UŽSISAKYTI BILIETĄ
Kainos nuo 49 €

Automobilis + vairuotojas

Keltų maršrutai

Tik 8,5 valandos iki švedijos

Stena Line Jums siūlo 24 keliones per savaitę maršrutu iš Ventspils (Latvija) - Nynashamn (Švedija) – Ventspils (Latvija). Keliaukite su savo transporto priemone be jokių bagažo apribojimų. Kelionės trukmė tik 8,5 valandos!

Rezervuojant kelto bilietus telefonu, uoste arba Stena line biure, yra taikomas 15 EUR mokestis. Rezervuojant bilietus internetu, užsakymo mokestis nėra taikomas.


Stena Flavia
Stena Line kelte

Esate Latvijoje ir norėtumėte nuvykti į Švediją? O gal Jūs keliaujate po Šiaurės Europą? "Stena Line" keltas "Scottish Viking" nugabens Jus iš Ventspilio į Nyneshamną per 8,5 valandų! Kelte Jūs galėsite praleisti laiką restorane, bare, prie žaidimų automatų bei apsilankyti kelte esančioje parduotuvėje. Keliaudami dienos metu, klientai galės pasimėgauti puikiu jūros vaizdu ir geru oru atvirame denyje.

Mūsų įmonės darbuotojai visada yra pasiruošę Jums pagelbėti ir atsakyti į klausimus, iškilusius kelionės metu. Klientams siūlomos įvairių kategorijų kajutės, atitinkančios aukščiausius standartus.

 

gynunai-kelte
NAMINIAI GYVŪNAI

Šaltuoju periodu nuo spalio 1 d iki balandžio 30 d. naminiai gyvūnai gali būti transportuojami tik kajutėse, skirtose keliauti su gyvūnais. Gyvūnus galima transportuoti keltuose „URD“, „Stena Nordica“, „Stena Flavia“ ir „Scottish Viking“. Būtina pasirinkti kajutę, pritaikytą gyvūnų transportavimui, ir nurodyti rezervacijoje, kad keliaujate su augintiniu. Draudžiama keliauti su gyvūnu, kuriam nebuvo rezervuota vieta kelte.