UŽSISAKYTI BILIETĄ

Keliavimas su augintiniai


Į ką reikėtų atsižvelgti keliaujant su augintiniais?

Keliauti su gyvūnais iš Latvijos leidžiama visais maršrutais, tačiau augintinių transportavimo galimybės kiekviename kelte skiriasi.


Maršrutas Keltas Įrengti narvai Paskirtos kajutės  Leidžiama augintinį palikti transporto priemonėje

Ventspilis - Nineshamnas

Nineshamnas - Ventspilis

Stena Flavia
6 6 Leidžiama
Scottish Viking
6 6 Leidžiama

Liepoja - Travemiundė

Travemiundė - Liepoja

Stena Nordica
8 5 Neleidžiama
URD
0 2 Neleidžiama
Stena Gothica  0 4  Neleidžiama

Augintiniams galite rezervuoti vietą internetu www.stenaline.lt arba paskambinę telefonu +370 46 310561.


Augintinius narvuose arba transporto priemonėse leidžiama transportuoti tik nuo gegužės 1 iki rugsėjo 30 d. (imtinai). Jei augintinius paliekate transporto priemonėje, juos kartu su darbuotoju galite aplankyti, apie tai iš anksto įspėję.


Žiemos metu (nuo spalio 1 iki balandžio 30 d. imtinai), augintinius galima transportuoti užsakius specialiai augintiniui pritaikytą kajutę. Su augintiniais keliaujančių keleivių maloniai prašome apsilankyti kelto registratūroje ir sužinoti daugiau apie augintinių transportavimo taisykles.


Rezervuojant būtina nurodyti tikslų transportuojamų augintinių skaičių! Nepamirškite pasiimti antsnukį arba nešiojamą narvą bei dokumentus, kurių reikia kertant sieną:

• ES galiojantį gyvūno pasą;

• gyvūnas turi būti paženklintas mikroschema; mikroschema turi atitikti ISO standarto 11784 arba ISO standarto 11785 A priedo reikalavimus;

• gyvūnai turi būti skiepyti nuo pasiutligės;

• Į Švediją neleidžiama vežtis jaunesnių nei 16 savaičių šuniukų.


Prieš lipant į keltą privaloma uždėti šuniui antsnukį ir prisegti pavadėlį. Šiam reikalavimui išimtys netaikomos. Maži šunys, kuriems negalima užmauti antsnukio, turi būti gabenami specialiose transportavimo dėžėse. Pavadėlis ir antsnukis turi būti naudojami visos kelionės metu. Prašome naudoti transportavimo dėžes veždami kates, šeškus, žiurkėnus ir kitus smulkius gyvūnus. Draudžiama gyvūnus atsivesti/ atsinešti į restoraną. Savininkai privalo sutvarkyti jų gyvūnų priterštas vietas.


Daugiau informacijos apie reikiamus dokumentus ir patikrinimus, reikalingus transportuojant augintinius Jums suteiks veterinaras.


Keliaujate su augintinu maršrutu Ventspilis – Nineshamnas – Ventspilis? Daugiau informacijos čia: „Scottish Viking“ ir „Stena Flavia“.