Leiskitės minikruizu į Lenkiją

Pasilepinkite atpalaiduojančiu minikruizu su daug erdvės ir gaiviu oru, nuolaidomis kelto parduotuvėje ir puikiu maistu. 

 

24 val. kruizas į Lenkiją – puiki proga pabėgti nuo kasdienybės, ir nereikia planuoti jokios didelės kelionės. Mėgaukitės komfortu ir atmosfera kelte su nuostabiais jūros vaizdais ir jaukia kajutės erdve poilsiui. O mūsų parduotuvėje „Bordershop“ kainos yra 60 % mažesnės nei Švedijoje. Sveiki atvykę į keltą! 

 

 

Nuostatos ir sąlygos

 

„Stena Line“ verslo sąlygos taikomos visiems užsakymams ir kelionėms:

 

  • Šis pasiūlymas galioja, jeigu yra laisvų vietų, nurodytomis dienomis ir maršrutams.
  • Jis negalioja kartu su jokiais kitais pasiūlymais, nuolaidomis arba akcijomis, įskaitant „Tesco Clubcard Boost“ žetonus.
  • Užsakymams ne internetu taikomas užsakymo paslaugos mokestis.
  • Visiems paslaugų produktams ir pasiūlymams taip pat bus taikomas nedidelis uosto/ekologinis mokestis, nes laivybos pramonė siekia tapti dar ekologiškesnė ir draugiškesnė aplinkai, todėl įvesta nauja sieros kiekio degaluose riba, ir tokie atitinkami mokesčiai bus taikomi visiems užsakymams.

Plaukite iš Karlskrunos į Gdynę

Atsipalaiduokite kelte

Nuo 20 €/Asmuo

Nepraleiskite puikių pasiūlymų kelte!

Plaukite iš Karlskrunos į Gdynę

Atsipalaiduokite kelte

Nuo 20 €/Asmuo

Išvykimas
Grįžimas

Klientų aptarnavimo skyrius

Turite klausimų arba reikia su Jūsų rezervacija susijusios pagalbos? Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru arba raskite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus mūsų DUK skiltyje.