainerių parduotuvių madingame Kungsportsavenyen (arba Avenyn) prospekte. Be to, šis miestas patiks gamtos mylėtojams, nes čia galima leistis į žygį po didžiulį Slottsskogen parką miesto centre, pasiplaukioti vietiniu keltu ir aplankyti žavingą salyną arba praleisti saulėtą dieną garsiajame Liseberg pramogų parke su žymiaisiais amerikietiškaisiais kalneliais. 

 

Geteborgas laukia Jūsų – užsisakykite kelionę jau šiandien!

 

Jei Jums 16–17 metų ir keliaujate be tėvų, su savimi privalote turėti jų įgaliojimą.

Atraskite Geteborgą

Pasimėgaukite diena Švedijoje

Nuo 17 €/Asmuo

Nepraleiskite šio nuostabaus pasiūlymo!

Kainos ir nuostatos

 • Amžiaus kategorija
  Kaina
 • Suaugęs (16+ metų)
  17 €
 • Vaikas (nuo 4 iki 15 metų)
  9 €
 • Kūdikis (nuo 0 iki 3 metų)
  visada NEMOKAMAS
 • Šeima (2 suaugę ir 2 vaikai)
  50 €

„Stena Line“ verslo sąlygos taikomos visiems užsakymams. Daugiau informacijos rasite mūsų Nuostatos ir sąlygos

Atraskite Geteborgą

Pasimėgaukite diena Švedijoje

Nuo 17 €/Asmuo

Išvykimas
Grįžimas

Klientų aptarnavimo skyrius

Turite klausimų arba reikia su Jūsų rezervacija susijusios pagalbos? Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru arba raskite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus mūsų DUK skiltyje.