Hanko uostas

Hanko Stevena, Gate House, Western Harbour, Hankas, FI-10900, Suomija
Hanko Stevena, Gate House, Western Harbour, Hankas, FI-10900, Suomija

Keliaukite mūsų naujuoju maršrutu iš Hanko į Nineshamną! Hanko uostas yra pietinėje Suomijos pakrantėje. Į uostą galima patekti pro pagrindinius vartus, esančius priešais turgaus aikštę Korsmaninkatu gatvėje.

Darbo valandos

pirmadienis: 07:00 - 18:30

antradienis & trečiadienį : 07:00 - 22:00

ketvirtadienis - sekmadienis: 07:00 - 18:30

Tickets & reservations

Icon
Title
Bilietai ir rezervacijos

Toilets

Icon
Title
Tualetai

Vietos informacija

GPS: 59°49'31.2"N 22°57'49.1"E (registracijos pastato / „Gate House“ koordinatės)

 

Adresas: Hanko Stevena, Gate House, Western Harbour, Hanko, FI-10900, Suomija

 

Iš Helsinkio: iš Helsinkio važiuokite pagrindiniu 51-uoju keliu maždaug 67 km ir tuomet pasukite į 25-ąjį greitkelį, kuriuo pasieksite Hanką.

Sekite Länsisatama / Western Harbour ženklus. Žiede pasukite į pirmąjį išvažiavimą, vedantį link Western Harbour. Kairėje, netoli vartų (Gate House), rasite registraciją (raudonas pastatas).

 

Iš Turku: važiuokite E18 keliu link Helsinkio maždaug 55 km ir pasukite link Tammisaari-Ekenäs / Salo / Forssa / Pertteli, į 52-ąjį kelią ir važiuokite pro Salo. Tada 52-uoju keliu važiuokite link Tammisaari-Ekenäs. Maždaug po 31 km pasukite į 25-ąjį greitkelį, kuriuo pasieksite Hanką.

Sekite Länsisatama / Vakarų uosto (Western Harbor) ženklus. Žiede pasukite į pirmąjį išvažiavimą, vedantį link Vakarų uosto (Western Harbor). Kairėje, netoli vartų (Gate House), rasite registraciją (raudonas pastatas).

Iš Helsinkio ir Turku iki Hanko galima nuvykti traukiniu, per Karjaa. Kelionė trunka apie 2 valandas. Traukinių stotis yra 300 m nuo Vakarų uosto vartų (Western Harbour Gate House). 

 

Dėmesio: dėl vykdomų bėgių tiesimo darbų iki 2022 m. birželio 19 d. visi traukinių reisai iš Karjaa į Hanką keičiami autobusų reisais.  Naujausią informaciją apie autobusų tvarkaraščius ir bilietus rasite svetainėje https://www.vr.fi/

Į Hanką iš Karjaa reguliariai kursuoja autobusai. Autobusų stotis yra maždaug 300 m nuo Vakarų uosto vartų. 

 

Tvarkaraščiai pateikti puslapiuose https://www.matkahuolto.fi/ ir https://www.perille.fi/fi

Taksi galima rezervuoti iš anksto toliau nurodytais telefono numeriais.

Taksi Hanke – „Menevä“, +358-800-02120

Taksi Hanke – „Lähitaksi“ +358-100-7300

Klientų aptarnavimo skyrius

Turite klausimų arba reikia su Jūsų rezervacija susijusios pagalbos? Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru arba raskite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus mūsų DUK skiltyje.