Tęsti
Bilietų kainos nuo €49

Automobilis + vairuotojas

Keltų maršrutai

Tik 8,5 valandos iki švedijos

Stena Line Jums siūlo 24 keliones per savaitę maršrutu iš Ventspils (Latvija) - Nynashamn (Švedija) – Ventspils (Latvija). Keliaukite su savo transporto priemone be jokių bagažo apribojimų. Kelionės trukmė tik 8,5 valandos!

Rezervuojant kelto bilietus telefonu, uoste arba Stena line biure, yra taikomas 15 EUR mokestis. Rezervuojant bilietus internetu, užsakymo mokestis nėra taikomas.


Ask
Stena Line kelte

Esate Latvijoje ir norėtumėte nuvykti į Švediją? O gal Jūs keliaujate po Šiaurės Europą? "Stena Line" keltas "Scottish Viking" nugabens Jus iš Ventspilio į Nyneshamną per 8,5 valandų! Kelte Jūs galėsite praleisti laiką restorane, bare, prie žaidimų automatų bei apsilankyti kelte esančioje parduotuvėje. Keliaudami dienos metu, klientai galės pasimėgauti puikiu jūros vaizdu ir geru oru atvirame denyje.

Mūsų įmonės darbuotojai visada yra pasiruošę Jums pagelbėti ir atsakyti į klausimus, iškilusius kelionės metu. Klientams siūlomos įvairių kategorijų kajutės, atitinkančios aukščiausius standartus.

 

gynunai-kelte
NAMINIAI GYVŪNAI

Žiemos sezono metu nuo spalio 1 d iki. balandžio 30 d. kelte „Scottish Viking“ naminiai gyvūnai nėra transportuojami. Gyvūnus galima transportuoti keltuose „URD“, „Stena Nordica“ ir „Stena Flavia“. Tam reikia rezervuoti kajutę, skirtą keliauti su gyvūnais, ir pridėti gyvūną prie rezervacijos. Draudžiama keliauti su gyvūnu, kuris nebuvo pridėtas prie rezervacijos.

Tvarkaraštis


Išvykimas Atvykimas Trukmė Maršutas
Išvykimas Atvykimas Trukmė Maršutas