Viena diena Švedijoje

Leiskitės minikruizu į Švediją ir patirkite nuotykius jūroje! Jūsų laukia vienos dienos ekskursija ir dvi naktys laive. Švediškas Karlskronos miestas įsikūręs 33 salose ir garsėja savo UNESCO pasaulio paveldo paminklais. Su dviem nakvynių pasiūlymais patogiame, dideliame kelte ir visa diena, skirta Karlskronai bei aplinkiniams Švedijos kraštovaizdžiams apžiūrėti, šios trumpos kelionės metu patirsite daug įspūdžių.

 

Jeigu mėgstate aktyviau leisti laiką už miesto ribų, atsineškite dviratį ir mėgaukitės puikiais saugiais Švedijos dviračių maršrutais. Mes galime suteikti daugiau informacijos apie maršrutus (nuo 40 iki 120 km) keliaujant dviračiais. Nuotykius ir ekskursijas su gidu taip pat galima įsigyti Karlskronoje. Grįšite į Gdynę naktiniu kruizu.

 
Išvykimai kiekvieną dieną nuo 2022-01-01 iki 2022-06-18 (kai kuriomis dienomis kruizai gali būti nevykdomi).

 

Į kainą vienam asmeniui įskaičiuota:

 

 • Kelionė atgal keltu iš Lenkijos į Švediją, su viena diena Karlskronoje
 • Apgyvendinimas dvivietėje kajutėje su vonia ir televizoriumi
 • Pramogos kelte

 

 

Nuostatos ir sąlygos

 

 • Nurodyta kaina yra vienam asmeniui, dviem asmenims dalijantis dviviete kajute. Pavieniams keliautojams taikoma papildoma priemoka.
 • Į kainą įskaičiuotas uosto mokestis ir ekologijos mokestis. Uosto mokesčiui ir ekologiniam mokesčiui nuolaidos netaikomos.
 • Dėl su Covid-19 pandemija susijusių priežasčių gali reikėti pakeisti pramogų programą arba teikiamas paslaugas kelte, atsižvelgiant į naujausius visuomenės sveikatos specialistų rekomendacijas. 
 • Kertant valstybių sienas gali būti reikalaujama atlikti Covid-19 tyrimą ir (arba) pateikti vakcinacijos įrodymą. Prieš leisdamiesi į kelionę patikrinkite naujausius keliautojams taikomus reikalavimus.
 • Dviračio gabenimas į abi puses: nuo 30 PLN (maždaug nuo 6,50 EUR).

Leiskitės minikruizu į Švediją ir patirkite nuotykius jūroje! Jūsų laukia vienos dienos ekskursija ir dvi naktys laive. Švediškas Karlskronos miestas įsikūręs 33 salose ir garsėja savo UNESCO pasaulio paveldo paminklais. Su dviem nakvynių pasiūlymais patogiame, dideliame kelte ir visa diena, skirta Karlskronai...

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Mėgaukitės pramogomis kelte

Diena susipažinti su Karlskrona

Nuo 87 €/Asmuo

Kainos ir nuostatos

 • Amžiaus kategorija
  Kaina
 • Suaugęs (16+ metų)
  Nuo 87 €/Asmuo
 • Vaikas (nuo 4 iki 15 metų)
  Nuo 80 €/Vaikas
 • Kūdikis (nuo 0 iki 3 metų)
  visada NEMOKAMAS

„Stena Line“ verslo sąlygos taikomos visiems užsakymams. Daugiau informacijos rasite mūsų Nuostatos ir sąlygos

Taisyklės

Visiems užsakymams taikomos „Stena Line“ Taisyklės ir sąlygos. Norėdami sužinoti daugiau, perskaitykite Taisykles ir sąlygas. Taisyklės ir sąlygos

Mėgaukitės pramogomis kelte

Diena susipažinti su Karlskrona

Nuo 87 €/Asmuo

Klientų aptarnavimo skyrius

Turite klausimų arba reikia su Jūsų rezervacija susijusios pagalbos? Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru arba raskite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus mūsų DUK skiltyje.