Atkreipkite dėmesį

Susipažinkite su aktualia informacija prieš kelionę - naujausios rekomendacijos ir patarimai keliaujant.

Prieš kiek laiko iki išvykimo turiu užsiregistruoti (check-in)?

Registracijos laikas skiriasi priklausomai nuo to, kuriuo keltu ir iš kurio uosto keliaujate. Nurodytą registracijos laiką galite rasti savo el. bilieto užsakymo patvirtinime. 

 

Registracija keliaujant su transporto priemone:

Keleiviai, keliaujantys su transporto priemonėmis, turi sekti transporto priemonių užsiregistravimo stendų ženklus. Pateikite savo el. bilietą ir visus kitus reikalingus dokumentus registracijos darbuotojams, kurie užregistruos Jus kelionei. Atlikus reikiamas patikrinimo procedūras, būsite nukreipti į atitinkamą automobilių juostą, kad pasiruoštumėte įvažiavimui į keltą. 

 

Registracija keliaujant be transporto priemonės: 

Pėstieji keleiviai gali užsiregistruoti keleivių terminalo registracijos punkte arba viename iš mūsų savitarnos kioskų (jei toks yra). Jei registruojatės per savitarnos kioską, nuskaitykite savo el. bilieto brūkšninį kodą ir Jums bus atspausdintas įlaipinimo talonas. Jei prireiktų pagalbos, personalo darbuotojai mielai Jums padės. 

Atkreipkite dėmesį, kad laiku neužsiregistravus, Jūsų bilietas gali būti atšauktas ir pinigai negrąžinami.

Keleivių taip pat prašoma prieš atvykstant į uostą pasirūpinti, kad jie turėtų reikiamus kelionės dokumentus (pvz., pasus ir vizas). „Stena Line“ neatsako už tai, kad keleivis negali gauti atitinkamų leidimų, reikalingų tarptautinei kelionei.   

 

„Rail & Sail“ keleiviai:

Jeigu užsisakėte „Rail & Sail“ bilietą, atkreipkite dėmesį, kad kai kurių „Rail & Sail“ traukinių atvykimo laikas gali būti jau po vėliausio galimo registracijos į „Stena Line“ keltą laiko. Tačiau galime Jus nuraminti - keleiviams bus leidžiama įsilaipinti į keltą. Jeigu traukinys vėluotų, remiantis kapitono nuožiūra, gali būti, kad bus laukiama, kol pėstieji keleiviai bus sulaipinti į keltą.

 

Registracija į šiuos maršrutus baigiasi likus 30 minučių iki numatyto išvykimo:

Kylis – Geteborgas

Frederikshaunas – Geteborgas

Grena – Halmstadas

Fišgardas – Rosleras

Holihedas – Dublinas

Cairnryan – Belfastas 

 

Registracija į šiuos maršrutus baigiasi likus 45 minutėms iki numatyto išvykimo:

Huk van Holandas – Harvičas

Rosleras – Šerbūras

 

Registracija į šiuos maršrutus baigiasi likus 60 minučių iki numatyto išvykimo: 

Liverpulis – Belfastas

Gdynė – Karlskrona

Rostokas – Treleborgas 

 

Toliau nurodytais maršrutais registracija vyksta ne vėliau kaip likus 90 minučių iki išvykimo:

Travemiundė – Liepoja

Ventspilis – Nineshamnas

 

Šerbūro uostas

Registracija į šiuos maršrutus baigiasi likus 45 minutėms iki numatyto išvykimo laiko: 

 

Geteborgo (į Daniją) ir Frederikshauno uostai

Jei keliaujate su transporto priemone, registracija pradedama likus 60 minučių iki išvykimo, o pėstiesiems keleiviams - likus 45 minutėms iki išvykimo. Registracija baigiasi likus 30 minučių iki numatyto išvykimo laiko. 

 

Geteborgo uostas (į Kylį)

Registracija prasideda nuo 17.00 val. (pirmadieniais - penktadieniais) ir nuo 16.00 val. (šeštadieniais ir sekmadieniais) ir baigiasi: pėstiesiems keleiviams - likus 30 minučių iki numatyto išvykimo laiko, o keliaujant su transporto priemone – likus 60 minučių iki numatyto išvykimo laiko. 

 

Kylio uostas

Registracija prasideda nuo 16.00 val. (pirmadieniais - penktadieniais) ir nuo 15.00 val. (šeštadieniais ir sekmadieniais) ir baigiasi: pėstiesiems keleiviams - likus 30 minučių iki išvykimo laiko, o keliaujant su transporto priemone – likus 60 minučių iki numatyto išvykimo laiko. 

 

Halmstado ir Grenos uostai

Iš Halmstado uosto keliaujantys pėstieji keleiviai: registracija pradedama likus 75 minutėms iki išvykimo ir baigiasi likus 60 minučių iki numatyto išvykimo laiko Halmstado centrinėje stotyje (PASTABA: ne „Rejsecentrum“), tada „Stena Line“ maršrutinis autobusas išvyks iš centrinės stoties į uostą. Autobusui išvykus iš stoties, daugiau pakeliui sustojimo stotelių nėra numatyta. 

Iš Grenos uosto keliaujantys pėstieji keleiviai: registracija prasideda likus 45 minutėms iki išvykimo ir baigiasi likus 30 minučių iki numatyto išvykimo laiko.

Keleiviams, keliaujantiems su transporto priemonėmis, iš Halmstado arba Grenos uostų: registracija prasideda likus 60 minučių iki išvykimo ir baigiasi likus 30 minučių iki numatyto išvykimo laiko.  

 

Treleborgo ir Rostoko uostai

Registracija į šiuos reisus baigiasi likus 60 minučių iki numatyto išvykimo laiko.

 

Karlskrunos ir Gdynės uostai

Registracija baigiasi likus 60 minučių iki numatyto išvykimo laiko. Didesnės nei 20 žmonių grupės turi užsiregistruoti likus bent 90 minučių iki išvykimo. 

Keleiviai, prieš atvykdami į uostą, privalo susipažinti su pasų ir vizų taisyklėmis.  Keleivių taip pat prašoma įsitikinti, kad prieš atvykstant į uostą jie turi būtinus tapatybę patvirtinančius bei kitus reikalingus kelionei dokumentus (pvz., pasus ir vizas). „Stena Line“ neatsako, jei keleivis negali gauti ir pateikti atitinkamų leidimų, būtinų kertant bet kokią šalies sieną. Daugiau informacijos galima rasti adresu: www.msz.gov.pl 

 

Travemiundės, Liepojos, Nineshamno ir Ventspilio uostai

Registracija baigiama likus 90 minučių iki numatyto išvykimo laiko.

Contact frequently asked question icon

Susiję klausimai