Tęsti

STENA LINE - PRIVATUMO POLITIKA

„Stena Line” gerbia Jūsų privatumą. Šioje privatumo politikoje pateikti paaiškinimai, kaip mes savo interneto svetainėje tvarkome ir naudojame Jūsų pateiktą informaciją. Privatumo politika skirta Jus apsaugoti, pranešant kokia asmeninė informacija yra renkama, kaip mes ją naudojame, su kuo ja dalinamės ir kokius naudojame informacijos rinkimo metodus. „Stena Line” interneto svetaine galite naudotis, jei sutinkate su privatumo politika.

“UAB Stena Line”, kurios registruoji buveinė yra Klaipėdoje, Naujojo Sodo g. 1, yra duomenų valdytojas („Valdytojas“). Valdytojas gali patikėti asmens duomenų tvarkymą kitiems „Stena Line“ grupei priklausantiems subjektams, turintiems buveinę EEE, įskaitant  „Stena Line Scandinavia AB”, turinčią buveinę Geteborge, Švedijoje, kuri yra duomenų bazės savininkas (“Stena Line”).  

 Mūsų renkama informacija 

„Stena Line” gali paprašyti Jus pateikti asmeninę informaciją Jums pildant Specialiųjų pasiūlymų gavimo elektroniniu paštu registracijos formą,  pildant  prisijungimo prie „Extra“ lojalumo programos registracijos formą, atliekant rezervaciją internetu, jei Jūs atlikdami rezervaciją sukuriate naudotojo profilį, registruojantis dalyvauti konkursuose, užpildant atsiliepimų formą ar pateikiant prašymą gauti brošiūrą.  Norėdami  gauti Jūsų atsiliepimus, mes kartais taip pat atliksime klientų apklausas.

Mes taip renkame informaciją apie Jūsų apsilankymus „Stena Line” interneto svetainėje naudodami slapukus.

Kodėl mes renkame šiuos duomenis?

Jūsų duomenis „Stena Line” naudoja nuolat gerinti Jums teikiamas paslaugas ir siekdama užtikrinti optimalų mūsų svetainės naudojimą.

Siekiant  sudaryti Jums sąlygas rasti geriausius Jūsų poreikius atitinkančius produktus, asmeninės informacijos rinkimas yra ribotas ir visada savanoriškas.  Jūs, kaip naudotojas, galite pasirinkti iš mūsų gauti tik informaciją, kuriai suteikti būtina tik pagrindinė asmeninė informacija, t.y. elektroninio pašto adresas, vardas ir pavardė bei pašto kodas.

Be Jūsų leidimo mes nerenkame išsamesnių duomenų bei Jūs visada galite atnaujinti mums pateiktą Jūsų asmeninę informaciją, pateikti prašymą nutraukti Jūsų asmens  duomenų tvarkymą ir  atsisakyti mūsų siunčiamos informacijos.

Slapukai ir žurnalo failai 

Slapukai yra duomenų failai, kurie gali būti automatiškai sukuriami Jūsų kompiuteryje Jums lankantis interneto svetainėje. Kai kuriose šios svetainės dalyse mes naudojame slapukus, tačiau jie yra skirti tik Jums palengvinti svetainės naudojimą. Naudodami slapukus, mes nerenkame jokios su Jumis susijusios informacijos.

Žurnalo failai mums leidžia registruoti apsilankymus mūsų svetainėje, šią informaciją mes naudojame tik keisti svetainės struktūrą bei svetainėje patalpintą informaciją. remiantis lankytojų naršymo būdu svetainėje. Žurnalo failuose nesaugoma Jūsų asmeninė informacija bei informacija apie kitas Jūsų lankytas svetaines.

