Prieš kiek laiko iki išvykimo turiu atlikti registraciją?

Registracijos laikas skiriasi priklausomai nuo to, kuriuo keltu ir iš kurio uosto keliaujate. Jis nurodytas el. bilieto užsakymo patvirtinime. 

 

Registracija keliaujant transporto priemone

Keliaujantys transporto priemonėmis turi sekti transporto priemonių užsiregistravimo stendų ženklus. Pateikite savo el. bilietą ir visus kitus reikalingus dokumentus registracijos darbuotojams, kurie užregistruos Jus kelionei. Užregistravę jie nukreips Jus į atitinkamą automobilių juostą, kad pasiruoštumėte įvažiuoti į keltą. 

 

Registracija keliaujant be transporto priemonės 

Pėstieji keleiviai gali registruotis keleivių terminalo registracijos punkte arba viename iš mūsų savitarnos kioskų (jeigu toks yra). Jeigu registruojatės per savitarnos kioską, nuskaitykite savo el. bilieto brūkšninį kodą ir Jums bus atspausdintas įlaipinimo talonas. Jeigu prireiktų pagalbos, darbuotojai mielai Jums padės. 

Atkreipkite dėmesį, kad laiku neužsiregistravus Jūsų bilietas gali būti atšauktas ir pinigai negrąžinti.

Keleivių taip pat prašoma prieš atvykstant į uostą pasirūpinti privalomais kelionės dokumentais (pvz., pasais ir vizomis). „Stena Line“ neatsako už pasekmes, jei keleivis neturi kelionei į užsienio valstybę privalomų leidimų ar dokumentų.

 

Nineshamno ir Ventspilio uostai

Nineshamne registracija atidaroma likus 2,5 valandoms iki išvykimo. Ventspilio uoste registracija atidaroma likus 3 valandoms iki išvykimo. Keleivių, keliaujančių ir be transporto priemonių ir su jomis, registracija uždaroma likus 60 min. iki suplanuoto išvykimo.

 

Travemiundės ir Liepojos uostai

Travemiundėje registracija atidaroma likus 2,5 valandoms iki išvykimo. Liepojos uoste registracija atidaroma likus 3 valandoms iki išvykimo. Keleivių, keliaujančių be transporto priemonių, registracija uždaroma likus 60 min. iki išvykimo, o keleivių, vykstančių su transporto priemonėmis, registracija uždaroma likus 90 min. iki suplanuoto išvykimo.

 

Geteborgo (į Daniją) ir Frederikshauno uostai

Jeigu keliaujate automobiliu, registracija Jums prasideda likus 60 min. iki išvykimo, o pėstiesiems – likus 45 min. iki išvykimo. Registracija baigiasi likus 30 min. iki numatyto išvykimo laiko. 

 

Geteborgo uostas (į Kylį)

Registracija prasideda 17.00 val. darbo dienomis ir 16.00 val. šeštadienį bei sekmadienį. Registracija pėstiesiems baigiasi likus 30 min. iki numatyto išvykimo laiko, o keliaujantiems automobiliu – likus 60 min. 

 

Kylio uostas

Nuo 2024 m. birželio 21 d. iki rugpjūčio 17 d. transporto priemonių ir keleivių registracija prasideda kiekvieną dieną nuo 14.00 val. ir baigiasi likus 30 min. iki numatyto išvykimo laiko. Įlaipinimas pradedamas 15.00 val.

 

Kitu laiku transporto priemonių ir pėsčiųjų keleivių registracija nuo pirmadienio iki sekmadienį prasideda 16.00 val., ir baigiasi likus 30 min. iki numatyto išvykimo laiko. Įlaipinimas nuo pirmadienio iki penktadienio pradedamas 17.00 val., o šeštadienį ir sekmadienį - 16.00 val.

 

Švedijos kruizo keleiviai į laivą trapu gali patekti nuo 13.15 val.

 

Halmstado ir Greno uostai

 

Pėstieji negali keliauti iš Halmstado arba Greno.

Keleiviai visuomet gali keliauti dviračiais, tačiau kiekvienas jų, suaugusysis ar vaikas, privalo turėti dviratį, kuriuo pats važiuoja. Kūdikiai gali keliauti saugioje dviračio kėdutėje arba prie suaugusiojo dviračio pritvirtintoje priekaboje. Taip pat galima keliauti dviviečiais dviračiais ir dviračiais su priekabomis vaikams, tačiau kiekvienas keleivis privalo turėti savo vietą.

Iš Halmstado arba Greno uostų automobiliais išvykstančių keleivių registracija prasideda likus 90 min. ir baigiasi likus 30 min. iki numatyto išvykimo laiko.  

 

Rostoko uostas

Transporto priemonių registracija į šiuos reisus baigiasi likus 60 min. iki numatyto išvykimo laiko.

Pėstieji keleiviai turi pasiimti savo bilietus iš krovinių skyriaus punkto likus ne mažiau kaip 45 min. iki išvykimo (krovinių punktas nuo pirmadienio iki šeštadienio dirba nuo 05.30 val. iki 22.45 val., o sekmadienį – nuo 08.15 val. iki 22.15 val.). Pėsčiųjų keleivių registracija baigiasi likus 30 min. iki numatyto išvykimo laiko. Keleivius pervežantis autobusas išvyksta 30 min. iki kelto išvykimo, vėliau transporto į laivą nebus.

