UŽSISAKYTI BILIETĄ

Restoranai ir barai

Stena Saga


Metropolitan restaurant på Stena Saga
Metropolitan

Restoranas „à la carte“


Siūlome Jums kruopščiai paruoštą meniu „à la carte“ su didele vynų pasiūla. Elegantiškoje kelto aplinkoje galėsite visiškai atsipalaiduoti. „Metropolitan“ siūlo pasimėgauti ir nuostabiu vaizdu į jūrą.

Cafe Saga
Taste

Švediško stalo tipo restoranas


Mūsų švediško stalo restorano pavadinimas „Taste“ reiškia „skonis“. Mūsų restorane galėsite mėgautis nuostabiais pusryčiais, pietumis ir vakarienėmis. Vakarais siūlome išmėginti įvairių skandinaviškų patiekalų.Pietų ir vakarienės metu galėsite pasimėgauti alumi, vynais ir gaiviaisiais gėrimais.

C-view showbar på Stena Saga
C - View

„C-VIEW“ - tai „Stena Saga“ pramogų širdis. Kviečiame praleisti laiką baruose, kazino, salone, šokių aikštelėje ir pasimėgauti kitomis pramogomis dieninių ir naktinių reisų metu.

Riva Bar på Stena Saga
Riva baras

Jei norite atsigaivinti su savo bendrakeleiviais prieš vakarienę, laukiame jūsų „Riva“ bare. Elegantiškas baras 8-ajame denyje yra dekoruotas „Riva“ stiliumi – čia yra net seno greitaeigio katerio „Riva“ kopija.

Forza Bar på Stena Saga
SAGA KAVINĖ

Atsipalaiduokite šiame bare / kavinėje su nuostabiu vaizdu į jūrą. Siūlome paskanauti užkandžių, pavyzdžiui: salotų, picų ar sumuštinių ir pasimėgauti puodeliu kavos.