Kaip pėstiesiems keleiviams patekti į keltą?

Priklausomai nuo uosto, pėstieji į keltą patenka maršrutiniu autobusu arba pėsčiųjų taku.

 

Holihedo, Dublino, Liverpulio, Belfasto (VT2 į Liverpulį) ir Šerbūro uostuose:

pėstieji iš keleivių terminalo į keltą patenka maršrutiniu autobusu.

 

Cairnryan, Belfasto (VT4 į Cairnryan), Rosslare ir Fišgardo uostai:

pėstieji į keltą patenka pėsčiųjų taku. Tai 200 m atstumas, kuris kai kuriems keleiviams gali būti nepriimtinas. Jei jums reikia pagalbos, apie tai informuokite registracijos (check-in) metu ir mes pasirūpinsime, kad keltą pasiektumėte Jums priimtinu būdu. Svarbu, kad į registraciją atvyktumėte bent 30 minučių iki išvykimo, kad spėtume Jumis pasirūpinti. Belfasto (VT4) ir Kenrajeno uostuose važiuoja maršrutiniai autobusai, kurie iš keleivinio terminalo veža tiesiai į keltą. Rosslare ir Fišgardo uostose, kaip alternatyva, taip pat teikiama ši paslauga.

 

Harvičo uostas:

pėstieji iš keleivių terminalo į keltą patenka dengtu pėsčiųjų taku. Tai 300 m atstumas, kuris kai kuriems keleiviams gali būti nepriimtinas. Jei jums reikia pagalbos, apie tai informuokite registracijos metu ir mes pasirūpinsime, kad keltą pasiektumėte Jums priimtinu būdu.

 

Huk van Holando uostas:

pėstieji iš keleivių terminalo į keltą patenka dengtu pėsčiųjų taku. Tai 700 m atstumas su eskalatoriais, kuris kai kuriems keleiviams gali būti nepriimtinas. Jei Jums reikia pagalbos, apie tai informuokite registracijos (check-in) metu ir mes pasirūpinsime, kad keltą pasiektumėte Jums priimtinu būdu.

 

Karlskrunos uostas:

kelto „Stena Estelle“ pėstieji keleiviai į keltą ir iš jo pervežami autobusu, tad nepamirškite tinkamai pasirūpinti savo bagažu. Dėmesio! Pėsčiųjų keleivių išlaipinimas iš kelto „Stena Estelle“ gali užtrukti iki vienos valandos. Visuose kituose keltuose pėstieji keleiviai į keltą įlipa ir iš jo išlipa per keleivių trapą.

 

Gdynia uostas:

pėstieji keleiviai į keltą įlipa ir iš jo išlipa per keleivių trapą.