Atkreipkite dėmesį

Susipažinkite su aktualia informacija prieš kelionę - naujausios rekomendacijos ir patarimai keliaujant.

Leiskitės į 36 val. minikruizą iš Švedijos į Vokietiją

Pasilepinkite atpalaiduojančiu minikruizu su daug erdvės ir gaiviu oru, pigesnėmis prekėmis kelte ir puikiu maistu. Mini kruizas iš Geteborgo į Kylį – tai dvi naktys jaukioje kelto kajutėje ir viena diena susipažinti su Kylio miestu bei garsiuoju prekybos centru CITTI. O mūsų parduotuvėje „Bordershop“ kainos yra 60 % mažesnės nei Švedijoje. Sveiki atvykę į keltą!

 

 

Nuostatos ir sąlygos

 

„Stena Line“ verslo sąlygos taikomos visiems užsakymams ir kelionėms:

 

  • Pavyzdyje pateikta kaina yra vienam asmeniui standartinėje kajutėje su dvigulėmis lovomis, keliaujant dviem asmenims. Uosto ir ekologiniai mokesčiai yra įskaičiuoti į bilieto kainą. Vietų skaičius ribotas. Visiems minikruizams taikomos „Economy“ bilieto tarifo sąlygos. Laisvų datų skaičius ribotas, liepos mėn. išvykimų nėra.
  • Dėl su Covid-19 pandemija susijusių priežasčių gali reikėti pakeisti pramogų programą arba teikiamas paslaugas kelte, atsižvelgiant į naujausius visuomenės sveikatos specialistų rekomendacijas. 
  • Kertant valstybių sienas gali būti reikalaujama atlikti Covid-19 tyrimą ir (arba) pateikti vakcinacijos įrodymą. Prieš leisdamiesi į kelionę patikrinkite naujausius keliautojams taikomus reikalavimus.

Keliaukite keltu iš Geteborgo į Kylį

Leiskitės minikruizu į Vokietiją

Pasimėgaukite atpalaiduojančiu minikruizu!

Keliaukite keltu iš Geteborgo į Kylį

Leiskitės minikruizu į Vokietiją

Išvykimas
Grįžimas

Klientų aptarnavimo skyrius

Turite klausimų arba reikia su Jūsų rezervacija susijusios pagalbos? Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru arba raskite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus mūsų DUK skiltyje.