UŽSISAKYTI BILIETĄ

Stena Line grupė

Stena Line yra vienas didžiausių keltų operatorių pasaulyje.

STENA LINE YRA VIENA IŠ DIDŽIAUSIŲ PASAULYJE KELTŲ TINKLŲ OPERATORIŲ.


Stena Line Group – yra tarptautinė krovinių ir keleivių pervežimo kompanija, didžiausio Europoje keltų linijų tinklo operatorė.

  • Kompanija valdo 19 keltų linijų Šiaurės Europos regione;
  • Tinklas jungia 8 šalis;
  • Maršrutais kursuoja 35 keltai;
  • Kompanijoje dirba 5700 darbuotojų;
  • 9080 milijonų švediškų kronų pelnas.

Stena Line Europoje valdo reikšmingą visų jūrų transporto sektorių rinkos dalį. Ši tvirta pozicija yra kompanijos inovacijų politikos, orientuotos į aptarnavimo kultūros ir paslaugos kokybės gerinimą bei strateginius kompanijos pirkimus, rezultatas.

Stenaus

VIZIJA

Stena Line – pirmaujanti ir patraukliausia laivybos kompanija pasaulyje ir siekia, kad klientai, nusprendę keliauti, poilsiauti, maloniai praleisti savaitgalį arba gabenti krovinius su Stena Line, patirtų kuo geriausius įspūdžius. Kompanijos tikslas ‒ ne tik nuolat gerinti aptarnavimo kokybę, bet diegti ir plėtoti naujus produktus ir paslaugas. Todėl kompanijos klientų skaičius nuolat auga.

INOVACIJOS

Pastaraisiais metais Stena Line veikla buvo strategiškai orientuota į naujoves, kurios padėjo priimti geresnius sprendimus, gerinti paslaugų kokybę. Kompanija laikosi tvirtos inovacijų politikos, kuri skatina aktyvų darbuotojų dalyvavimą kompanijos veikloje. Nuo 2006 metų darbas su inovacijomis buvo susistemintas, ir Stena Line darbuotojai pateikė apie 1 500 plėtros idėjų. Inovacijų skyrius remia darbuotojų motyvaciją palaikyti plėtrą, analizuodamas ir įgyvendindamas geriausius sumanymus.

VERSLO KONCEPCIJA

Stena Line verslo koncepcija yra parduoti patikimas ir kokybiškas jūrų transporto paslaugas ir su jomis susijusias uosto paslaugas, kad:

keleiviai laiku ir patogiai pasiektų savo kelionės tikslą ir patirtų įspūdžių, kurie pranoktų visus lūkesčius; transporto kompanijos saugiai galėtų gabenti krovinius į paskirties vietas patraukliausiomis kainomis.

Tai kompanijai ir jos darbuotojams sukuria stabilią aplinką.