UŽSISAKYTI BILIETĄ

Dažniausiai užduodami klausimai


Kurią transporto priemonės kategoriją rinktis?

„Stena Line“ parengė bendrąsias keleivinių transporto priemonių transportavimo taisykles, įskaitant transporto priemonių klasifikavimą į kategorijas. Ilgesnė nei 6 m transporto priemonė su atskira vieta kroviniams yra laikoma krovinine transporto priemone (komercinės paskirties transporto priemone). Krovininėmis transporto priemonėmis taip pat laikomos tos transporto priemonės arba transporto priemonių junginiai, kurių ilgis viršija 14 m.


Dėl saugumo kelionės metu visi elektriniai ir elektroniniai prietaisai (radijas, televizorius, šaldytuvas, šildytuvai ir kt.) turi būti išjungti ir su ištrauktais maitinimo laidais iš tinklo.


„Stena Flavia“, „Scottish Viking“ ir „Stena Nordica“ keltuose transporto priemonių prijungti prie išorinio maitinimo šaltinio negalima. Jei maistą reikia laikyti šaldytuve, susisiekite su darbuotojais registratūroje. Registratūros darbuotojai turi teisę atmesti prašymą sandėliuoti. „Urd“ kelte prie išorinio maitinimo šaltinio galima prijungti 10 namų ant ratų, tačiau darbuotojai turi teisę uždrausti jungtis prie išorinio maitinimo šaltinio, jei, pavyzdžiui, būtų aptikti laidų pažeidimai ir pan. 

AUTOMOBILIAI


Automobilis, ne daugiau kaip 4.7m ilgio, 2m aukščio

Automobilis, ne daugiau kaip 4.7m ilgio, 2m aukščio, 2.1m pločio; 

6m_2

Automobilis, ne daugiau kaip 6m ilgio, 2m aukščio, 2.1m pločio; pvz: Range Rover, Jeep Cherokee, Ford Galaxy, Renault Espace, BMW X5 ar Chrysler Voyager.

 

AUKŠTESNĖS TRANSPORTO PRIEMONĖS


3_6

Automobilis, daugiafunkcinė transporto priemonė, 4x4, ne daugiau kaip 6m ilgio, 3m aukščio, 2.1m pločio.

6_4m

Namas ant ratų/mikroautobusas, ne daugiau kaip 6m ilgio, 4m aukščio, 2.6m pločio; pvz: Mercedes Vito, Mercedes Viano, Volkswagen Transporter, Ford Transit, Hyundai H200, Toyota Hiace ar Opel Vivaro.


Namas ant ratų/mikroautobusas, ne daugiau kaip 8m ilgio, 4m aukščio, 2.6m pločio; pvz: Mercedes Vito, Mercedes Viano, Volkswagen Transporter, Ford Transit, Hyundai H200, Toyota Hiace ar Opel Vivaro.

10_4m

Namas ant ratų/mikroautobusas, ne daugiau kaip 10m ilgio, 4m aukščio, 2.6m pločio..

4_12m

Namas ant ratų/mikroautobusas, ne daugiau kaip 12m ilgio, 4m aukščio, 2.6m pločio.

kravas_furgons

Furgonas su krovinių dėže, ne daugiau kaip 6m ilgio, 4m aukščio, 2.6m pločio.

 

PRIEKABOS


4_2_piekabe

Priekaba, ne daugiau kaip 4m ilgio, 2m aukščio, 2.1 m pločio.

4_4_piekabe

Priekaba, ne daugiau kaip 4m ilgio, 4m aukščio, 2.6 m pločio.

piekabe_6_2

Priekaba, ne daugiau kaip 6m ilgio, 2m aukščio, 2.1 m pločio.

Piekabe_6_4

Priekaba, ne daugiau kaip 6m ilgio, 4m aukščio, 2.6 m pločio.

piekabe_8_4

Priekaba, ne daugiau kaip 8m ilgio, 4m aukščio, 2.6 m pločio.

 

AUTOBUSAS


autobuss

Norėdami keliauti su grupe ir autobusu, info.lt@stenaline.com

 

DVIRAČIAI, MOTOCIKLAI, MOPEDAI


velo

Dviračiai: be variklio arba elektriniai (tarifas dviračiams)

moto

Mopedas su varikliu su greičio apribojimu iki 20 km/val. - tarifas dviračiams.

Motoroleris su varikliu su greičio apribojimu iki 45km/val. - tarifas motociklams.PAPILDOMA INFORMACIJA APIE KROVINIUS

• Arklių transportavimo priekabomis sąlygos įvairiais maršrutais yra skirtingos. Prašome susisiekti su Stena Line, kad sužinotumėte informacijos apie Jūsų pageidaujamą maršrutą.

• Visoms transporto priemonėms, rezervuotoms Stena Line keleivių skyriuje, būtinas vairuotojas, kuris transporto priemone ir įvažiuos į keltą, ir išvažiuos iš jo. Visi transporto priemonių sąstatai privalo turėti pagrindinę transporto priemonę, kurią galima užvesti nepriklausomai.

• Jei būtina rezervuoti ilgesnį namelį ant ratų nei numato pirmiau minėtos sąlygos, tai ilgesnę pagrindinę transporto priemonę reikia rezervuoti kartu su atitinkamo dydžio priekaba. Rezervuoto sąstato bendras ilgis turi atitikti faktinio sąstato bendrą ilgį. Pavyzdžiui, 14m ilgio karavanas būtų rezervuojamas kaip 10m ilgio mikroautobusas + 4m ilgio priekaba. Priekabos kaina automatiškai skaičiuojama kaip papildoma suma už pagrindinę transporto priemonę.

• Jei klientas transporto priemonę rezervavo netinkamai, uoste keleivių registracijos metu reikia primokėti už rezervacijos korekciją, jei yra vietų ant denio. Blogiausiu atveju Stena Line negalės garantuoti vietos ant denio pasirinktu išvykimo laiku.

• Priekabos ir transporto priemonės, kuriose yra gyvulių (pavyzdžiui, arklių), privalo atitikti griežtas transportavimo taisykles. Prašome susisiekti su Stena Line biuru atitinkamoje šalyje, kad gautumėte išsamesnės informacijos. Apie gyvulių, pavyzdžiui, arklių, transportavimą reikia laiku pranešti Stena Line. Keleivių skyriuje nepriimami užsakymai transportuoti gyvulius.


Krovinius galima transportuoti tik per krovinių skyrių.

Krovininių transporto priemonių skyriaus telefono numeriai:

Švedų linija: +371 636 07 335

Vokiečių linija: + 371 636 07 357