UŽSISAKYTI BILIETĄ

TAISYKLĖS KELEIVIAMS

„Stena Line“ rūpinasi visų keleivių patogumu ir saugumu kelte, todėl visi keleiviai privalo laikytis kelto įgulos nurodymų bei kelte pateiktų saugos taisyklių ir instrukcijų. Kelto įgula atsako už kapitono įsakymų dėl viešosios tvarkos, saugos ir saugumo vykdymą.
1. Keleivis privalo turėti galiojantį įlaipinimo taloną ir paprašius parodyti asmens tapatybės dokumentą.
2. Pagal ES Direktyvą 725/2004 keleiviams gali būti atliktas saugos patikrinimas, atsisakius leisti atlikti saugos patikrinimą, asmuo gali būti pašalintas iš laivo ar uosto zonos.
3. Terminale ar kelte esantys girti, keliantys grėsmę viešajai tvarkai ar pažeidžiantys viešąją tvarką asmenys gali būti pašalinti iš uosto. Ši taisykle yra taikoma ir išvykimo, ir atvykimo uostuose.
4. Kelto įgula gali sulaikyti ir laikyti sulaikymo patalpose pažeidžiančius viešąją tvarką, nekontroliuojančius savo veiksmų, keliančius grėsmę ir neatsakingai besielgiančius asmenis.
5. Keleiviai privalo patys susisiekti su kompetentingomis įstaigomis ir sužinoti, kokie kelionės dokumentai yra būtini bei gauti minėtus dokumentus. Keleiviai atsako už
būtinų galiojančių kelionės dokumentų bei dokumentų, kurių įstatymų numatyta tvarka reikalaujama paskirties valstybėje, pateikimą.
6. Kelte galima vartoti tik kelto restoranuose įsigytą maistą ir alkoholį. Draudžiama įsinešti maistą ir gėrimus į kelto restoranus bei barus, išskyrus specialiosios dietos produktus ar kūdikių maistą.
7. Kelto įgulos nariai turi teisę konfiskuoti keleivių, kurie gali kelti grėsmę ar nepatogumus kitiems keleiviams, nešamą alkoholį.
8. Keltu leidžiama vežtis naminius gyvūnus, jei jie yra laikomi naminiams gyvūnams vežti pritaikytose kajutėse. Šunys turi būti laikomi už pavadėlio ir būti su antsnukiais.
Naminio gyvūno savininkas turi atlyginti visą dėl jo gyvūno elgesio padarytą žalą, įskaitant kitiems keleiviams padarytą žalą.
9. Kelionės metu keleiviai gali būti tik keleiviams skirtose vietose. Kelionės metu neleidžiama patekti į automobilių denį.
10. Griežtai draudžiama rūkyti kajutėse, viešose vietose ir automobilių denyje. Rūkyti leidžiama tik kelte esančiose rūkymui skirtose vietose ir išoriniuose deniuose.
Tai taikoma ir elektroninėms cigaretėms. Už rūkymą kabinose taikoma bauda. Draudžiama uždengti dūmų detektorius.
11. Kiekvienas keleivis atsako už kitų kelto keleivių patogumą. Kajutėse ramybės laikas prasideda 23 valandą. Paauglių grupės vadovas atsako už tai, kad grupė laikytųsi minėtų taisyklių.
12. „Stena Line“ neįsipareigoja kompensuoti keleiviams už prarastus pinigus, vertybinius popierius ir daiktus, jei jie nebuvo deponuoti saugomų daiktų seife keleivių registracijos skyriuje.
13. Negalima sugadinti ar išsinešti iš kajutės joje esančių daiktų (pagalvių, patalynės, kėdžių ir kitų daiktų, kurie yra laivybos įmonės nuosavybė). Apie vagystę visada pranešama policijai.
14. Griežtai draudžiama gadinti laivo saugumo įrangą. Apie tyčinį pavojaus signalą ar manipuliavimą avarine bei signalizacijos įranga visada pranešama policijai.
15. Keleiviai turi vadovautis vežimo sąlygomis, su kuriomis galima susipažinti terminaluose ir įmonės interneto svetainėje www.stenaline.com.
Remiantis Švedijos jūrų kodekso 15 skyriaus 7 paragrafu, Lenkijos jūrų kodekso 53 straipsnio 2 dalimi ir 68 straipsnio 1 dalimi, taip pat EB Reglamentu Nr. 725/2004, Tarptautinio laivų ir uosto.

