Atkreipkite dėmesį

Susipažinkite su aktualia informacija prieš kelionę - naujausios rekomendacijos ir patarimai keliaujant.

Kokius asmens tapatybės dokumentus privalote turėti keliaudami?

Priklausomai nuo šalies ir jūsų pilietybės, jums reikės su savimi turėti tam tikrą asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Jūs privalote pasirūpinti, kad turėtumėte visus dokumentus, kaip to reikalauja imigracijos, muitinės, sveikatos ir kiti susiję teisės aktai. Nepateikę reikiamų dokumentų galite patirti administracinę nuobaudą.

 

KELIONĖS DOKUMENTAI KELIAUJANTIEMS TARP DIDŽIOSIOS BRITANIJOS IR AIRIJOS

 

Didžiosios Britanijos ar Airijos piliečiams, keliaujantiems tarp Didžiosios Britanijos ir Airijos, pasas nėra privalomas, tačiau patartina su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Įprastai pakanka galiojančio paso, vairuotojo pažymėjimo su nuotrauka, tarptautinio studento pažymėjimo, asmens tapatybės kortelės su nuotrauka, sveikatos / socialinio draudimo kortelės su nuotrauka, kelionių autobusu / traukiniu paso su nuotrauka arba ES piliečio tapatybės kortelės. Vaikams (17 metų ir jaunesniems, neturintiems asmens tapatybę patvirtinančio dokumento su nuotrauka), pakanka turėti gimimo liudijimą.

 

KELIONĖS DOKUMENTAI KELIAUJANTIEMS TARP PRANCŪZIJOS IR NYDERLANDŲ

 

Didžiosios Britanijos piliečiai, keliaujantys į žemyninę Europos dalį ar iš jos, privalo su savimi turėti galiojantį pasą. Nepamirškite, kad pase nurodytas vardas ir pavardė turi sutapti su rezervacijoje nurodytu vardu ir pavarde, priešingu atveju keliauti negalėsite, o jūsų draudimas gali tapti negaliojančiu. 

Visi keleiviai (įskaitant vaikus ir kūdikius) vykstantys į žemyninę Europos dalį ar iš jos, privalo su savimi turėti bent iki grįžimo datos galiojantį pasą. Mes pasiliekame teisę patikrinti ir užregistruoti tokių dokumentų duomenis. Taip pat, jei pateikti dokumentai neatitiks kokių nors reikalavimų, galime neįleisti jūsų į keltą. Tokiu atveju jūs privalėsite atlyginti visas dėl jūsų dokumentų nepakankamumo mūsų patirtas sulaikymo, baudų skyrimo, repatriacijos, išsiuntimo ar kitas susijusias išlaidas.

Svarbu, kad jūsų pasas būtų greitai pasiekiamas, kad būtų galima jį greitai patikrinti registracijos metu, jums lipant į laivą ar išlipant iš jo ir įvažiuojant į šalį.

 

ES piliečiai, turintys oficialiai pripažintą Europos asmens tapatybės kortelę, keliaudami į Prancūziją ar iš jos gali naudotis ja arba galiojančiu pasu su MRZ kodu. Kai kuriais atvejais gali prireikti vizos. Nepamirškite, kad pase / ES asmens tapatybės kortelėje nurodytas vardas ir pavardė turi sutapti su jūsų rezervacijoje nurodytu vardu ir pavarde, kitaip jums gali būti draudžiama keliauti, o jūsų draudimas gali tapti negaliojančiu. 

Visiems keleiviams (įskaitant vaikus ir kūdikius) vykstantiems į Prancūziją ar iš jos, privaloma pateikti pasą arba ES asmens tapatybės kortelę, galiojančius bent iki grįžimo dienos.

 

Reikalavimų atitinkančių dokumentų neturintys asmenys dėl paso ir vizos reikalavimų turi kreiptis į atitinkamos šalies ambasadą.

 

KELIONĖS DOKUMENTAI KELIAUJANTIEMS TARP ŠVEDIJOS IR DANIJOS

 

Asmenys vykstantys iš ES / EEE privalo su savimi turėti galiojantį pasą arba ES tapatybės kortelę su MRZ kodu ir (arba) lustu. Šiaurės šalių piliečiai taip pat gali naudotis jų šalyse išduotu vairuotojo pažymėjimu.

 

Ne ES / EEE piliečiams privaloma turėti galiojantį pasą su MRZ kodu. 

 

Šis reikalavimas taikomas visiems asmenims, tačiau vaikams iki 16 metų, keliaujantiems su vienu arba abiem tėvais, taikoma išimtis – užtenka tėvų asmens tapatybės dokumentų.

 

Dėmesio!

  • Vykstant su „Stena Line“ asmens tapatybės patvirtinimo tikslu Norvegijos banko kortelių naudoti negalima.
  • Vykstant su „Stena Line“ asmens tapatybės patvirtinimo tikslu elektroninių vairuotojo pažymėjimų naudoti negalima.

 

KELIONĖS DOKUMENTAI KELIAUJANTIEMS TARP ŠVEDIJOS, VOKIETIJOS, LENKIJOS IR LATVIJOS

 

Keliaujant „Stena Line“ maršrutais tarp Vokietijos ir Švedijos, Lenkijos ir Švedijos, Latvijos ir Švedijos, bei Vokietijos ir Latvijos, galima naudoti galiojantį pasą arba ES tapatybės kortelę su MRZ kodu ir (arba) lustu. Tai galioja visiems keleiviams, įskaitant vaikus. 

Pasą arba asmens tapatybės kortelę būtina pateikti registracijos metu. Jei galiojančio paso arba tapatybės kortelės neturite, keliauti negalėsite. 

 

TRANSPORTO PRIEMONIŲ KELIONĖS DOKUMENTAI KELIAUJANTIEMS TARP ŠVEDIJOS, LENKIJOS IR LATVIJOS

 

Vykstantiems su transporto priemone registracijos metu būtina pateikti galiojantį transporto priemonės techninį pasą (originalą). Jeigu vykstate su priekaba, taip pat būtina pateikti jos techninį pasą (originalą).

 

Čia pateiktos taisyklės yra bendrosios „Stena Line“ taisyklės, taikomos keliaujantiems mūsų keltais.

Contact frequently asked question icon

Susiję klausimai