Bretanė

Mėgstate keliauti, norite pasimėgauti nuostabiu maistu, arba paprasčiausiai pailsėti? Tuomet užsisakykite kelionę į Bretanę ir patirkite neįtikėtinus įspūdžius!

 

Bretanė, kitaip vadinama Mažąja Britanija, yra puiki ir verta dėmesio Vakarų Prancūzijos vieta, ją verta aplankyti bet kuriuo metų laiku. Bretanės pakrantė, kurios vienoje pusėje yra Lamanšo sąsiauris, o kitoje – Atlanto vandenynas, yra ilgiausia Prancūzijoje, todėl turėsite galimybę pasivaikščioti, paplaukioti laivu arba irklente.  

 

Bretanės pakrantė turi daugiausiai švyturių pasaulyje ir šiuos jūros sargus gali aplankyti kiekvienas. Norint pasiekti Plugerno švyturio Île Vierge viršūnę, reikia įveikti 365 laiptelius. O jais užlipti tikrai verta, nes tai yra aukščiausias statybinio akmens švyturys pasaulyje. 

 

Skirkite laiko gyvūnų stebėjimui, nes Bretanės pakrantėje gausu jūros žinduolių ir paukščių. Pasižvalgykite į delfinus, pamatykite pilkąjį ruonį, besiilsintį savo mėgstamoje pozicijoje, kuri vadinama „bananas“ (tuo pačiu metu laiko pakėlęs galvą ir uodegą), arba sustokite pasigrožėti žaviąja papūga, dėl ryškaus snapo dar vadinama „jūros papūga“. 

 

Nusipurtykite smėlį nuo kojų ir apsiaukite žygio batus, nes Bretanėje gausu pėsčiųjų takų. Jei mėgstate žygiuoti miškų takais, būtinai apsilankykite užburiančiame Broceliandės miške arba nuvykite iki Madžorės ežero regiono ir tyrinėkite gražiausius gamtos parkus.

 

Grįžkite į praeitį ir susipažinkite su įspūdinga Bretanės kultūra ir paveldu. Tyrinėkite šimtmečių senumo miestų gatves, viduramžių tvirtovėje dalyvaukite pabėgimų žaidime arba šokite iki aušros pagal bretoniškų dūdų melodiją. Bretanė – legendomis ir tradicijomis apipintas regionas, tereikia jas atrasti!

 

Pasimėgaukite Bretanės gurmaniškais virtuvės patiekalais ir paragaukite įvairiausių sausumos ir jūrų gėrybių. Išmėginkite šviežiąsias karališkąsias šukutes arba paskanaukite blynelių, pagardintų sūdyta karamele. Paragavę šių skanėstų, turėsite puikią progą pasinerti į kelionę ir patyrinėti apylinkes.

 

Kad ir koks būtų Jūsų gyvenimo tempas, Bretanėje yra visko: kvapą gniaužiančių pakrančių, gamtos ir gardaus maisto. Palikite visus rūpesčius ir vykite į Bretanę pailsėti.

Mėgstate keliauti, norite pasimėgauti nuostabiu maistu, arba paprasčiausiai pailsėti? Tuomet užsisakykite kelionę į Bretanę ir patirkite neįtikėtinus įspūdžius!

 

Bretanė, kitaip vadinama Mažąja Britanija, yra puiki ir verta dėmesio Vakarų Prancūzijos vieta, ją verta aplankyti bet kuriuo metų laiku...

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Plaukite tiesiai iš Roslero į Šerbūrą

Mėgaukitės kelione į Prancūziją

Nuo 249 € į vieną pusę, automobilis ir vairuotojas

Plaukite tiesiai iš Roslero į Šerbūrą

Mėgaukitės kelione į Prancūziją

Nuo 249 € į vieną pusę, automobilis ir vairuotojas

Atrasti daugiau kelionės krypčių

Klientų aptarnavimo skyrius

Turite klausimų arba reikia su Jūsų rezervacija susijusios pagalbos? Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru arba raskite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus mūsų DUK skiltyje.