Ką darote su pamestais / rastais keleivių daiktais?

Visi asmeniniai daiktai, rasti mūsų laivuose arba uostuose, yra siunčiami į mūsų būstines. Daiktai rasti laivuose, kursuojančiuose po Airijos jūrą, yra laikomi 30 dienų iki juos sunaikinant, Harvičo ir Huk van Holando maršrutu – iki 3 mėnesių. Keliaujant į/iš Švedijos, pamesti daiktai yra atiduodami vietinei policijai po 1-3 savaičių.

 

Siekdami užtikrinti higieną, rastų daiktų, išskyrus didelės vertės turtą, pvz., nešiojamąjį kompiuterį, nesaugome. Tai taikoma drabužiams, aksesuarams, akiniams, telefonams ir pan. Jei palikote didelės vertės turtą, susisiekite su mumis. Švedijoje, LenkijojeAirijoje ir JK užpildykite Klientų aptarnavimo formą, kurią rasite skiltyje „Susisiekite su mumis“, ir nurodykite, kad pametėte savo turtą. Danijoje užpildykite formą „Pamesti daiktai“, kurią rasite puslapyje „Susisiekite su mumis“. Jeigu kelionės metu buvote užsakę kajutę, pildydami formą nurodykite jos numerį. 

 

Dėmesio! „Stena Line“ nėra atsakinga už pamestą ar pavogtą asmeninę nuosavybę. Visiems keleiviams rekomenduojame kelionės metu nepalikti savo daiktų be priežiūros, o brangius daiktus laikyti užrakintus automobiliuose.