UŽSISAKYTI BILIETĄ

Santa Line

Artėjančios Kalėdos - tai stebuklų ir dovanų metas! Ir vienas jų įvyks Stena Line... Kalėdiniu laikotarpiu mes keičiame savo pavadinimą į Santa Line!


Santa Line
Santa Line

Mes padėsime paversti Jūsų kelionę malonia ir įsimintina – ne tik Jums, bet ir Jūsų draugams bei šeimos nariams. Apsipirkite Kalėdoms geromis kainomis ir parsivežkite namo smagias ir ypatingas dovanas, kurios pradžiugins visus! Kaip visada, galite tikėtis patrauklių kainų, kad ir kur keliautumėte su mumis.


Pasimėgaukite šiemet atpalaiduojančiu ir smagiu Kalėdiniu apsipirkinėjimu! Ir nepamirškite apie save: mūsų parduotuvėse rasite didelį saldumynų bei gėrimų asortimentą šventėms geromis kainomis.


Kiekvienas yra vertas truputį daugiau – truputį Extra. Ypač per Kalėdas.

Nineshamnas - Ventspilis

Maršrutu Nynashamn - Ventspilis Stena Line siūlo keliones dviem keltais: Stena Flavia ir Scottish Viking. Mes siūlome patogias keliones ir geriausias kainas tiek dienos, tiek nakties metu.


Nineshamnas - Liepoja

Mėgaukitės laisvės jausmu, keliaudami su automobiliu- atvykus į Švediją galėsite aplankyti ką tik panorėsite. Taip pat keliaujant su mumis automobiliu nebus apribojimų bagažui!


Travemiundė - Ventspilis

Mūsų keltas Jus nuplukdys į Ventspilį iš Travemiundės per dvidešimt septynias valandas! Mūsų kelte galėsite gerai praleisti laiką restorane, bare bei įsigyti suvenyrų parduotuvėje.


Travemiundė - Liepoja

Keltas "URD" plaukia maršrutu Travemiundė - Liepoja. Galėsite pasirinkti įvairių kategorijų kajutes, apsipirkti kelto parduotuvėje, užkąsti bei gerai praleisti laiką bare ar restorane.


Santa Line
Ahoy jūreiviai!

Padėkite kapitonui Kenneth išvaikyti žuvėdras, sujungti maršrutus, sukrauti dovanas ir dar daug daugiau!


Varžykitės su draugais ir šeimos nariais. Žaidime uždirbtas monetas galėsite išleisti tikroje kelto parduotuvėje.


ADVENTO KALENDORIUS

Pagaliau! Atėjo ilgai lauktas laikas, kai mes skelbiame mūsų Advento kalendoriaus pradžią! Šiais metais Advento kalendorius yra mūsų naujosios programos „Gaming Line“ dalis. Atsisiųskite ir varžykitės su šeima, draugais ar kitais žaidėjais. Linkime Jums sėkmės mūsų “Gaming Line” žaidime!