UŽSISAKYTI BILIETĄ

Stena Line grupė

Stena Line yra vienas didžiausių keltų operatorių pasaulyje.

Stena Line Group yra tarptautinė transporto bei kelionių aptarnavimo kompanija, kuri operuoja plačiausią keltų linijų tinklą Europoje.
• 19 keltų linijų Skandinavijoje ir Didžiosios Britanijos regione
• ryšiai tarp 8 šalių
• 35 keltai
• 5700 darbuotojai
• 9080 milijonų Švediškų kronų pelnas
Stena Line valdo reikšmingą rinkos dalį visuose jūrų transporto rinkos sektoriuose. Ši tvirta pozicija yra kompanijos inovacijų kultūros, kuri orientuojasi į aptarnavimo ir produktų tobulinimo stimuliavimą, kartu su strateginiais kompanijos pirkimais rezultatas.

VIZIJA
Vadovaujanti ir patraukliausia laivininkystė pasaulyje.

Pasirinkus Stena Line kelionei, savaitgaliui, poilsiui arba krovinio pervežimui, klientai turi patirti kuo geriausius įspūdžius. Kompanijos tikslas yra pastovus aptarnavimo kokybės tobulinimas, tame tarpe naujų produktų ir paslaugų įdiegimas ir vystymas. Viso to dėka kompanijos klientų skaičius pastoviai auga. 

Inovacijos
Pastaraisiais metais Stena Line darbas buvo strategiškai orientuotas į inovacijas kaip naujų sprendimų, produktų ir paslaugų tobulinimo būdą. Kompanija laikosi patikimos inovacijų kultūros, kuri skatina aktyvų darbuotojų dalyvavimą kompanijos veikloje. Nuo 2006 metų, kuomet darbas su inovacijomis buvo susistemintas, Stena Line darbuotojai pateikė apie 1500 vystymosi idėjų. Inovacijų skyrius palaiko šią darbuotojų motyvaciją vystymuisi analizuojant ir realizuojant geriausias inovacijas.

VERSLO KONCEPCIJA
Stena Line verslo koncepcija yra pagaminti ir parduoti saugų ir kokybišką jūrų transportą ir su tuo susijusias uosto paslaugas, taip kad:

• Keleiviai pasiektų jų paskirties punktus ir patirtų įspūdžius, kurie pranoktų visus jų lūkesčius
• Transporto kompanijos patraukliausiomis kainomis galėtų perkelti krovinius į jų paskirties taškus

Tai sukuria stabilią aplinką kompanijai ir jos darbuotojams.


Atsiliepimai