Atkreipkite dėmesį

Susipažinkite su aktualia informacija prieš kelionę - naujausios rekomendacijos ir patarimai keliaujant.

Kokius mokėjimo būdus ir valiutas galima naudoti lėktuve?

Beveik visuose keltuose, plaukiančiuose tarp Jungtinės Karalystės, Airijos ir Olandijos, galima atsiskaityti eurais ir vietine valiuta, pavyzdžiui, svarais (prieš kelionę pasitikslinkite maršrutą ir šalies valiutą). Atsiskaityti galima grynaisiais pinigais, kredito ir debeto kortelėmis su „Maestro“ logotipu. Kainos keltuose „Stena Britannica“ ir „Hollandica“ nurodomos eurais, tačiau atsiskaityti galima ir svarais.  Mūsų maršrutais į Didžiąją Britaniją ir iš jos kainos pateikiamos svarais, tačiau atsiskaityti galima ir eurais (arba kredito / debeto kortele).

 

Laivai maršrutais tarp „Fishguard“ – „Roslare“, „Cherbourg“ – „Roslare“, Danija – Švedija, Vokietija – Latvija, Vokietija – Švedija, Švedija – Latvija ir Lenkija – Švedija yra grynieji pinigai . Tai reiškia, kad už pirkinius lėktuve galite sumokėti tik kredito kortele arba debeto kortele su „Maestro“ logotipu. Pinigai priimami tik kazino ir angų tipo įrenginiuose (kur tokios paslaugos teikiamos).

 

Mūsų be grynųjų laivai:  Stena Europe (Fishguard – Rosslare), Stena Horizon (Cherbourg – Rosslare), Stena Danica, Stena Jutlandica ir Stena Vinga (Frederikshavn - Gothenburg), Stena Nautica (Grenna – Halnastad), Stenanica ir Urd Lievenänica (Sard - Rovenhend -)

Contact frequently asked question icon

Susiję klausimai