Šioje svetainėje naudojama kompanijos „Google, Inc.“ („Google“) teikiama interneto analizės programa „Google Analytics“. Programa „Google Analytics“ naudoja slapukus – teksto rinkmenas, įrašomas į jūsų kompiuterį, kad būtų galima lengviau tirti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Slapuko surinktą informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine (įskaitant ir jūsų IP adresą), „Google“ persiųs ir įrašys į serverius Jungtinėse Amerikos Valstijose. „Google“ šią informaciją naudos vertindama tai, kaip naudojatės svetaine, rengdama ataskaitas apie svetainės lankomumą jos administratoriams ir teikdama kitas paslaugas, susijusias su svetainės lankomumu ir naudojimusi internetu. „Google“ šią informaciją taip pat gali perduoti trečiosioms šalims, jeigu to reikalaujama pagal įstatymą, arba jeigu tos trečiosios šalys tvarko informaciją „Google“ pavedimu. „Google“ nesusies jūsų IP adreso su jokiais kitais „Google“ turimais duomenimis. Nustatę atitinkamas naršyklės parinktis galite atsisakyti naudoti slapukus, bet atkreipiame dėmesį į tai, kad tokiu atveju galbūt negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis. Naudodamiesi šia svetaine sutinkate, kad „Google“ tvarkytų su jumis susijusius duomenis minėta tvarka ir tikslais.


Stebimas turinys

Jūsų pateikta informacija leidžia mums tobulinti Jūsų profilį, taip užtikrinant, kad kiekvieną kartą apsilankius interneto svetainėje ar Jums atsiuntus elektroninį laišką su naujausiais pasiūlymais, Jums pateikiama aktuali informacija.

“Stena Line” naudoja interneto srautų stebėjimo programinę įrangą, skirtą rinkti ir lyginti bendrąją informaciją apie mūsų svetainėje gautų ir išsiųstų duomenų kiekį. Ši informacija pateikiama suvestine forma.

Rezervacija internetu

Atliekant rezervaciją ar užsisakant brošiūrą internetu, „Stena Line” paprašys Jūsų pateikti užpildant atitinkamą Jūsų prašymą būtiną asmeninę informaciją. Jūsų pateikta informacija, įskaitant Jūsų atlikto pirkimo istoriją, taip pat Jums naudojantis mūsų paslaugomis ir įrenginiais surinkti duomenys yra išsaugomi. “Stena Line”  neišsaugo bei neregistruoja Jūsų kredito kortelės informacijos.

Jei Jūs atsisakėte parinkties susiekti rinkodaros tikslais, „Stena Line” reklaminė medžiaga Jums siunčiama nebus


Trečiosios šalys

„Stena Line” neparduoda ir neperduoda Jūsų asmeninės informacijos trečiosioms šalims. Jūs negausite įmonių, kurios nėra „Stena Line” grupės narės, tiesioginės rinkodaros pasiūlymų.

 


Jūsų asmens duomenų keitimas

Gavę laišką, visada galite atnaujinti  duomenis, prisijungę prie savo asmeninį profilio.  Be to, jei sukūrėte naudotojo profilį atlikdami rezervaciją, savo asmeninę informaciją galite redaguoti, spustelėję "My Login” sąsają viršutinėje naršymo juostoje. Taip pat galite išsiųsti elektroninį laišką su pakeista asmenine informacija adresu info.lt@stenaline.com


Naujienų atsisakymas
Jei norite, kad mes daugiau nesiųstume rinkodaros pranešimų, siūlome paprastą būdą atsisakyti naujienų. Gavus iš mūsų elektroninį laišką, Jums bus pateikta atsisakymo pateiktis. Norėdami atsisakyti naujienų, taip pat galite išsiųsti elektroninį laišką adresu info.lt@stenaline.com.  Jūsų prašymas bus lengviau įvykdytas, jei nurodysite savo vardą ir pavardę, adresą ir elektroninio pašto adresą.

Jei pateikėte prašymą  daugiau negauti  tiesioginės rinkodaros pranešimų,  toliau gausite Jūsų įvykdytų rezervacijų patvirtinimo ir vykdymo pranešimus, taip pat, jei esate Klubo narys, mes toliau Jums teiksime informaciją apie Jūsų narystei suteikiamas privilegijas ir teises.