Prieš kiek laiko iki išvykimo turiu užsiregistruoti?

Registracijos laikas skiriasi priklausomai nuo to, kuriuo keltu ir iš kurio uosto keliaujate. Jis nurodytas e. bilieto užsakymo patvirtinime. 

 

Registracija keliaujant transporto priemone

Keliaujantys transporto priemonėmis turi sekti transporto priemonių užsiregistravimo stendų ženklus. Pateikite savo e. bilietą ir visus kitus reikalingus dokumentus registracijos darbuotojams, kurie užregistruos Jus kelionei. Jus užregistravę jie nukreips jus į atitinkamą automobilių juostą, kad pasiruoštumėte įvažiuoti į keltą. 

 

Registracija keliaujant be transporto priemonės 

Pėstieji keleiviai gali užsiregistruoti keleivių terminalo registracijos punkte arba viename iš mūsų savitarnos kioskų (jeigu toks yra). Jeigu registruojatės per savitarnos kioską, nuskaitykite savo e. bilieto brūkšninį kodą ir Jums bus atspausdintas įlaipinimo talonas. Jeigu prireiktų pagalbos, darbuotojai mielai Jums padės. 

Atkreipkite dėmesį, kad laiku neužsiregistravus, Jūsų bilietas gali būti atšauktas ir pinigai negrąžinami.

Keleivių taip pat prašoma prieš atvykstant į uostą pasirūpinti turėti reikiamus kelionės dokumentus (pvz., pasus ir vizas). „Stena Line“ neatsako už tai, kad keleivis negali gauti atitinkamų leidimų, reikalingų kelionei į užsienio valstybę.   

 

Kelionės traukiniu ir laivu („Rail & Sail“):

Jeigu užsisakėte bilietą kelionei traukiniu ir laivu („Rail & Sail)“, atkreipkite dėmesį, kad kai kurių pagal šią paslaugą traukinių atvykimo laikas gali būti jau po vėliausio galimo registracijos į „Stena Line“ keltą laiko. Tačiau galime Jus nuraminti – keleiviams bus leidžiama įlipti į keltą. Jei traukinys vėluoja, kapitono nuožiūra galima palaukti, kad būtų galima priimti šiuos pėsčiuosius keleivius.

 

Belfasto uostas (į Kenrajeną (Cairnryan)) ir Kenrajeno uostas

Automobilių registracija prasideda likus 2 val. ir baigiasi likus 45 min. iki išvykimo.

Registracija pėstiems keleiviams, įskaitant keliaujančius su bilietu kelionei traukiniu ir laivu „Rail & Sail“, prasideda likus 1 val. 45 min. iki išvykimo ir baigiasi likus 45 min. iki išvykimo.

 

Belfasto uostas (į Liverpulį) ir Liverpulio uostas

Registracija į 10.30 val. reisą automobiliams ir pėstiems keleiviams prasideda 08.00 val., baigiasi 09.30 val.

Registracija į 22.30 val. reisą automobiliams ir pėstiems keleiviams prasideda 19.30 val., baigiasi 21.30 val.

 

Dublino uostas ir Holihedo (Holyhead) uostas

Registracija automobiliams baigiasi likus 30 min. iki išvykimo. Registracija pėstiems keleiviams baigiasi likus 40 min. iki išvykimo.

 

Roslero (Rosslare) uostas ir Fišgardo (Fishguard) uostas

Registracija transporto priemonėms prasideda likus 3 val. iki išvykimo ir baigiasi likus 30 min. iki išvykimo.

Registracija pėstiems keleiviai, įskaitant kaliaujančius su bilietu kelionei traukiniu ir laivu „Rail & Sail“, prasideda likus 1 val. 30 min. iki išvykimo ir baigiasi likus 30 min. iki išvykimo.

 

Haridžo (Harwich) uostas

Registracija į 09.00 val. reisą transporto priemonėms ir pėstiems keleiviams prasideda 07.45 val., o baigiasi 08.15 val. 

Registracija į 23.00 val. reisą transporto priemonėms ir pėstiems keleiviams prasideda 20.30 val., o baigiasi 22.15 val. Nuo gegužės vidurio iki rugsėjo mėn. didelio užimtumo reisuose transporto priemonių registracija prasideda 19.30 val.

 

Kadangi keliaujate iš ne ES / Šengeno regiono šalies, taikomos kitos atvykimo taisyklės. Pasienio patikros gali užtrukti ilgiau, nes muitinė gali patikrinti Jūsų bagažą ir kelionės dokumentus.

 

Huk van Holando (Hoek van Holland) uostas

Registracija į 14.15 val. reisą (nuo pirmadienio iki šeštadienio) transporto priemonėms ir pėstiems keleiviams prasideda 12.30 val., o baigiasi 13.30 val. Nuo gegužės vidurio iki rugsėjo mėn. smarkiai užimtuose reisuose transporto priemonių registracija prasideda 11.30 val.

Registracija į 13.45 val. reisą (sekmadienį) transporto priemonėms ir pėstiems keleiviams prasideda 12.15 val., o baigiasi 13.00 val.

