UŽSISAKYTI BILIETĄ
Kainos nuo 49 €

Automobilis + Vairuotojas

Kelte

Keliaukite su Stena Line


Rezervuokite maitinimo komplektą iš anksto ir sutaupykite!

Rezervuokite vakarienės bei pusryčių komplektą iš anksto ir sutaupykite! Dabar (užsisakius iš anksto) maisto komplektas kainuos tik 15 EUR. Užsisakius atskirtai- vakarienė kainuos 13 EUR, pusryčiai- 7 EUR.

Savitarnos restoranas

Mūsų savitarnos  restorane Jums bus pasiūlyti šalti užkandžiai bei karštieji patiekalai. Pusryčiaujant kiekvienas keleivis galės pasirinkti patiekalus pagal savo skonį ir pageidavimą iš mūsų gausaus švediško stalo patiekalų asortimento.

parduotuve_flavia
Parduotuvė

Laivo parduotuvėje Jūs galėsite įsigyti būtinų kelionei daiktų, o taip pat Jums bus pasiūlytas platus asortimentas alkoholinių gėrimų, saldumynų bei kosmetikos gaminių. Čia Jūs turėsite galimybę įvertinti naujausius kvepalus ir įsigyti suvenyrų bei dovanų už labai patrauklią kainą.

Viking_baras
Viking baras

Mūsų Viking-bare Jums bus pasiūlytas platus gėrimų asortimentas.

gynunai-kelte
NAMINIAI GYVŪNAI

Šaltuoju periodu nuo spalio 1 d iki balandžio 30 d. naminiai gyvūnai gali būti transportuojami tik kajutėse, skirtose keliauti su gyvūnais. Gyvūnus galima transportuoti keltuose „URD“, „Stena Nordica“, „Stena Flavia“ ir „Scottish Viking“. Būtina pasirinkti kajutę, pritaikytą gyvūnų transportavimui, ir nurodyti rezervacijoje, kad keliaujate su augintiniu. Draudžiama keliauti su gyvūnu, kuriam nebuvo rezervuota vieta kelte.