Ką darote su pamestais / rastais keleivių daiktais?

Visus keleivių pamestus ir kelte rastus daiktus išsiunčiame į mūsų radybų biurus, kuriuose daiktus galite atsiimti. Rastus daiktus laikome 3 mėnesius, o paskui juos sunaikiname (reisuose į Švediją ir iš jos rastus daiktus po 1–3 savaičių perduodame vietos policijai). 

 

Siekdami užtikrinti higieną, rastų daiktų, išskyrus didelės vertės turtą, pvz., nešiojamąjį kompiuterį, nesaugome. Tai taikoma drabužiams, aksesuarams, akiniams, telefonams ir pan. Jei palikote didelės vertės turtą, susisiekite su mumis. Airijoje ir JK užpildykite Klientų aptarnavimo formą, kurią rasite skiltyje „Susisiekite su mumis“, ir nurodykite, kad pametėte savo turtą. Danijoje užpildykite formą „Pamesti daiktai“, kurią rasite puslapyje „Susisiekite su mumis“. Jeigu kelionės metu buvote užsakę kajutę, pildydami formą nurodykite jos numerį. 

 

Dėmesio! „Stena Line“ nėra atsakinga už pamestą ar pavogtą asmeninę nuosavybę. Visiems keleiviams rekomenduojame kelionės metu nepalikti savo daiktų be priežiūros, o brangius daiktus laikyti užrakintus automobiliuose.