Registracija į 22.00 val. reisą transporto priemonėms ir pėstiems keleiviams prasideda 18.45 val., o baigiasi 21.15 val. Nuo gegužės vidurio iki rugsėjo mėn. didelio užimtumo reisuose transporto priemonių registracija prasideda 18.15 val.

 

Kadangi keliaujate į ne ES / Šengeno regiono šalį, taikomos kitos atvykimo taisyklės. Pasienio patikros gali užtrukti ilgiau, nes muitinė gali patikrinti Jūsų bagažą ir kelionės dokumentus.

 

Šerbūro (Cherbourg) uostas

Registracija transporto priemonėms baigiasi likus 60 min. iki išvykimo. Pėstieji keleiviai gali pasiimti savo bilietus trečiadieniais ir penktadieniais nuo 12.00 val., o sekmadieniais – nuo 10.00 val. Pėsčiųjų keleivių registracija baigiasi likus 60 min. iki išvykimo.

 

Geteborgo (Gothenburg) (į Daniją) ir Frederikshauno (Frederikshavn) uostai

Jeigu keliaujate su transporto priemone, registracija pradedama likus 60 min. iki išvykimo, o pėstiesiems keleiviams – likus 45 min. iki išvykimo. Registracija baigiasi likus 30 min. iki numatyto išvykimo laiko. 

 

Geteborgo uostas (į Kylį)

Registracija prasideda nuo 17.00 val. (nuo pirmadienio iki penktadienio) ir nuo 16.00 val. (šeštadienį ir sekmadienį) ir baigiasi: pėstiesiems keleiviams – likus 30 min. iki numatyto išvykimo laiko, o keliaujant su transporto priemone – likus 60 min. iki numatyto išvykimo laiko. 

 

Kylio (Kiel) uostas

Nuo 2022 m. birželio 17 d. iki rugpjūčio 21 d. transporto priemonių ir keleivių registracija prasideda kiekvieną dieną nuo 14.00 val. ir baigiasi likus 30 min. iki numatyto išvykimo laiko. Įlaipinimas pradedamas 15.00 val.

 

Kitu laiku transporto priemonių ir pėsčiųjų keleivių registracija nuo pirmadienio iki penktadienio prasideda nuo 16.00 val., o šeštadienį ir sekmadienį – 15.00 val., ir baigiasi likus 30 min. iki numatyto išvykimo laiko. Įlaipinimas nuo pirmadienio iki penktadienio pradedamas 17.00 val., o šeštadienį ir sekmadienį – 16.00 val.

 

Švedijos kruizo keleiviai gali įlipti į laivą per trapą nuo 13.15 val.

 

Halmstado (Halmstad) ir Grenos (Grenaa) uostai

Iš Halmstado uosto keliaujantys pėstieji keleiviai: registracija pradedama likus 75 min. iki išvykimo ir baigiasi likus 60 min. iki numatyto išvykimo laiko Halmstado centrinėje stotyje (PASTABA. Ne „Rejsecentrum“), tada „Stena Line“ maršrutinis autobusas išvyks iš centrinės stoties į uostą. Autobusui išvykus iš stoties, daugiau pakeliui sustojimų nėra numatyta. 

Iš Grenos (Grenaa) uosto pėsčiomis keliaujančių keleivių registracija prasideda likus 45 min. iki išvykimo ir baigiasi likus 30 min. iki numatyto išvykimo laiko.

Keleivių, keliaujančių transporto priemonėmis iš Halmstado arba Grenos uostų, registracija prasideda likus 60 min. ir baigiasi likus 30 min. iki numatyto išvykimo laiko.  

 

Rostoko uostas

Transporto priemonių registracija į šiuos reisus baigiasi likus 60 min. iki numatyto išvykimo laiko.

Pėstieji keleiviai turi pasiimti savo bilietus iš krovinių punkto likus ne mažiau kaip 45 min. iki išvykimo (krovinių punktas nuo pirmadienio iki šeštadienio dirba nuo 05.30 val. iki 22.45 val., o sekmadienį – nuo 08.15 val. iki 22.15 val.). Pėsčiųjų keleivių registracija baigiasi likus 30 min. iki numatyto išvykimo laiko. Pervežimo autobusas išvyksta 30 min. iki išplaukimo; po to transporto į laivą nebebus.

 

Treleborgo (Trelleborg) uostas

Registracija į šiuos reisus baigiasi likus 60 min. iki numatyto išvykimo laiko.

 

Karlskrunos (Karlskrona) ir Gdynės (Gdynia) uostai

Registracija baigiasi likus 60 min. iki numatyto išvykimo laiko. Didesnės nei 20 žmonių grupės turi užsiregistruoti likus bent 90 min. iki išvykimo. 

Keleiviai, prieš atvykdami į uostą, privalo susipažinti su pasų ir vizų taisyklėmis.  „Stena Line“ neatsako, jei keleivis negali gauti ir pateikti atitinkamų leidimų, būtinų kertant bet kokią šalies sieną. Daugiau informacijos pateikta adresu www.msz.gov.pl 

 

Travemiundės (Travemünde), Liepojos, Nineshamno (Nynäshamn), Hanko ir Ventspilio uostai

Registracija baigiama likus 90 min. iki numatyto išvykimo laiko.

Contact frequently asked question icon

Susiję klausimai