Ar keltu leidžiama keliauti nėščiosioms?

Nėščiosioms leidžiama keliauti visais mūsų maršrutais, išskyrus Rosleras–Šerbūras ir Haridžas–Hukvan Holandas (žr. toliau). Tačiau visi keleiviai patys atsako už savo būklę ir sprendimą keliauti keltu.

 

Kelionės draudimo sąlygos nėščiosioms gali skirtis, todėl rekomenduojame susisiekti su draudimo bendrove ar agentu ir pasitikslinti draudimo sąlygas.

 

Tam tikromis aplinkybėmis, nepriklausomai nuo nėštumo stadijos, mes pasiliekame teisę neįleisti nėščiosios į keltą arba galime pareikalauti pateikti medicininę pažymą.

 

Reisuose Rosleras–Šerbūras iki 28-ių savaičių nėščios moterys gali keliauti be apribojimų. Nuo 28-ių iki 31-os savaitės nėštumo moterys privalo turėti gydytojo leidimą keliauti. Nuo 32-ių savaičių nėštumo moterims keliauti šiuo reisu draudžiama.

 

Reisuose Haridžas–Hukvan Holandas gali keliauti tik iki 36-ių savaičių nėščios moterys. Jei laukiatės daugiau kaip vieno kūdikio, keliauti galėsite tik iki 34-os nėštumo savaitės. Prieš kelionę būtinai pasikonsultuokite su savo gydytoju ir pasirūpinkite kelionės draudimu.