Keliaukite į Lenkiją keltu

Pasirinkite atpalaiduojančią kelionę erdviu keltu, kur galėsite mėgautis gaiviu oru, nuolaidomis parduotuvėje ir puikiu maistu.

 

Kruizas į Lenkiją trunka 24 valandas, tad užteks laiko pailsėti nuo kasdienybės. Čia galėsite pasimėgauti komfortu, nuostabia kelto atmosfera, įspūdingais jūros vaizdais ir jaukia kajute. Laukiame Jūsų atvykstant!

 

Kiekvieną savaitgalį, iki kovo 25 d., „Stena Vision“ ir „Stena Spirit“ keltuose galėsite ne tik apsipirkti bei pasinaudoti nuolaidomis, bet ir paklausyti gyvos muzikos, sužaisti bingo ar net sudalyvauti viktorinoje!

 

Penktadienio 19.30 val. bei šeštadienio 9.00 ir 21.00 val. reisuose rengiama papildoma pramoginė programa.

 

Svarbiausia informacija

Gyva muzika su „One Man Band“ bare „Metropolitan“. Trys pasirodymai reiso metu.

Popietės bingo su „Stena Line“ prizais bare „Metropolitan“.

Popietės viktorina muzikos, kelionių ir filmų temomis.

 

Taisyklės ir sąlygos

„Stena Line“ taisyklės taikomos visiems Jūsų užsakymams į mūsų reisus:

 

  • Vietų su nuolaida skaičius ribotas, nuolaida galioja tik nurodytiems reisams.
  • Šis nuolaida negalioja kartu su kitais pasiūlymais, nuolaidomis arba akcijomis, įskaitant „Tesco Clubcard Boost“ žetonus.
  • Bilietų užsakymams (jei užsakote ne mūsų internetinėje svetainėje) taikomas aptarnavimo mokestis.
  • Į bilietų kainą įtrauktas nedidelis ekologinis mokestis, nes laivybos pramonė siekia tapti dar ekologiškesne ir draugiškesne aplinkai. Šis visiems reisams taikomas mokestis įvestas dėl naujo sieros kiekio degaluose apribojimo.

Pasirinkite atpalaiduojančią kelionę erdviu keltu, kur galėsite mėgautis gaiviu oru, nuolaidomis parduotuvėje ir puikiu maistu.

 

Kruizas į Lenkiją trunka 24 valandas, tad užteks laiko pailsėti nuo kasdienybės. Čia galėsite pasimėgauti komfortu, nuostabia kelto atmosfera, įspūdingais jūros vaizdais ir jaukia...

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Keliaukite iš Karlskrunos į Gdynę

Atsipalaiduokite kelte

Nuo 20 €/Asmuo

Taisyklės

Visiems užsakymams taikomos „Stena Line“ Taisyklės ir sąlygos. Norėdami sužinoti daugiau, perskaitykite Taisykles ir sąlygas. Taisyklės ir sąlygos

Keliaukite iš Karlskrunos į Gdynę

Atsipalaiduokite kelte

Nuo 20 €/Asmuo

Klientų aptarnavimo skyrius

Turite klausimų arba reikia su Jūsų rezervacija susijusios pagalbos? Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru arba raskite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus mūsų DUK skiltyje.