 

1. Aptarnavimo mokestis 15,00 €, užsakant bilietą per skambučių centrą ar terminale (uoste) bei UAB “Stena Line” biure.

2. Aptarnavimo mokestis 2,50 € bus taikomas bilietams, kurie rezervuojami telefonu, terminale ar UAB “Stena Line” biure (kai pridedami papildomi žmonės, automobiliai, apgyvendinimas, maitinimas).
3 Aptarnavimo mokestis 40,00 € bus taikomas, “Economy” tarifo bilietuose keičiant  datą ir maršrutą (paslaugos mokestis lieka tas pats).
4. 3,00 € atšaukimo mokestis “Flexi” tarifo bilietams netaikomas Baltijos jūros maršrutuose.

 

AB „Stena Line Scandinavia“ Specialiosios gabenimo sąlygos Rytų Europos maršrutais 2014 m.

Kartu su šiomis Specialiosiomis sąlygomis taikomos ir Bendrosios sąlygos. Jei Bendrosios ir Specialiosios sąlygos nesutampa, laikomasi Specialiųjų vežimo Rytų Europos maršrutais sąlygų.

1 skyrius

Stena Line į Rytų Europos maršrutų keltus siūlo „Economy“ ir „Flexi“ bilietus, kurių užsakymo kaina skiriasi.

„Economy“ bilietas ‒ mažiausi mokesčiai

  • Mokėjimo terminai: Užsisakyk ir mokėk
  • Pakeitimų taisyklės: Jei užsakius „Economy“ bilietą keitimai leidžiami, taikomas papildomas mokestis. Be to, kartu su papildomu mokesčiu klientas sumoka ir bet kokį mokesčio arba kainos skirtumą.
  • Atšaukimų taisyklės: Jeigu užsakymas yra atšaukiamas, pinigai negrąžinami.

Flexi“ bilietas – lankstesnis pasirinkimas

  • Mokėjimo terminai: Užsisakyk ir mokėk
  • Pakeitimų taisyklės: Užsakius „Flexi“ bilietą keitimai leidžiami be jokio papildomo mokesčio, tačiau bet koks mokesčio ar papildomų paslaugų kainos skirtumas turi būti padengiamas.
  • Atšaukimo taisyklės: Jeigu užsakymas atšaukiamas likus daugiau nei 24 valandoms iki išvykimo, klientui grąžinami visi sumokėti pinigai, išskyrus 3 € atšaukimo mokestį. Klientui atšaukus užsakymą iki išvykimo likus nuo 24 iki 2 valandų, grąžinama pusė sumos, išskyrus 3 € atšaukimo mokestį. Jeigu užsakymas atšaukiamas likus mažiau nei 2 valandoms iki išvykimo, pinigai negrąžinami.
  • 3 EUR atšaukimo mokestis Flexi bilietams netaikomas Baltijos jūros maršrutuose.

Kainos visada perskaičiuojamos, kai užsakymas keičiamas, todėl bilieto kaina gali padidėti. Kiekvieno bilieto įsigijimas yra paremtas tam tikrų mokesčių grąžinimo taisyklėmis. Atsižvelgiant į tai, kaip buvo sumokėta už bilietą, pinigų grąžinimas atliekamas pavedimu į nurodytą banko sąskaitą arba grynaisiais pinigais Paslaugų centre arba Stena Line terminale.

Jei klientai į kelionės registraciją atvyksta keliamų reikalavimų neatitinkančiomis transporto priemonėmis, šios kreipiamos į krovinių skyrių. Jeigu praktiniais sumetimais nėra įmanoma jų registruoti kaip krovinių, jos apmokestinamos. Stena Line negali užtikrinti vietos pageidaujamame kelte, jei atliekami specialūs užsakymo pakeitimai. Jeigu keleivis specialaus užsakymo keitimo reikalauja, bet nesutinka transporto priemonės registruoti į krovinių skyrių, tai laikoma užsakymo atšaukimu, todėl taikomos kitos atšaukimo sąlygos.

Prašome atsiminti, kad remiantis minėtosiomis taisyklėmis pinigai grąžinami tik tada, jei užsakymas buvo atšauktas pagal taisykles. Jei užsakyti bilietai nepanaudojami, o jų užsakymas nebuvo atšauktas, teisė atgauti pinigus nesuteikiama.