Atkreipkite dėmesį

Susipažinkite su aktualia informacija prieš kelionę - naujausios rekomendacijos ir patarimai keliaujant.

Ar galiu keliauti, jei esu nėščia?

Nėščioms moterims nėštumo metu draudžiama keliauti buriuojant, išskyrus „Roslare“ – Cherbourg ir Harwich – Hook of Olandiją (žr. toliau). Tačiau keleiviai turėtų žinoti, kad jie privalo užtikrinti, kad būtų tinkami keliauti.

 

Kelionės draudimas gali būti keičiamas, todėl visi keliaujantys keleiviai turi susisiekti su savo draudimo bendrove ir paaiškinti savo draudimą.

 

Tam tikromis aplinkybėmis mes pasiliekame teisę neleisti Jums patekti į mūsų keltus arba reikalauti medicininės pažymos, nepriklausomai nuo Jūsų nėštumo stadijos.

 

Kelionėms „Roslare“ maršrute „Cherbourg“ nėščios moterys gali keliauti be apribojimų. Kai nėštumas trunka 28–31 savaites, būtina gauti gydytojo pažymėjimą, patvirtinantį, kad tinkate keliauti. Šiame maršrute nuo 32 savaičių ir ilgiau keliauti draudžiama.

 

Keliaujant „Harmwich“ maršrutu su kabliu prie Olandijos maršruto, nėščios moterys gali keliauti tik 36 savaičių nėštumo laikotarpiu. Jei tikitės daugiau nei vieno kūdikio, Jums leidžiama keliauti tik iki 34 nėštumo savaičių. Prieš keliaujant reikia pasitarti su BPG ir gauti kelionės draudimą.

Contact frequently asked question icon

Susiję klausimai