UŽSISAKYTI BILIETĄ
Kainos nuo 79 €

Automobilis + Vairuotojas

Liepoja - Travemiundė

STENA LINE KELTAI PERKELS JUS IŠ LIEPOJOS (LATVIJA) Į TRAVEMIUNDĘ (VOKIETIJA).

„Stena Line“ siūlo dešimt kelionių per savaitę maršrutu Liepoja - Travemiundė (Vokietija) - Liepoja keltais „Urd“ ir „Stena Gothica“. Mes siūlome Jums kajučių įvairovę, išsirinkite Jums labiausiai tinkančią kajutę bei džiaukitės kelione! Mėgaukitės skaniu valgiu restorane, taip pat gėrimais bei užkandžiais mūsų bare. Mūsų kelto parduotuvėje jūs turėsite galimybę įsigyti saldumynų, galėsite rasti platų alkoholinių gėrimų pasirinkimą, nusipirkti kvepalų patraukliomis kainomis. Užsisakykite internetu ir sutaupykite 15 €.


maistas
Restoranas

Keltų Urd ir Stena Nordica restoranuose Jūs turėsite galimybę mėgautis šviežiu, skaniu ir maistingu valgiu pusryčiams, pietums ir vakarienei. Mūsų virėjai paruoš Jums valgius, kurių skonis nė kiek nesiskirs nuo namuose gamintų patiekalų. Rezervuokite maitinimą iš anksto ar nusipirkite kelionės metu. Kviečiame Jus keliauti su mumis!

gynunai-kelte
Naminiai gyvūnai

Žiemos sezono metu nuo spalio 1 d iki. balandžio 30 d. kelte „Scottish Viking“ naminiai gyvūnai nėra transportuojami. Gyvūnus galima transportuoti keltuose „URD“ ir „Stena Flavia“. Tam reikia rezervuoti kajutę, skirtą keliauti su gyvūnais, ir pridėti gyvūną prie rezervacijos. Draudžiama keliauti su gyvūnu, kuris nebuvo pridėtas prie rezervacijos.

Tvarkaraštis


Išvykimas Atvykimas Trukmė Maršutas

Išvykimas Atvykimas Trukmė Maršutas