Ar prarasite turtą?

Visas asmeninis turtas, randamas mūsų laivuose arba uostuose, siunčiamas į mūsų prarasto turto biurus, kad juos būtų galima pasiimti. Sistemoje rasti daiktai iki sunaikinimo laikomi 3 mėnesius (dėl kelionės į Švediją ir iš jos prarasti daiktai po 1–3 savaičių perduodami vietos policijai). Tačiau apribojimų dėl koronaviruso laikotarpiui mes laikinai sustabdome savo įprastą prarasto turto procesą dėl galimo kryžminio užteršimo tvarkant asmeninį turtą. 

 

Higienos sumetimais lėktuve paliktų daiktų nebus, nebent jie būtų didelės vertės, pvz., nešiojamieji kompiuteriai. Tai taikoma drabužiams, akiniams ir telefonams, tačiau tuo neapsiribojama. Didelės vertės prekėms užpildykite mūsų Klientų aptarnavimo formą ir pasirinkite „Pamesta nuosavybė“ kaip užklausos pobūdį. Jeigu užsakėte saloną, pildydami formą nurodykite salono numerį. 

 

Atkreipkite dėmesį: „Stena Line“ negali būti laikoma atsakinga už turto praradimą ar vagystę. Visiems keleiviams patariama laikyti vertingus daiktus saugiai užrakintus savo transporto priemonėje ir niekada nepalikti savo daiktų be priežiūros keliaujant.