Kaip pėstiesiems keleiviams patekti į keltą?

Priklausomai nuo uosto, pėstieji į keltą patenka maršrutiniu autobusu arba pėsčiųjų taku.

 

Holihedo, Dublino, Liverpulio, Belfasto (VT2 į Liverpulį) ir Šerbūro uostuose:

pėstieji iš keleivių terminalo į keltą patenka maršrutiniu autobusu.

 

Cairnryan, Belfasto (VT4 į Cairnryan), Rosslare ir Fišgardo uostai:

pėstieji į keltą patenka pėsčiųjų taku. Tai 200 m atstumas, kuris kai kuriems keleiviams gali būti nepriimtinas. Jei jums reikia pagalbos, apie tai informuokite registracijos (check-in) metu ir mes pasirūpinsime, kad keltą pasiektumėte Jums priimtinu būdu. Svarbu, kad į registraciją atvyktumėte bent 30 minučių iki išvykimo, kad spėtume Jumis pasirūpinti. Belfasto (VT4) ir Kenrajeno uostuose važiuoja maršrutiniai autobusai, kurie iš keleivinio terminalo veža tiesiai į keltą. Rosslare ir Fišgardo uostose, kaip alternatyva, taip pat teikiama ši paslauga.

 

Harvičo uostas:

pėstieji iš keleivių terminalo į keltą patenka dengtu pėsčiųjų taku. Tai 300 m atstumas, kuris kai kuriems keleiviams gali būti nepriimtinas. Jei jums reikia pagalbos, apie tai informuokite registracijos metu ir mes pasirūpinsime, kad keltą pasiektumėte Jums priimtinu būdu.

 

Huk van Holando uostas:

pėstieji iš keleivių terminalo į keltą patenka dengtu pėsčiųjų taku. Tai 700 m atstumas su eskalatoriais, kuris kai kuriems keleiviams gali būti nepriimtinas. Jei Jums reikia pagalbos, apie tai informuokite registracijos (check-in) metu ir mes pasirūpinsime, kad keltą pasiektumėte Jums priimtinu būdu.

 

Karlskrunos ir Gdynės uostai:

Dėl statybos ir modernizavimo darbų, pėstieji ir dviratininkai tarp Karlskrunos ir Gdynės terminalų bus vežami autobusais. Išlaipinimas iš kelto gali užtrukti iki 1 valandos. Atsiprašome už galimus nepatogumus.