Kiek bagažo galiu pasiimti su savimi?

Keliaujantiems ir bagažą vežantiems automobiliu - bagažas neribojamas.

 

Be automobilio keliaujantiems į Švediją, Daniją, Vokietiją, Latviją ir Lenkiją bagažas taip pat nėra ribojamas, tačiau keleiviai privalo patys pasirūpinti savo bagažu.  

 

Pėsčiųjų keleivių į Prancūziją, Airiją ir Jungtinę Karalystę iš Airijos bagažui netaikomi jokie apribojimai, tačiau rankinis bagažas turi būti ne didesnis kaip 60 cm x 50 cm x 40 cm ir jūs turite turėti galimybę jį vežtis patys.  Jeigu ketinate vežtis didesnį bagažą, prieš įlaipinimą privalote jį užregistruoti.  Kelionės metu Jūsų bagažas bus saugomas bagažo skyriuje. Atsiimti jį galėsite atvykę į terminalą. Kelionės metu pasinaudoti bagažu negalėsite, todėl prieš registruodami bagažą pasiimkite su savimi visus būtinus daiktus.

 

Jei keliaujate pėsčiomis arba naudojatės „Rail & Sail“ paslauga maršrutu Harvičas–Huk van Holandas, be rankinio bagažo galite su savimi turėti du bagažo vienetus po 20 kg.

 

Keleiviai, vykstantys į vienos dienos kelionę Airijos arba Šiaurės jūros maršrutais, gali vežtis vieną nedidelį rankinį bagažą. Už bet kokį papildomą bagažą taikomas mokestis mūsų nuožiūra

 

Kelionėms tarp JK ir ES taikomos draudžiamų daiktų gabenimo taisyklės, su kuriomis prieš kelionę būtinai susipažinkite.

Draudžiamų daiktų sąrašas keliaujantiems iš JK į ES.

Draudžiamų daiktų sąrašas keliaujantiems iš ES į JK.