Sėskite į keltą ir atraskite Šiaurės Airiją

Leiskitės į nuotykius Šiaurės Airijoje!

 

Nesvarbu, ar keliauti mėgstate greitesniu, ar lėtesniu tempu, keliaukite į Šiaurės Airiją ir tikrai rasite, ką nuveikti.

 

Kelionė jūra į Belfastą yra tikrai nepamirštama. Mėgaukitės didingu „Harland and Wolff“ keliamųjų kranų, kurie dar žinomi Samsono ir Galijoto vardais, vaizdu – būtent čia buvo pastatytas garsusis laivas „Titanikas“. Šiek tiek toliau įsikūręs legendinis „Titanic Belfast“, kuriam Pasaulio kelionių apdovanojimuose įteiktas svarbiausio pasaulio turistų traukos centro apdovanojimas. Įžengę į šį interaktyvų muziejų susipažinsite su užburiančia laivo istorija.

 

Belfaste gausu pačių įvairiausių veiklų: nuo puikaus maisto ir viešbučių iki nuostabių parduotuvių. Apsilankykite gyvybės kupiname Katedros rajone (Cathedral Quarter) ir nusifotografuokite po spalvotais skėčiais šalia baro „Duke of York“ arba prisėskite garsiausioje Belfasto aludėje „Crown Liquor Saloon“, kuri pripažinta „National Trust“ objektu.

 

Įsigykite meno dirbinių ir rankdarbių šv. Jurgio turguje, kuriame taip pat galėsite paragauti gardžių vietinių maisto produktų. Čia galėsite ir papusryčiauti ar papietauti!

 

Populiaraus HBO serialo Sostų karai gerbėjams tiesiog privaloma automobiliu pakeliauti po Šiaurės Airiją ir aplankyti vietas, kuriose filmuotas šis serialas. Pamatykite Tamsiųjų gyvatvorių kelią („The Dark Hedges“) arba pilį „Castle Ward“, kuri seriale buvo Vinterfelas – Starkų šeimos namai. Prisijunkite prie neseniai atidaryto Sostų karų studijos turo Banbridže ir pamatykite kostiumus, pirmuosius eskizus ir įvairias serialo dekoracijas. Be to, suvenyrų parduotuvėje galėsite įsigyti puikių atminimo dovanėlių.

 

Causeway Coast – puiki vieta nuotykiams. Stabtelėkite prie „Giant’s Causeway“ ir pamatykite visame pasaulyje žinomus šešiabriaunius akmenis arba, jei jaučiatės ypač drąsiai, galbūt norėsite pereiti tiltu „Carrick-A-Rede Rope Bridge“? Šis tiltas kybo 100 pėdų virš vandens tarp uolų – tai tikrai jaudinantis potyris!

 

Jei mėgstate žaisti golfą, galbūt norėsite išbandyti iššūkių kupinus „Royal Portrush Golf Club“ golfo aikštynus „Dunluce and Links“, kur 2019 m. organizuotas atvirasis čempionatas (vėl ketinama organizuoti 2025-aisiais). Kitas golfo klubas, kurį verta aplankyti, yra „Royal County Down Golf Course“, kuriame 2015 m. vyko Airijos atvirasis čempionatas.

 

Jei mėgstate laiką leisti gamtoje, tuomet tiesiog privalote aplankyti Morno kalnus ir įkopti į aukščiausią viršūnę Šiaurės Airijoje – Slieve Donard, nuo kurios atsiveria Dublino ir Meno salos vaizdai. Čia gausu miškų parkų, kuriuos galima tyrinėti tiek pėsčiomis, tiek dviračiu – galėsite pasistatyti palapinę ir mėgautis nuostabiausia gamta.

 

Kitas miestas, kurį verta aplankyti, yra paveldo ir kultūros gausus Deris (Londonderis). Įženkite į Bokšto muziejų ir sužinokite daugiau apie miesto istoriją bei pasigrožėkite kvapą gniaužiančiais panoraminiais Foilo upės vaizdais. Nuo 1890 m. miesto širdis yra jo rotušė (Guildhall) – čia galite apžiūrėti pagrindinę salę ir puikius vitražinius langus.

 

Pakeliui į Derį (Londonderį) aplankykite stulbinančius Nobelio premijos laureato Seamus Heaney namus ir nepamirškite nusifotografuoti prie Derry Girl’s piešinio ant sienos!

 

Kokiu būdu bekeliautumėte – būtinai apsilankykite Šiaurės Airijoje, kur praleisite nuostabias atostogas su begale įspūdžių ir gerų prisiminimų. 

 

Leiskitės į nuotykius Šiaurės Airijoje!

 

Nesvarbu, ar keliauti mėgstate greitesniu, ar lėtesniu tempu, keliaukite į Šiaurės Airiją ir tikrai rasite, ką nuveikti.

 

Kelionė jūra į Belfastą yra tikrai nepamirštama. Mėgaukitės didingu „Harland and Wolff“ keliamųjų kranų, kurie dar...

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Keliaukite tiesiai į Belfastą

Mėgaukitės kelione į Šiaurės Airiją

Nuo 165.00€, į vieną pusę, automobilis ir vairuotojas

Uostai

Map showing the routes to and from Ireland
Map showing the routes to and from Ireland

Belfasto uostas (VT4) yra patogioje vietoje, netoli greitkelių tinklo, prie M2 greitkelio 1 sankryžos, iš kurios lengva pasiekti Belfasto centrą ir kitus Airijos miestus.

Belfasto uostas (VT2) yra patogioje vietoje, netoli greitkelių tinklo, prie M2 greitkelio 1 sankryžos (Fort Viljamo žiedinės sankryžos), tad iš jo lengva pasiekti visas Airijos vietoves.

Pasirinkti kelionės tikslai

Keliaukite tiesiai į Belfastą

Mėgaukitės kelione į Šiaurės Airiją

Nuo 165.00€, į vieną pusę, automobilis ir vairuotojas

Klientų aptarnavimo skyrius

Turite klausimų arba reikia su Jūsų rezervacija susijusios pagalbos? Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru arba raskite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus mūsų DUK skiltyje.