 

Treleborgo uostas

Registracija į šiuos reisus baigiasi likus 60 min. iki numatyto išvykimo laiko.

Pėstieji keleiviai ir keliaujantys dviračiais privalo registruotis Hamngatan 9, 231 42, Treleborge.

 

Karlskrunos ir Gdynės uostai

Registracija baigiasi likus 60 min. iki numatyto išvykimo laiko. Didesnės nei 20 žmonių grupės turi registruotis likus bent 90 min. iki išvykimo. 

Prieš atvykdami į uostą keleiviai privalo susipažinti su pasų ir vizų taisyklėmis. „Stena Line“ neatsako už pasekmes, jei keleivis su savimi neturi kertant šalies sieną privalomų leidimų ir dokumentų. Daugiau informacijos rasite adresu www.msz.gov.pl 

 

Belfasto (į Kernrajaną) ir Kernrajano uostai

Automobilių registracija prasideda likus 2 val. ir baigiasi likus 45 min. iki išvykimo.

Registracija pėstiesiems keleiviams, įskaitant keliaujančius su bilietu kelionei traukiniu ir laivu („Rail & Sail“), prasideda likus 1 val. ir 45 min. iki išvykimo ir baigiasi likus 45 min. iki išvykimo.

 

Belfasto uostas (į Liverpulį) ir Liverpulio uostas

Registracija į 10.30 val. reisą automobiliams ir pėstiesiems prasideda 08.00 val., baigiasi 09.30 val.

Registracija į 22.30 val. reisą automobiliams ir pėstiesiems prasideda 19.30 val., baigiasi 21.30 val.

 

Dublino ir Holihedo uostai

Registracija automobiliams baigiasi likus 30 min. iki išvykimo. Registracija pėstiesiems baigiasi likus 40 min. iki išvykimo.

 

Roslero uostas

Transporto priemonių registracija į reisus atidaroma prieš 3 val. Registracija reisui į Fišgardą uždaroma 30 min. iki išvykimo, o į Šerbūrą – 45 min. iki išvykimo.

Registracija pėstiesiems, įskaitant „Rail & Sail“ keleivius, prasideda likus 1 val. ir 30 min. iki išvykimo, o baigiasi likus 30 min. iki išvykimo.

 

Fišgardo uostas

Transporto priemonių registracija į reisus atidaroma prieš 3 val., o uždaroma 30 min. iki išvykimo.

Registracija pėstiesiems, įskaitant „Rail & Sail“ keleivius, prasideda likus 1 val. ir 30 min. iki išvykimo, o baigiasi likus 30 min. iki išvykimo.

 

Haridžo uostas

Registracija į 9.00 val. reisą transporto priemonėms ir pėstiesiems prasideda 7.45 val., o baigiasi 8.15 val. 

Registracija į 23.00 val. reisą transporto priemonėms ir pėstiesiems keleiviams prasideda 20.30 val., o baigiasi 22.15 val. Nuo gegužės vidurio iki rugsėjo didelio užimtumo reisuose transporto priemonių registracija prasideda 19.30 val.

 

Kadangi keliaujate iš ne ES / Šengeno regiono šalies, taikomos kitos atvykimo taisyklės. Pasienio patikros gali užtrukti ilgiau, nes muitinės pareigūnai gali tikrinti Jūsų bagažą ir kelionės dokumentus.

 

Hukvan Holando uostas

Registracija į 14.15 val. reisą (nuo pirmadienio iki šeštadienio) transporto priemonėms ir pėstiesiems prasideda 12.30 val., o baigiasi 13.30 val. Nuo gegužės vidurio iki rugsėjo smarkiai užimtuose reisuose transporto priemonių registracija prasideda 11.30 val.

Registracija į 13.45 val. reisą (sekmadienį) transporto priemonėms ir pėstiesiems prasideda 12.15 val., o baigiasi 13.00 val.

Registracija į 22.00 val. reisą transporto priemonėms ir pėstiesiems prasideda 18.45 val., o baigiasi 21.15 val. Nuo gegužės vidurio iki rugsėjo didelio užimtumo reisuose transporto priemonių registracija prasideda 18.15 val.

 

Kadangi keliaujate į ne ES / Šengeno regiono šalį, taikomos kitos atvykimo taisyklės. Pasienio patikros gali užtrukti ilgiau, nes muitinės pareigūnai gali tikrinti Jūsų bagažą ir kelionės dokumentus.

 

Šerbūro uostas

Registracija transporto priemonėms baigiasi likus 60 min. iki išvykimo. Pėstieji gali pasiimti savo bilietus trečiadieniais ir penktadieniais nuo 12.00 val., o sekmadieniais – nuo 10.00 val. Pėsčiųjų registracija baigiasi likus 60 min. iki išvykimo.

 

Kelionės traukiniu ir laivu („Rail & Sail“)

Jeigu užsisakėte bilietą kelionei traukiniu ir laivu („Rail & Sail“), atkreipkite dėmesį, kad kai kurių traukinių atvykimo laikas gali būti per vėlus registracijai į „Stena Line“ keltą. Tačiau norime Jus nuraminti – visus keleivius būtinai įlaipinsime. Jei traukinys vėluotų, kapitono nuožiūra galime palaukti vėluojančių keleivių.