Kokiais būdais ir valiutomis galima atsiskaityti keltuose?

Beveik visuose keltuose, kursuojančiuose tarp Jungtinės Karalystės, Airijos ir Nyderlandų, galima atsiskaityti eurais ir vietine valiuta, pavyzdžiui, svarais (prieš kelionę pasitikslinkite maršrutą ir šalies valiutą). Atsiskaityti galima grynaisiais pinigais bei kredito ir debeto kortelėmis. Kainos keltuose „Stena Britannica“ ir „Stena Hollandica“ nurodytos eurais, tačiau atsiskaityti galima ir svarais.  Keltuose vykstančiuose į Didžiąją Britaniją ir iš jos kainos nurodytos svarais, tačiau atsiskaityti galima ir eurais bei kredito ar debeto kortelėmis.

 

Keltuose, kursuojančiuose tarp Danijos ir Švedijos, Vokietijos ir Latvijos, Vokietijos ir Švedijos bei Švedijos ir Latvijos, grynieji pinigai nepriimami. Tai reiškia, kad pirkinius kelte galite apmokėti tik kredito arba debeto kortelėmis. Grynieji pinigai priimami tik kazino ir lošimo automatuose (kur tokios paslaugos teikiamos).

 

Mūsų keltai be grynųjų pinigų: „Stena Danica“ ir „Stena Jutlandica“ (Frederikshaunas–Geteborgas), „Stena Nautica“ (Grenas–Halmstadas), „Stena Livia“ ir „Stena Flavia“ (Travemiundė–Liepoja), „Stena Baltica“ ir „Stena Scandica“ (Nineshamnas–Ventspilis), „Stena Germanica“ ir „Stena Scandinavica“ (Kylis–Geteborgas), „Mecklenburg-Vorpommern“ ir „Skåne“ (Rostokas–Treleborgas) ir „Stena Vision“ (Rosleras–Šerbūras).

 

Keltai tarp Lenkijos ir Švedijos (Karlskrūna – Gdynė)

Keltuose „Stena Spirit“, „Stena Ebba“ ir „Stena Estelle“ galite atsiskaityti grynaisiais šiomis valiutomis:

- Zlotais (PLN)

- Švedijos kronomis (SEK)

- Eurais (EUR)

- Norvegijos kronomis (NOK)

Taip pat galite atsiskaityti debetinėmis ir kreditinėmis kortelėmis arba naudodami išmaniąją piniginę, kaip kad „Apple Pay“ arba „Google Pay“.