Mėgaukitės dienos trukmės kelione į Švediją

Ką galite nuveikti per dieną?  Leiskitės į dienos trukmės kelionę keltu iš Frederikshauno į Geteborgą pėsčiomis ar automobiliu ir sutaupykite iki -50 %!

Garsėjantis savo kanalais, lapinių medžių bulvarais ir siauromis pėsčiųjų gatvelėmis Geteborgas yra puikus miestas praleisti dieną.   Mieste, kurį garsina menas ir istorija, rasite daugybę meno galerijų ir muziejų.  Jei Jums reikalinga apsipirkimo terapija, apsilankykite parduotuvių nusėtose Södra Larmgatan, Vallgatan ir Kungsgatan gatvėse.  Geteborgas yra tikras maisto gurmanų miestas su daugybe puikių restoranų – nepraleiskite progos apsilankyti „Feskekôrka“ žuvies turguje. Ir, galiausiai, Lisebergas, garsusis pramogų parkas su daugybe karuselių ir atrakcionų, – smagi vieta visai šeimai.  Lisebergo šventės ir kalėdinė atmosfera su mugėmis, pasirodymais ir gausybe šviesų padovanos nuostabių akimirkų.

Geteborgas Jūsų laukia – užsisakykite kelionę jau šiandien!

 

Jei Jums yra 16–17 metų ir turite keliauti be tėvų, su savimi privalote turėti jų įgaliojimą (galioja ne visuose maršrutuose, prašome susisiekti su klientų aptarnavimo centru).

Atraskite Geteborgą

Pasimėgaukite diena Švedijoje

Nuo 60 € /Automobilis+1

Nepraleiskite šio nuostabaus pasiūlymo!

Atraskite Geteborgą

Pasimėgaukite diena Švedijoje

Nuo 60 € /Automobilis+1

Išvykimas
Grįžimas

Klientų aptarnavimo skyrius

Turite klausimų arba reikia su Jūsų rezervacija susijusios pagalbos? Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru arba raskite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus mūsų DUK skiltyje.